• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Da7ni

Registered User
لایک‌ها
8
سلام آقا میشه فهرست فیلم هارو واسم پخ کنید؟؟ بعد اگه بخوام با هارد بگیرم قیمتش چقدر میشه؟؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
فرق این سه تا هارد میتونید بگید :
وسترن مای پسپورت الترا --- وسترن مای پسپورت --- وسترن المنت ---

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
قیمت یه ترا وسترن یولترا چقر میشه؟قیمت این حجم سریال و فیلم(1ترا) که از لیست انتخاب بشه چقدر؟هزینه حمل؟
لطفا قیمتها را به تفکیک بگید
و لیست سریال و فیلم

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
فرق این سه تا هارد میتونید بگید :
وسترن مای پسپورت الترا --- وسترن مای پسپورت --- وسترن المنت ---

کارکرد هر سه هارد به لحاظ سخت افزاری تقریبا مشابه است. تکنولوژی المنت و الترا جدیدتر است.

الترا باریکتر از مای پسپورت است و دو قابلیت نرم افزاری بیشتر از مای پس دارد. المنت فاقد قابلیتهای نرم افزاری مانند بک آپ گیری و قفل گذاری روی هارد است.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
چی شد پس داداش؟
بالاتر، جواب دادم البته قیمت اشتباه خورده، 245 قیمت روز است. آکبنده ولی حتما قبل از ارسال تست میشه و شما هم وقت دریافت میتونید تست کنید.

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
کارکرد هر سه هارد به لحاظ سخت افزاری تقریبا مشابه است. تکنولوژی المنت و الترا جدیدتر است.

الترا باریکتر از مای پسپورت است و دو قابلیت نرم افزاری بیشتر از مای پس دارد. المنت فاقد قابلیتهای نرم افزاری مانند بک آپ گیری و قفل گذاری روی هارد است.
ممنون جناب arrow بزرگوار .
در رابطه با قفلگذاری در این هاردا (WD) ، چقدر قابل اطمینان است ؟ منظورم هک قفل نیست . بیشتر میخوام بدونم در درازمدت این قابلیت قاطی نمیکنه ، بعنوان مثال من دیدم دوستانی که با وجود اینکه رمز عوض نکردن و رمز صحیح هم یادشون بوده اما نرم افزار ایراد گرفته که رمز صحیح نمیباشد و مجبور به فرمت هارد شدن،
از دوستان مطلع و کسانی که مدتهاست بدون مشکل از قابلیت قفلگذاری WD استفاده کرده اند یه توضیحی بدهند ممنون میشم .

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
ممنون جناب arrow بزرگوار .
در رابطه با قفلگذاری در این هاردا (WD) ، چقدر قابل اطمینان است ؟ منظورم هک قفل نیست . بیشتر میخوام بدونم در درازمدت این قابلیت قاطی نمیکنه ، بعنوان مثال من دیدم دوستانی که با وجود اینکه رمز عوض نکردن و رمز صحیح هم یادشون بوده اما نرم افزار ایراد گرفته که رمز صحیح نمیباشد و مجبور به فرمت هارد شدن،
از دوستان مطلع و کسانی که مدتهاست بدون مشکل از قابلیت قفلگذاری WD استفاده کرده اند یه توضیحی بدهند ممنون میشم .
لطف دارید بهروز جان
تمام موارد امنیتی و کارکرد صحیح هارد توسط کمپانی چک و بعد تولید انجام می شود. البته منکر امکان بروز مشکل هم نیستم و خطای کاربر را هم نباید نادیده گرفت. در کل بهتر همان دوستانی که از این هارد مدت زیادی استفاده کرده اند تجربه خود را بیان کنند.

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
لطف دارید بهروز جان
تمام موارد امنیتی و کارکرد صحیح هارد توسط کمپانی چک و بعد تولید انجام می شود. البته منکر امکان بروز مشکل هم نیستم و خطای کاربر را هم نباید نادیده گرفت. در کل بهتر همان دوستانی که از این هارد مدت زیادی استفاده کرده اند تجربه خود را بیان کنند.

پس اجازه بدید خودم شروع کنم ، من یه WD مای بوک 3 ترا دارم ، الان تفریبا 700 گیگش خالیه، از اول هم رمز گذاشتم روش، تقریبا از خریدش یک سال گذشته ، و البته تا الان هیچ مشکلی نداشته هم از لحاظ قابلیت پسوردگذاری و هم موارد دیگه.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
پس اجازه بدید خودم شروع کنم ، من یه WD مای بوک 3 ترا دارم ، الان تفریبا 700 گیگش خالیه، از اول هم رمز گذاشتم روش، تقریبا از خریدش یک سال گذشته ، و البته تا الان هیچ مشکلی نداشته هم از لحاظ قابلیت پسوردگذاری و هم موارد دیگه.

تجربه شما که مثبت بوده. امیدوارم تجربه سایر دوستان هم به همین شکل باشد.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285

تجربه شما که مثبت بوده. امیدوارم تجربه سایر دوستان هم به همین شکل باشد.

rhinoceos

Registered User
لایک‌ها
35
سلام فروشنده محترم من یه هارد میخوام فقط واسه بک اپ به نظرتون چی بخرم ؟؟؟؟؟؟

قیمت خوب

1ترا یا 2ترا

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام فروشنده محترم من یه هارد میخوام فقط واسه بک اپ به نظرتون چی بخرم ؟؟؟؟؟؟

قیمت خوب

1ترا یا 2ترا
سلام
در صورتیکه برای پشتیبانی اطلاعات نیاز به هارد دارید دو ترا مقرون به صرفه تر است.

Spartan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام :)

دوست گرامی امکان تهیه هارد های رنگی My Passport Ultra به جز مشکی براتون وجود نداره ؟ (2 ترا )

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام :)

دوست گرامی امکان تهیه هارد های رنگی My Passport Ultra به جز مشکی براتون وجود نداره ؟ (2 ترا )

سلام
کل واردات داخل کشور فعلن در رنگ مشکی انجام شده است.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
شماره تماس و هماهنگی خرید کالا: 09301909900

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا