• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
خوبه ! ولی یه کم گرون نیست ؟ بعد از پرداخت فایل کتاب به دستمون میرسه؟ یا کتاب چاپ شده؟ اگه فایل است که دیگه واقعاً گرونه !
سلام
بصورت PDF هست. اگر فکر میکنید گرون هست بهتر هست خرید نکنید :)
نظر کاربران مطالعه کنید بهتر میتونید تصمیم بگیرید
درضمن ارزش یک کتاب به محتوای اون هست نه جنس کتاب و تعداد صفحه

Last edited:

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
سلام
بصورت PDF هست. اگر فکر میکنید گرون هست بهتر هست خرید نکنید :)
نظر کاربران مطالعه کنید بهتر میتونید تصمیم بگیرید

سپاس.
در این که شما حق دارید محصولتان را به هر قیمتی که می خواهید بفروشید و این اصل اساسی در بازار آزاد است، با شما کاملاً موافقم و طبیعتاً من هم اگر به نظرم خرید هوشمندانه ای نباشد، آن را نمی خرم ! تا اینجا همه چیز را با هم هم عقیده ایم ! اما نمی شد به جای جملۀ «بهتر هست خرید نکنید» به گونه ای به عنوان مشاور در کنار خریدار احتمالی قرار می گرفتید و سعی می کردید او را برای خرید قانع کنید؟ لزومی ندارد، که حتماً با جملۀ آزاردهنده خریدار احتمالی را به بیرون برانید ! این اصلاً با ذات «بازار» تطبیق ندارد.

به هر شکل، من برای شما آرزوی پیروزی، بهروزی و موفقیت دارم، امیدوارم تعداد مشتریان راضی شما هر روز بیش از دیروز باشد و این صفحه با دوستانی که این محصول به دردشان می خورد معرفی می کنم.

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سپاس.
در این که شما حق دارید محصولتان را به هر قیمتی که می خواهید بفروشید و این اصل اساسی در بازار آزاد است، با شما کاملاً موافقم و طبیعتاً من هم اگر به نظرم خرید هوشمندانه ای نباشد، آن را نمی خرم ! تا اینجا همه چیز را با هم هم عقیده ایم ! اما نمی شد به جای جملۀ «بهتر هست خرید نکنید» به گونه ای به عنوان مشاور در کنار خریدار احتمالی قرار می گرفتید و سعی می کردید او را برای خرید قانع کنید؟ لزومی ندارد، که حتماً با جملۀ آزاردهنده خریدار احتمالی را به بیرون برانید ! این اصلاً با ذات «بازار» تطبیق ندارد.

به هر شکل، من برای شما آرزوی پیروزی، بهروزی و موفقیت دارم، امیدوارم تعداد مشتریان راضی شما هر روز بیش از دیروز باشد و این صفحه با دوستانی که این محصول به دردشان می خورد معرفی می کنم.
درود
دچار سوء تفاهم شدید دوست عزیز. منظور بنده از اینکه " اگر فکر میکنید گران هست نخرید" آزادی شما هست و احترام به نظر شما. این جمله بیان کردم چون اگر شما با دید منفی "کتاب گران" هرمحصولی خرید کنید حتی اگر برترین مطالب هم در کتاب باشند شما بازهم با دید منفی به اونها نگاه میکنید و این خواسته من نیست.
موفق باشید

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
درود
دچار سوء تفاهم شدید دوست عزیز. منظور بنده از اینکه " اگر فکر میکنید گران هست نخرید" آزادی شما هست و احترام به نظر شما. این جمله بیان کردم چون اگر شما با دید منفی "کتاب گران" هرمحصولی خرید کنید حتی اگر برترین مطالب هم در کتاب باشند شما بازهم با دید منفی به اونها نگاه میکنید و این خواسته من نیست.
موفق باشید

ارادت

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اسرار تا وقتی تعداد محدودی آن را بدانند اسرار است و ارزش دارد وقتی کتاب اسرار چاپ شد دیگر اسرار نیست چون همه آن را می دانند .

esharje.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
لطفا سرفصل ها و تکه ای از هر فصل رو بذارین که اطمینانمون جلب شه
قیمت اش رو اگه نمیارین پایین ، اعتماد ما رو ببرین بالا
ولی اول اگه بشه بهتره .سپاس

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
اسرار تا وقتی تعداد محدودی آن را بدانند اسرار است و ارزش دارد وقتی کتاب اسرار چاپ شد دیگر اسرار نیست چون همه آن را می دانند .

درود
بله ، با این جمله شما موافقم "اسرار تا وقتی تعداد محدودی آن را بدانند اسرار است و وقتی کتاب اسرار چاپ شد دیگر اسرار نیست چون همه آن را می دانند" ولی افشای یک سر ، دلیلی برای بی ارزش شدن آن نیست.

لطفا سرفصل ها و تکه ای از هر فصل رو بذارین که اطمینانمون جلب شه
قیمت اش رو اگه نمیارین پایین ، اعتماد ما رو ببرین بالا
ولی اول اگه بشه بهتره .سپاس
درود
http://seodaramal.ir/toc.html

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
بنده کتاب رو خریداری کردم...
نسبت به قیمتی که داره واقعا ارزشش بالاس.
فقط پول 5 صفحه اخر رو احساس میکنم دادم.... چیز های زیادی رو اموختم... دیدم نسبت به off-page کاملا تغییر کرد.

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
سلام
من کتاب رو همین چند دقیقه پیش خریدم ایمیلتون رسید و تونستم دو الحاقیه کتاب رو دانلود کنم ولی برای خود کتاب این خطا رو میده در صورتی که یکبار هم نشد دانلودش کنم!

خطا
تعداد دانلود شما تمام شده است

ایمیلم رو پ . خ کردم ممنون میشم لینک کتاب رو دوبار ارسال کنید

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
من کتاب رو همین چند دقیقه پیش خریدم ایمیلتون رسید و تونستم دو الحاقیه کتاب رو دانلود کنم ولی برای خود کتاب این خطا رو میده در صورتی که یکبار هم نشد دانلودش کنم!

خطا
تعداد دانلود شما تمام شده است

ایمیلم رو پ . خ کردم ممنون میشم لینک کتاب رو دوبار ارسال کنید

درود
مجدد ایمیل شد

• Like
Reactions: ch6

shinsilvers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
بنده هم این کتاب تهیه کردم
کتاب خوب و جامعی هست و ارزش خرید را دارد .

par30dl_com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بی صبرانه منتظر نسخه بعدی هستیم :X

applemusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام
این کتاب را تهیه کردیم بسیار جامع و کاربردی بود.
بنده هم منتظر نسخه های بعدی این کتاب هستم.
ارادت

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
فقط همون روش امگاش جدید بود مابقی که اطلاع داشتم اما پشتیبانیتون ضعیفه من همش یه دونه سوال پرسیدم ولی جوابی دریافت نکردم فروش بدون پشتیبانی بدرد مفت هم نمیخوره

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
فقط همون روش امگاش جدید بود مابقی که اطلاع داشتم اما پشتیبانیتون ضعیفه من همش یه دونه سوال پرسیدم ولی جوابی دریافت نکردم فروش بدون پشتیبانی بدرد مفت هم نمیخوره
درود
ممنون از اظهار نظرتون
دوست عزیز ما پیام و سوالی از طرف شما دریافت نکردیم
"فقط همون روش امگاش جدید بود مابقی که اطلاع داشتم " پس شما بصورت تخصصی سئوکار میکنید :)
درضمن کتابی پیدا نمکنید که پشتیبانی داشته باشد. امیدوارم انتظار نداشته باشید که با پرداخت مبلغ 15 هزارتومان پشتیبانی مادام العمر سئو دریافت کنید. با اینحال ما درحد توان به سوالات پاسخ میدیم
کتابهای برایان تریسی حدود 20 دلار هستند ولی برای یک ساعت مشاوره درخصوص همان مطالب کتاب باید چند هزاردلار پرداخت کنید.

موفق باشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ممنون میشم جواب خصوصی منم جواب بدید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

SEOman

Registered User