برگزیده های پرشین تولز

███ سرویس تبدیل اینترانت به اینترنت + افزایش سرعت دانلود گادپینگ | سرور 1Gbps ███

copolkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ببزحمت اکانت تست مخصوص سرعت شبانه مخابرات

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
آیا صرف می کنه کسی به جای سرویس اینترنت، اینترانت بگیره و بعد با سرویس شما تبدیلش کنه به اینترنت ؟
آیا شما اطلاعی در زمینه قیمت سرویسهای اینترانت روی بستر ADSL دارید ؟

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
سلام دوستان
آیا صرف می کنه کسی به جای سرویس اینترنت، اینترانت بگیره و بعد با سرویس شما تبدیلش کنه به اینترنت ؟
آیا شما اطلاعی در زمینه قیمت سرویسهای اینترانت روی بستر ADSL دارید ؟
با سلام، وقت بخیر.
بهتر است که این کار را انجام ندهید، چون با این کار کلیه افرادی که از اینترنت (در واقع همان اینترانت) استفاده می کنند باید از سرویس تبدیل استفاده کنند،
و ممکن است کیفیت نهایی و یا سرعت نهایی رضایت بخش نباشد.
در حال حاضر خیر عزیز اما بدون شک تعرفه آن از اینترنت بسیار ارزان تر می باشد.
سوالی بود دریغ نکنید.

baziforush

Registered User
لایک‌ها
77
سلام،من تو شرکت یه اینترانت ۸مگ دارم که از بعضی سایتها (مثلا asandl) میتونم با سرعت ۸مگم دانلود کنم،ولی تعداد این سایتها کمه.
میخام ببینم این سرویس شما به کارم میاد که از سایتهای دیگه هم بتونم دانلود کنم،؟
ممنون میشم اکانت تست و توضیحات براک پی ام کنید.
مرسسی

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
سلام،من تو شرکت یه اینترانت ۸مگ دارم که از بعضی سایتها (مثلا asandl) میتونم با سرعت ۸مگم دانلود کنم،ولی تعداد این سایتها کمه.
میخام ببینم این سرویس شما به کارم میاد که از سایتهای دیگه هم بتونم دانلود کنم،؟
ممنون میشم اکانت تست و توضیحات براک پی ام کنید.
مرسسی
سلام، وقت بخیر. بله قابل استفاده می باشد، مشخصات اکانت تست خدمت شما ارسال شد.
موفق باشید

daveantiheroes

Registered User
لایک‌ها
24
سلام.
در حال حاضر تو شرکت ما اینترانت با پهنای باند 20 مگابیت وجود داره که خب برای دانلود قاعدتا استفاده نمی کنیم و سایت هایی که سرورهاشون تو ایران هست رو باهاش باز می کنیم.
اینطوری که من متوجه شدم، سرویسی که شما میدین ما رو به یکی از سرور های شما وصل می کنه و از اونجایی که سرور های شما به اینترنت متصل هستش، درخواست های ما رو به سرور های خارج از کشور ارجاع میده و در نهایت پاسخ رو به ما بر می گردونه. یعنی سرور شما واسطه ارتباط با خارج از کشور هستش.
حالا با این اوصاف در صورتی که اطلاعات بالا درست باشه، سرور شما از نظر امنیتی می تونه اطمینان ما رو برای امنیت داده هامون بالا ببره یا خیر؟

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
سلام.
در حال حاضر تو شرکت ما اینترانت با پهنای باند 20 مگابیت وجود داره که خب برای دانلود قاعدتا استفاده نمی کنیم و سایت هایی که سرورهاشون تو ایران هست رو باهاش باز می کنیم.
اینطوری که من متوجه شدم، سرویسی که شما میدین ما رو به یکی از سرور های شما وصل می کنه و از اونجایی که سرور های شما به اینترنت متصل هستش، درخواست های ما رو به سرور های خارج از کشور ارجاع میده و در نهایت پاسخ رو به ما بر می گردونه. یعنی سرور شما واسطه ارتباط با خارج از کشور هستش.
حالا با این اوصاف در صورتی که اطلاعات بالا درست باشه، سرور شما از نظر امنیتی می تونه اطمینان ما رو برای امنیت داده هامون بالا ببره یا خیر؟
سلام وقت بخیر، بله دقیقا به همین صورت می باشد.
بله دوست گرامی سرورها از معتبرترین دیتاسنترهای ایران تهیه شده و اطلاعات رد و بدل شده کاملا امن بوده و کسی به آنها دسترسی ندارد.
سوالی بود دریغ نکنید.

milad2008

Registered User
لایک‌ها
60
سلام اکانت تست افزایش سرعت لطفا

misagh72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من از اسیاتک دارم ایا اکانت شما کار میکنه روی اسیاتک
یک اکانت تست هم بدین لطفا

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
من از اسیاتک دارم ایا اکانت شما کار میکنه روی اسیاتک
یک اکانت تست هم بدین لطفا
با سلام، وقت بخیر. بله ممکن است تاثیر گذار باشد. مشخصات یک اکانت تست خدمت شما ارسال شد.
موفق باشید

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
سلام اکانت تست لطفا ممنون

nima19

Registered User
لایک‌ها
53
سلام دوست عزیز از من از شاتل نت دارم میخوام بدونم اون بسته ده هزاتومانی که صد گیگ ترافیک ایرانم میده بگیرم از شما هم سرویس بگیرم دیگه هرچی نت گردی کنم از اون ترافیک ایران کم میکنه؟

farogh_90

Registered User
لایک‌ها
191
سلام دوست عزیز از من از شاتل نت دارم میخوام بدونم اون بسته ده هزاتومانی که صد گیگ ترافیک ایرانم میده بگیرم از شما هم سرویس بگیرم دیگه هرچی نت گردی کنم از اون ترافیک ایران کم میکنه؟
با سلام، شب بخیر. بله قطعا همینطور خواهد بود.
سوالی بود دریغ نکنید.
موفق باشید.

بالا