• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mortal_2h

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
لطفا قیمت هارد یه ترا وسترن سازگار رو واسم پی ام کنید+ لیست دیتا
باتشکر

sherlock72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود بر شما
لطفا دیتایتان را ارسال کنید به همراه قیمت هارد وسترن 1 ترا ممنونم

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
برای دوستانی که میخوان هر کدوم از هارد های Seagate Backup Plus Desk و ADATA HD710 رو خریداری کنن، که راحت تر انتخاب کنن، این دو تست رو شخصاً گرفتم:
(توجه داشته باشید که این تست مقایسه ی بین دو هارد نیست؛ چرا که این دو هارد به طور کلی از لحاظ ساختاری و کاربرد با یکدیگر متفاوتند)

SeagateBackupPlusDesk3TB.jpg

Seagate Backup Plus Desk 3TB

ADATAHD7101TB.jpg

ADATA HD710 1TB

موفق باشید.

Last edited:

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
برای دوستانی که میخوان هارد های Seagate Backup Plus Desk و ADATA HD710 رو خریداری کنن، که راحت تر انتخاب کنن، این دو تست رو شخصاً گرفتم:
موفق باشید.

ممنون از زحمتی که کشیدید و به کاربران در انتخاب کمک کردید. البته ذکر این نکته بسیار مهم است که این دو هارد در ماهیت و کاربرد با هم متفاوتند. اولی 3.5 اینچ و 7200 دور و ساتا 3 است در حالیکه دومی 2.5 اینچ و 5400 دور و ساتا 2. کاربردها هم متفاوت است که شرح نمی دهم.
بد نیست شما این تست را با هارد سیگیت بک آپ پلاس یک ترا بایتی که در اختیار دارید انجام دهید و نتیجه را مجددا قرار دهید.(البته اگر از آک خارج شد)

mohsen_rkh

Registered User
لایک‌ها
236
ممنون از زحمتی که کشیدید و به کاربران در انتخاب کمک کردید. البته ذکر این نکته بسیار مهم است که این دو هارد در ماهیت و کاربرد با هم متفاوتند. اولی 3.5 اینچ و 7200 دور و ساتا 3 است در حالیکه دومی 2.5 اینچ و 5400 دور و ساتا 2. کاربردها هم متفاوت است که شرح نمی دهم.
بد نیست شما این تست را با هارد سیگیت بک آپ پلاس یک ترا بایتی که در اختیار دارید انجام دهید و نتیجه را مجددا قرار دهید.(البته اگر از آک خارج شد)
خواهش میکنم.
علت انتخاب این دو هارد برای تست این هست که هارد های شخصی بنده این هاست! هدف، مقایسه دو هارد نبود فقط چون این دو هارد رو دارم تصمیم گرفتم یه تست سرعت از این دو هارد برای دوستان انجام بدم و اینجا بذارم.
هاردی که میفرمایید آک هست وگرنه حتماً قبول امر میکردم.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
خواهش میکنم.
علت انتخاب این دو هارد برای تست این هست که هارد های شخصی بنده این هاست! هدف، مقایسه دو هارد نبود فقط چون این دو هارد رو دارم تصمیم گرفتم یه تست سرعت از این دو هارد برای دوستان انجام بدم و اینجا بذارم.
هاردی که میفرمایید آک هست وگرنه حتماً قبول امر میکردم.
از این لحاظ که اشاره کردید خیلی مفید است. بخصوص برای دوستانی که می خواهند از سرعت هر کدام از این هاردها مطلع شوند.

V I D A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
صبح به خیر
یکی از دوستان قصد خرید هارد 4 ترابایت داره که ایشان را شما معرفی می کنم.

gamefinder

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
قیمت آخر دو ترا سی گیت اکسپنشن وبکاپ با گارانتی سازگار را پخ کنید فقط یکم سریعتر عجله دارم.​

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام
قیمت آخر دو ترا سی گیت اکسپنشن وبکاپ با گارانتی سازگار را پخ کنید فقط یکم سریعتر عجله دارم.​
سلام ارسال شد.

سلام دادا... ببین اگه این هاردو داری یا اینکه میتونی برام پیدا کنی میخوام ازت..... (1 تا 3 ترابایت فرق نمیکنه!)

7200 RPM USB 3.0 hard disk drive for fast and easy Mac and PC backup | Buffalo Technology

قیمتم زیاد مهم نی! ;)
سلام عزیز
ببینم چکار میشه کرد.

hajijooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام می خواستم بدونم فرق هارد اکسترنال وسترن مای پاسپورت با مای پاسپورت اسنشیال چیه؟ چون من تو سایت ها دیدم این دوتارو متفاوت زده بود اما فرقشون رو نفهمیدم میشه شما بگین؟ و نیز قیمت 1 ترا رو هم پخ کنین
ممنون

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام می خواستم بدونم فرق هارد اکسترنال وسترن مای پاسپورت با مای پاسپورت اسنشیال چیه؟ چون من تو سایت ها دیدم این دوتارو متفاوت زده بود اما فرقشون رو نفهمیدم میشه شما بگین؟ و نیز قیمت 1 ترا رو هم پخ کنین
ممنون
سلام
مای پس اسنشیال مدل قدیمی تره که با باکس براق به بازار عرضه می شد و الان جای خود را به وسترن مای پس داده است.

ramin k2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اکسترنال جیبی
من ی هارد 500 می خواستم
شما کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید از بیین سیگیت ها و وسترن ها
بعدشم هزینه ریختن دیتا ها چه جوریه

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام
اکسترنال جیبی
من ی هارد 500 می خواستم
شما کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید از بیین سیگیت ها و وسترن ها
بعدشم هزینه ریختن دیتا ها چه جوریه
سلام
تمام نمونه های هارد سیگیت و وسترن هاردهای خوب و با کارکرد مناسب هستند.

misagh8900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. لیست دیتا رو میخواستم. بعد هزینه اش چجوریه؟؟ خودمون میتونیم هرچی رو که خواستیم انتخاب کنیم شما برامون بریزین؟؟
اگه کسی ازتون هارد بخره بهش تخفیف در ریختن دیتا نمیدین؟؟؟:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا