• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid0015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
سلام
قیمت هارد المنت 2ترا و مای پسپورت 1 و 2ترا رو برام بفرستید...

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام هارده اکسترناله usb3یک ترا Adata hd710

سلام ببخشید من یک عدد هارد اکسترنال 500 گیگ یو اس بی تری از ارزون ترین قیمت میخواستم.

سلام
قیمت مناسبترین هارد 2 ترا رو میخام لطفا

سلام
ارزونترین هارد یک ترا چه قیمت هست؟

سلام
قیمت هارد المنت 2ترا و مای پسپورت 1 و 2ترا رو برام بفرستید...
سلام بر دوستان عزیز
تمام موارد پاسخ داده شد.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام؛
Silicon Power A85 1TB با گارانتی داری؟

4li.asghar.65.shomal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
لطفا....قیمت هارد 1 ترا، ارزونترین برای من هم بفرستین

gamefinder

Registered User
لایک‌ها
4
درود. آقا فرشاد دو تا سوال دارم یکی اینکه قیمت هارد وسترن مای بوک سه ترا چهار ترا چنده و دیگه اینکه تو همین فروم خوندم هارد سه ترا گیرین استاندارد نبوده دیگه تولید نمیشه منظور چیه؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
درود. آقا فرشاد دو تا سوال دارم یکی اینکه قیمت هارد وسترن مای بوک سه ترا چهار ترا چنده و دیگه اینکه تو همین فروم خوندم هارد سه ترا گیرین استاندارد نبوده دیگه تولید نمیشه منظور چیه؟

سلام
قیمت روز هارد را برای شما ارسال می کنم.
منظورتون از بخش دوم سوال را متوجه نشدم.

gamefinder

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
قیمت روز هارد را برای شما ارسال می کنم.
منظورتون از بخش دوم سوال را متوجه نشدم.
این چیزیه که من خوندم: (هارد گیرین وسترن با لیبل سبز رنگ دیگه تولید نمیشه و تولیدش تموم شده ( به دلیل یه سری استاندارد هایی که ظاهرا نتونسته کسب کنه ، اینو دقیق نمیدونم البته )

الان هارد وسترن بلو با ۲ پارت نامبر ، جایگزین این هارد شده ، یکی پارت نامبر اصلی هارد وسترن بلو ( آبی ) ، و یه پارت نامبر دیگر که همون پارت نامبر وسترن گیرین سابق هست ولی با لیبل وسترن بلو وارد بازار شده و با همون کیفیت وسترن گیرین)

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
این چیزیه که من خوندم: (هارد گیرین وسترن با لیبل سبز رنگ دیگه تولید نمیشه و تولیدش تموم شده ( به دلیل یه سری استاندارد هایی که ظاهرا نتونسته کسب کنه ، اینو دقیق نمیدونم البته )

الان هارد وسترن بلو با ۲ پارت نامبر ، جایگزین این هارد شده ، یکی پارت نامبر اصلی هارد وسترن بلو ( آبی ) ، و یه پارت نامبر دیگر که همون پارت نامبر وسترن گیرین سابق هست ولی با لیبل وسترن بلو وارد بازار شده و با همون کیفیت وسترن گیرین)
اطلاع ندارم که این مطلب را از کجا مطالعه کرده اید ولی مشخص است که مستند نیست و حتی تناقضاتی هم دارد از یک طرف نوشته شده که گرین استانداردهایی را کسب نکرده و از طرف دیگر ذکر شده که با همان کیفیت گرین تولید ادامه دارد لذا برای جلوگیری از سردرگمی شما دوستان عزیز اصل قضیه را به شرح زیر ذکر می کنم:
مدتی پیش کمپانی وسترن که هاردهای اینترنال خود را بر حسب نوع و کارایی، با لیبل تفکیک و مشخص می کند وسترن ینفش را به بازار معرفی کرد و در عمل به پنج نوع لیبل مختلف برای هاردهای اینترنال رسید: سبز، آبی، سیاه، قرمز و بنفش. در کنار این هاردهای آبی که تا ظرفیت یک ترا تولید شده بودند توسعه یافتند و با ظرفیت های بالاتر به بازار معرفی شدند. با توجه به زمینه استفاده و کارایی مشابه هاردهای آبی و سبز(تفاوت جزئی مثلن در تعداد دور هارد در ظرفیت های پایین) کمپانی وسترن دیجیتال به این نتیجه رسید که تنوع تا این حد می تواند انتخاب را برای کاربران دشوار کرده و لذا برای انتخاب آسانتر توسط مشتریان، پس از مدتی هاردهای وسترن سبز با آبی ادغام شده و همه در قالب هارد آبی به بازار عرضه شدند. توجه کنید که مدل نامبر هاردها هم تفاوت کرده و به عنوان مثال به جای در هارد دو ترابایت وسترن آبی به جای مدل نامبر WD20EZRX مدل نامبر WD20EZRZ تولید می شود. بنابراین این تغییرات هیچ ارتباطی با استاندارد بودن یا نبودن یا کیفیت هارد سبز ندارد.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
مدیر سلام
این مدل هارد رو میخواستم
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB رنگ آبی
موجود دارید ؟ قیمت ؟
امکان تحویل حضوری در تهران هست ؟

gamefinder

Registered User
لایک‌ها
4
مرسی عالی دمت گرم. قیمتو نگفتی چنده برام پخ کن.

ralii

Registered User
لایک‌ها
12
درود
بسته من به دست من رسید. همه چیز عالی و خوب. تشکر خاص از فروشنده با انصاف و خوش دست انجمن
بدرود

4li.asghar.65.shomal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام.....
هارد من رسید اقا فرشاد!
دست شما درد نکنه......دیشب خریدم، همین الان رسید، کمتر از 11 ساعت!

m@@n

Registered User
لایک‌ها
20
درود
آقا فرشاد من این هفته خیلی زحمت دادم. هر روز یک یا دو هارد نیاز من را خیلی تند و سریع فرستادین که جای تشکری خیلی زیاد داره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا