• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
قيمت مهم نيست كيفيت و مخصوصا سرعت انتقال برام مهمه
البته من يه جايي خونده بودم كه سرعت پي سي اي از ساتا بيشتره كدومش واقعا بيشتره ؟
من رابط ساتا3 را ترجیح میدهم ضمن اینکه برای استفاده از رابط pci به مبدل ساتا به pci نیاز خواهید داشت.

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز. من یه هارد میخوام برای آرشیو فیلم و سریال و از اونجایی که فروشنده ی فیلم و سریال هستم لازمه که حتما هاردش اکسترنال باشه تا بتونم مثل فلش به کامپیوتر وصل کنم و دیتاها رو سریع منتقل کنم.
با توجه به نحوه ی استفاده ی بنده بین هارد های اکسترنال کدوم مدل رو مناسب میدونید؟ من یه هارد یه ترابایت میخوام و دوتا هارد دو ترابایت.
از بین هاردهای یک ترابایت کدوم مدل بهتره؟ وسترن المنت یا وسترن مای پس الترا یا سیگیت بک آپ پلاس اسلیم یا سیگیت اکسپنشن ؟
از بین هاردهای دوترابایت کدوم مدل بهتره؟ وسترن مای بوک یا سیگیت بک آپ پلاس یا سیگیت اکسپنشن ؟
ممنون از توجهتون.

farhad212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هارد شبکه هم دارید؟
WD My Cloud EX2
WD My Cloud EX4
چهار یا شش ترابایتش؟

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
سلام داداش
هارد بدون ادابپور مارک خوب چی دارین و حد اکثر چند تراش (اگه سه ترا بود که عالی) موجوده تو بازار و قیمت
ممنون

mohammad.2016

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
لیست رو لطف میفرمایید

و الان ADATA HD710 موجوده؟
وقیمت الان چقدره؟

saeedxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با درود
لطفأ لیست دیتا را برایم بفرستید - ضمنأ شرایط گرفتن دیتا همراه با خرید هارد را هم ذکر کنید ( از لحاظ هزینه ای )
با تشکر
با درود
جناب آقای عظیمی ، فروش هارد همراه با دیتا هم دارید؟
اگه با دیتا هم فروش دارید ، لطفأ لیست دیتا و نحوه محاسبه قیمت را برایم بفرستید.
با سپاس

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام داداش
هارد بدون ادابپور مارک خوب چی دارین و حد اکثر چند تراش (اگه سه ترا بود که عالی) موجوده تو بازار و قیمت
ممنون
سلام
دو ترای بدون اداپتور تا ظرفیت دو ترا در بازار موجده.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام دوست عزیز. من یه هارد میخوام برای آرشیو فیلم و سریال و از اونجایی که فروشنده ی فیلم و سریال هستم لازمه که حتما هاردش اکسترنال باشه تا بتونم مثل فلش به کامپیوتر وصل کنم و دیتاها رو سریع منتقل کنم.
با توجه به نحوه ی استفاده ی بنده بین هارد های اکسترنال کدوم مدل رو مناسب میدونید؟ من یه هارد یه ترابایت میخوام و دوتا هارد دو ترابایت.
از بین هاردهای یک ترابایت کدوم مدل بهتره؟ وسترن المنت یا وسترن مای پس الترا یا سیگیت بک آپ پلاس اسلیم یا سیگیت اکسپنشن ؟
از بین هاردهای دوترابایت کدوم مدل بهتره؟ وسترن مای بوک یا سیگیت بک آپ پلاس یا سیگیت اکسپنشن ؟
ممنون از توجهتون.
سلام دوست ارجمند
کارایی هارد دیسک ارتباط مهمی با نحوه استفاده و مراقبت از آن دارد. برندهایی که ذکر کردید از معتبرترین برندهای بازار است.

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست ارجمند
کارایی هارد دیسک ارتباط مهمی با نحوه استفاده و مراقبت از آن دارد. برندهایی که ذکر کردید از معتبرترین برندهای بازار است.
ممنون پاسختون رو پ.خ کردم.
ضمنا بفرمایید که با توجه به نحوه ی استفاده ی بنده شما کدوم هارد رو ترجیح میدید و برای کار من مناسب میدونید؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
ممنون پاسختون رو پ.خ کردم.
ضمنا بفرمایید که با توجه به نحوه ی استفاده ی بنده شما کدوم هارد رو ترجیح میدید و برای کار من مناسب میدونید؟
برای آرشیو هم سیگیت و هم وسترن مناسب هستند. اگر قابلیت رمزگذاری مهمه که به طبع وسترن الویت پیدا می کنه.

سلام
Seagate Backup Plus Desktop 3TB موجود دارین؟
قیمت؟
سلام
قیمت و موجودی دقیق فردا مشخص میشه البته به طور تقریبی 378 قیمتشه.

Last edited:

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
برای آرشیو هم سیگیت و هم وسترن مناسب هستند. اگر قابلیت رمزگذاری مهمه که به طبع وسترن الویت پیدا می کنه.
بسیار عالی پس یک عدد هارد اکسترنال 1ترابایت مدل وسترن مای پس الترا و دو عدد هارد 2ترابایت اکسترنال مدل وسترن مای بوک ازتون خرید میکنم.
قیمت هم میشه 235 + 287 + 287 = 809 هزار تومن
البته قیمت ها مدام تغییر میکنه ولی تقریبا همین حدود میشه دیگه، درسته؟ حالا ده تومن بیشتر یا کمتر.
شمارتون رو هم از پست اول برداشتم و به زودی باهاتون هماهنگ میکنم. سپاس

*#S@eeD#*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان وسترن المنت کلا هارد خوبی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا