برگزیده های پرشین تولز

░░▒▒▒▓▓▓███ فروش انواع تجهیزات عکاسی وارداتی از آلمان زیر قیمت بازار ░░▒▒▒▓▓▓███

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
به نام خدا..
سلام خدمت دوستان عزیز...
یک سری وسایل از آلمان به صورت تعداد آورده بودم که خیلیهاش فروخته شد(بیشتر همشهری ها و دوستان خریداری کردند) وتعدادی محدود باقی مانده و تصمیم گرفتم در این انجمن هم برای فروش قرار بدم.. در صورتی که مناسب باشه و فروش خوب باشه هر 2 ماه یک بار اجناس جدید و خوش قیمت میارم و در انجمن قرار میدم..
قیمت محصولات رو نسبت به قیمت فروشگاه های اینترنتی و مغازه دارها تعیین کردم که زیر قیمت اونها باشه که همه عزیزان وسایل مورد نیازشون رو به راحتی خریداری کنند ..

فیلتر عکاسی موجود شد ... 3پک کامل موجود است ...

محصولات رو به ترتیب اعلام میکنم :
فیلترهای عکاسی مربعی که این سری سوم هست میارم بند K&F Concept تحت لیسانس انگلیس :
پک کامل 40 تکه : 24 عدد فیلتر رنگی و ND به همراه تمامی تبدیل های مورد نیاز و هولدر مخصوص :
قیمت و نمونه عکس گرفته شده توسط خود بنده در پی وی ...
b38m_dsc_0966.jpg

uqi3_dsc_096712.jpg

تصاویر بیشتر :
نحوه اتصال به دوربین :
scgk_new-sku0487_(12).jpg

348q_new-sku0487_(10).jpg

sktt_new-sku0487_(11).jpg

نمونه تصاویر گرفته شده با این فیلتر ها :
odkk_square-filter-blue-yellow-orange-ms.jpg

tf1i_square-filter-pink-yellow-ms.jpg

87l9_square-filter-yellow-ms.jpg

37wc_square-filter-blue-yellow-ms.jpg

kx5g_51qwgs42xcl.jpg

تصاویر گرفته شده توسط خود بنده با این فیلترها :

pl8_spot_healing_brush-1-1.jpg

k3vk_waterfall1-1-2-1final-1-1-1.jpg

otxw_dsc_0061-1-2-2.jpg

9lao_dsc_0067-1.jpg

دوستان عزیز یک نکته رو خدمتتون اعلام بکنم در مورد این فیلترها چون پیغام های به شدت مسخره ای برام میاد از سوی دوستان یکم روشن بشه براشون که فیلترهای مربعی انواع و اقسام مختلف دارند و به هر قیمتی در کشورهای دیگه یافت میشن قیمتشون بنا به کیفیتشون متغییر است بنده همین برند سفارش چین برای یکی از دوستان اوردم نگاهش میکردید فیلتر رو حالتون بد میشد و خروجی افتضاح یعنی نخریدن بهتر بود تا خریدش... سفارش آلمان هم آوردم که این سری هستند و خودم هم در حال استفاده هستم ... قیمت ها بر اساس قیمت خرید -سود خود بنده- مالیات-گمرک-هزینه ارسال و دها مشکلات دیگه که باید تحمل کرد تا یک جنسی به دست مخاطب برسه ... خرید ها بر اساس یورو است پس دلار رو بزارید کنار خواهشا ... فیلترهای مربعی فیلترهایی هستند که عکاسهای درست حسابی و واقعا حرفه ای به دنبالش میرن و هزینش هم بالاست ... قبل از اینکه پیغام خصوصی بدید و گله کنید برای قیمت یک قیمت از بازار همین تهران .. سایت های فروشنده بگیرید متوجه میشید چه خبره قیمت این فیلترها ... فقط تبدیل دهانه هارو ست کامل رو قیمت بگیرید ببینید اوضاع از چه قراره ... قیمت هم اینجا اعلام نمیکنم چون تاپیک خراب کن و کارشناس تو انجمن به وفور یافت میشه و هیچ کدوم هم خریدار نیستند... باز هم عرض میکنم این فیلترها بالاترین کیفیت رو دارند کاملترین پک است که نیاز به هیچ چیزی پیدا نمیکنید ... مهمترین ویژگی این فیلترها این است که شارپنس رو اصلا کم نمیکنه یعنی اصلا انگار فیلتری استفاده نکردید ... روی 4تا دوربین مختلف تست شد .(نیکون 2مدل-سونیو کانن)... یک نکته دیگه هم بگم دردسر خرید از کشور آلمان رو یکبار تجربه بکنید مطمعن باشید سمتش نمیرید و دوستانی هم که قیمت محصولات هم رده یا پایین تر رو در میارن از سایتهای خارجی که میگن این محصول اینقد دلاره 2نکته خدمتتون بگم که 1- بنده بیکار نیستم وقت و هزینه بزارم جنس رو با مکافات بخرم بیارم همون قیمت بدم دست شماها ,نه بنده هیچ انسان عاقلی این کار رو نمیکنه , بنده دارم کار میکنم به این روش.. 2- اگر قیمت مناسب نیست نه وقت بنده رو بگیرید نه توضیحات الکی بدید خرید بکنید کشور آلمان هیچ جایی نرفته . چین هم نرفته هر شخصی ارزش کار خودش رو میدونه همین فیلترهای بنده رو چین میزنه که بوی گندش حالتون رو به هم میزنه 1/2 قیمت بنده .. میتونید تهیه بکنید ... عکاسی تفریح یا هنر پر خرجیه قبل از ورود بهش فکراتونو بکنید ... متاسفانه اگر این جنس رو مغازه دار همین جنس بنده رو به 2برابر قیمت بنده به فروش میرسوند همه به به و چه چه میکردند... نمونش رم سونی xqd به قیمت 100 یورو را سایت همسایه به قیمت 1400(1میلیون و 400 هزار تومان) به فروش میرساند همه هم خوشحالند ... پرحرفی شد ولی خاستم خیلی مسائل روشن بشه که از پیغام های بیهوده هم خودتون راحت بشید هم بنده ...ارزش این فیلترهار تا باهاشون کار نکنید درک نمیکنید ... یا حق ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فروش یک عدد جلیقه عکاسی قابلیت اتصال 2 دوربین با وزن بالا . یک دوربین روی جلو و یک دوربین پهلو نصب میشه . با قابلیت استفاده سریع یا quick release ... فقط جعبه رو گمرک باز کرده و برای تست وزن هم 1بار دوربین بهش متصل شده . قیمت بازار دیدم 700 میفروختن . قیمت بنده توافقی با مشتری . کیفیت بسیار خوبی دارد و تحمل وزن در شرایط سخت را داراست . نمونه تصاویر محصول .
جلیقه از آلمان خریداری شده. کیفیت درجه 1
vew6_dsc_0771-1.jpg

yvb6_dsc_0773-1.jpg

lzbf_dsc_0774-1.jpg

دوربین هایی که به این جلیقه متصل کردم برای تست :
pa55_photo_۲۰۱۷-۰۵-۲۵_۰۰-۴۳-۰۳.jpg

حدودا بین 8 تا 10 کیلو وزن دوربین است و بدون مشکل و فشاری روی شانه ها میتونید حملشون کنید .

سوالی بود در خدمتم ...

Last edited:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام
مارک گریپ ها چیه؟ کیفیتشون چطوره؟

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام
مارک گریپ ها چیه؟ کیفیتشون چطوره؟
سلام خوبی شما؟
مارک گریپ ها neewer هست.. ولی روی جعبه نوشته نشده... کیفیتشون با خود نیکون فرقی نداره یک عدد به یکی از دوستان دادم کلی تست روشون انجام دادم جنس عالی هم دارند... من دنبال vivitar بودم که شرکتی که خرید کردم این مدل رو فرستادن ولی نمایندگی بودن...

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
سلام

این روکش فلاش رو من میخواستم.
kl8rwzzxsyl91l9pbgoj.jpg

احیانا اون کابل های تبدیل هم جداگانه قصد فروش دارید؟
خیلی وقت هست دنبال یک تبدیل برای Canon 7D هستم.

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام

این روکش فلاش رو من میخواستم.
kl8rwzzxsyl91l9pbgoj.jpg

احیانا اون کابل های تبدیل هم جداگانه قصد فروش دارید؟
خیلی وقت هست دنبال یک تبدیل برای Canon 7D هستم.
سلام روز خوش..
این دفیوزر ها یا همون روکش فلاش موجود دارم... در خدمتتون هستم.
در مورد تبدیل ها چون پک هستند نمیتونم دست بزنم مگر اینکه یکی از دوستان خریداری کنند و نیاز نداشته باشند و شما از ایشون تهیه کنید ولی به صورت جدا نمی تونم با اینکه این تبدیل ها داخل بسته نوشته نشده ولی بنده به صورت جدا قرار ندادم و هدیده داده میشه... در اصل فقط پول ریموت رو دوستان دارند میدهند و کابلها هدیه است ...

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
سلام روز خوش..
این دفیوزر ها یا همون روکش فلاش موجود دارم... در خدمتتون هستم.
در مورد تبدیل ها چون پک هستند نمیتونم دست بزنم مگر اینکه یکی از دوستان خریداری کنند و نیاز نداشته باشند و شما از ایشون تهیه کنید ولی به صورت جدا نمی تونم با اینکه این تبدیل ها داخل بسته نوشته نشده ولی بنده به صورت جدا قرار ندادم و هدیده داده میشه... در اصل فقط پول ریموت رو دوستان دارند میدهند و کابلها هدیه است ...
به تعداد پک ها موجودن پس؟
اگر نیست که کل پک رو هم حساب کنید ما خریداریم :D
بابت مورد اول هم مشخصات ارسال رو بفرستید.

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
داداش اون گریپ D5000 رو اول ماه ازت می خرم اگه مونده بود دستت .
سلام عزیز شبت خوش.
دوست عزیز 1دونش مونده که اون هم دیروز یکی از دوستان گفتند براشون نگه دارم در صورتی که نخواستند تقدیمتون میکنم...
در صورتی که هم که تقاضا باشه باز هم میارم..
سپاس...

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
چقدر بازار عکاسی انجمن کم رونق شده!!!!
درود همه چیز کم رونق شده تنها عکاسی نیست برو همه صنفا سر بزن همه دارن مگس میپرونن.راستی داداش وقتی تیتر تایپکت رو دیدم یه لحظه شوکه شدم شبیه تیترهای تایپیک منه یه حظه کپ کردم گفتم من کی رفتم آلمان خودم خبرندارم وقتی رفتم توش تازه بعدش دیدم شمایی .داداش عالیه تو جریانش کم و بیش بودم و قبلش با هم صحبت کرده بودیم ان شالله موفق باشی

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
درود همه چیز کم رونق شده تنها عکاسی نیست برو همه صنفا سر بزن همه دارن مگس میپرونن.راستی داداش وقتی تیتر تایپکت رو دیدم یه لحظه شوکه شدم شبیه تیترهای تایپیک منه یه حظه کپ کردم گفتم من کی رفتم آلمان خودم خبرندارم وقتی رفتم توش تازه بعدش دیدم شمایی .داداش عالیه تو جریانش کم و بیش بودم و قبلش با هم صحبت کرده بودیم ان شالله موفق باشی
به به سلام آقا بیژن گل خوبی عزیز؟؟ آقا تاپیک خودته قابل شمارو نداره!! با اجازه یکمی از کپی رایت شما استفاده کردم ولی تغییرش دادم یکم :D ... از لحاظ کار و کاسبی بله حق با شماست نقدینگی خیلی خیلی کم شده و خودم هم در صنف کامپیوتر دارم میبینم همه دوستان مگسهاشون هم دیگه خسته شدن از پریدن!!! ببینیم کی درست بشه به امید خدا ...باز هم تاپیکمون رو با قدمت روشن کردی بیژن خان مرسی از لطفت... ممنون..

messier_hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. مارک ریموت یونیورسال چیه؟ اگه قصد فروش کابل ها رو دارید من کابل تبدیل به N3 رو خریدارم.

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام. مارک ریموت یونیورسال چیه؟ اگه قصد فروش کابل ها رو دارید من کابل تبدیل به N3 رو خریدارم.
سلام.برند متفرقه ... خیر امکان فروش جدا نیست همه با هم یک پک هستند...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
یکی از گریپ ها خارج از تاپیک فروخته شد...
یک عدد موجود است...

sheedart

Registered User
لایک‌ها
11
سلام قیمت ها بسیار عالی

خوب بفروشید

یک سوال گریپ
5 D marke II
میشه قیمت گرفت
یا موجوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

NetANTS

Registered User
لایک‌ها
59
رئیس جان این دفیوزر فلاش 3 رنگ رو روی آلفا 6000 هم میشه بست؟ با توجه به فسقلی بودن فلاش سرخود دوربین عرض میکنم!

بالا