• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R@h@

Registered User
لایک‌ها
373
هارد من رسید مرسی :)

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
داداش قرار بود ايميج visual cd برام درست كني چي شد؟
منتظرم
پیام دادم.

هارد من رسید مرسی :)

از خرید شما سپاسگزارم.

سلام داداش
صبح بخیر
از این مدل ssd با گارانتی یا بدون گارانتی هست؟
Neutron Series™ 64GB SATA 3 6Gb/s SSD - Neutron Series - SSD
سلام عزیز
وقت شما هم به خیر
بررسی کنم پاسخ میدم.

shitoonn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دادا یه لیست قیمت ssd میدی . الان 32 گیگ خوش قیمت چی داری یا 60 گیگ .فقط سرعت خوب باشه .از اینا نباشه سرعتش رو 100 مگند و یه زره از هارد عادی بالاتره .ممنون

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام دادا یه لیست قیمت ssd میدی . الان 32 گیگ خوش قیمت چی داری یا 60 گیگ .فقط سرعت خوب باشه .از اینا نباشه سرعتش رو 100 مگند و یه زره از هارد عادی بالاتره .ممنون
سلام عزیز
پیام دادم به شما.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام عزیز
یه دو ترا وسترن میخوام بدون دیتا البته امکانش هست تا شنبه قیمت پایینتر بیاد؟
چون همون شنبه باید براتون واریز کنم

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام دوست عزیز قیمت های که بالا زدی تعغیر کرده یا نه
سلام قیمتهای دقیق روز شنبه مشخص خواهد شد.

سلام عزیز
یه دو ترا وسترن میخوام بدون دیتا البته امکانش هست تا شنبه قیمت پایینتر بیاد؟
چون همون شنبه باید براتون واریز کنم
سلام
من هم به کاهش خوش بینم ولی در نهایت شرایط بازار تعیین کننده است و ممکن است افزایش قیمت هم داشته باشیم.

alirezahoseini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
وقت به خیر
هارد وسترن مای پاسپورت کوچکتر و زیباتر و داری سیستم رمز گذاری است. دو هارد دیگز کمی بزرگتر هستند. ولی هر سه براحتی قابل حمل و نقل می باشند. هارد داخلی آنها هم تقریبا شبیه است. آدیتا خود تولید کننده نیست و از هارد سایر شرکتها استفاده می کند.
اگر شکل و شمایل برای شما مهم نیست وسترن المنت یا سیگیت اکسپنشن همان کارایی با قیمت ارزانتری در اختیار شما قرار می دهند.
دیتا هم مجموعه های کاملی داریم. صندوق پیامتان را خالی کنید تا توضیحات بیشتری ارسال کنم.

با سلام صندوق پیام رو خالی کردم . در مورد پکیج ها و نحوه ارسال توضیحات تکمیلی رو ارائه کند ،ممنون میشم. واقعا ممنون از توضیحات کاملتون . 1 یه سواله دیگه ؟ هار 2tra بدون اداپتور دارید؟ چون ترجیح میدم 100 ت بیشتر بدم و 1ترا بیشتر بگیرم ..ممنون

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
با سلام صندوق پیام رو خالی کردم . در مورد پکیج ها و نحوه ارسال توضیحات تکمیلی رو ارائه کند ،ممنون میشم. واقعا ممنون از توضیحات کاملتون . 1 یه سواله دیگه ؟ هار 2tra بدون اداپتور دارید؟ چون ترجیح میدم 100 ت بیشتر بدم و 1ترا بیشتر بگیرم ..ممنون
سلام
ارسال شد.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام

نیاز به یه هارد ssd ظرفیت بالا دارم مثلن 500 گیگ حتمن هم مارکش از adata یا وسترن باشه

اگر دارین قیمت بدین

ممنون

سلام

نیاز به یه هارد ssd ظرفیت بالا دارم مثلن 500 گیگ حتمن هم مارکش از adata یا وسترن باشه

اگر دارین قیمت بدین

ممنون

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام

اگر دارین قیمت بدین

ممنون
سلام
فردا به شما قیمت خواهم داد.

am2za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام و خسته نباشید.
یه هارد 500 گیگ می خوام ازتون. فقط می خوام هارد مورد نظر USB2 رو هم (با این که قدیمی شده) حتماً پشتیبانی کنه چون واسه اتصال به دستگاهی می خوام.
آیا مدل سیگیت بک آپ و سیگیت اکسپنشن جفتشون ویژگی بالا را دارن ؟ به هر حال یدونه هارد خریدارم لطف کنید شرایط و شماره حساب برای خرید را بفرستید. ممنون.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام و خسته نباشید.
یه هارد 500 گیگ می خوام ازتون. فقط می خوام هارد مورد نظر USB2 رو هم (با این که قدیمی شده) حتماً پشتیبانی کنه چون واسه اتصال به دستگاهی می خوام.
آیا مدل سیگیت بک آپ و سیگیت اکسپنشن جفتشون ویژگی بالا را دارن ؟ به هر حال یدونه هارد خریدارم لطف کنید شرایط و شماره حساب برای خرید را بفرستید. ممنون.
سلام
وقت به خیر
سیگیت اکسپنشن موجوده و با اکثریت دستگاهها هم سازگاره. صندوق پیامتونو خالی بفرمایید.

am2za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
وقت به خیر
سیگیت اکسپنشن موجوده و با اکثریت دستگاهها هم سازگاره. صندوق پیامتونو خالی بفرمایید.

ممنون. خالی کردم. منتظر شرایط خرید واسه یه 500 گیگ هستم. البته دستگاه مورد نظر PS3 هست که ایشالا سازگاره.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285

bdgunn

Registered User
لایک‌ها
56
تعویض هارد هم دارید شما ؟
من 2 تا هارد 1 ترابایت اینترنال مکستور دارم که میخام با یه 2 ترا اکسترنال اداپتوری عوض کنم
یه 320 اینترنال هم دارم که میخام با SSD عوضش کنم
اگه امکانش وجود داره بهم بگید لطفا
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا