• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

▟ خرید مستقیم کالا از █ ژاپن █ آمریکا █ امارات █ AliExpress **تحویل درب منزل و ترخیص کالا**▙

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
سلام اقا میلاد
پیام خصوصی چک میکنید
سلام دوست عزیز
پیام چک شد. حداکثر تا 24ساعت آینده بررسی و مناسبترین حالت رو خدمتتون عرض میکنم.
دوستان این یکی دوهفته درگیر جابجایی دفتر کار هستیم و کمی پاسخگویی ممکنه دیرتر انجام بشه. از این بابت از تمامی دوستان عذرخواهی میکنم.
ان شالله در دفترکار جدید با رویکردی حرفه ای تر، امکان خرید با قیمت مناسب از تمام کشورهای دنیا، پاسخگویی آنلاین لحظه ای و خدمات متنوع تری در خدمت شما خواهیم بود.

mucaca

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام یک سفارش رو پیام خصوصی کردم براتون، ممنون میشم رسیدگی بفرمایید

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
سلام ارسال شد خدمتتون.
دوستان تمامی سفارشات شما ارسال شده و از طریق پیامک کد رهگیری اطلاع داده شد.

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201

Amir 912

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام حق
با سلام خدمت دوستان عزیز.
خرید بدون واسطه از ژاپن برای اولین بار در ایران
c441969dac029975b623b1282a2a2f50.jpg

خرید و واردات مستقیم کالا از کشور ژاپن، آمریکا، اروپا، چین و دبی
و تحویل درب منزل

دوستان بنده میتونم سفارشات و کالاهای شما رو بطور مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب براتون خرید کنم. مبداء بنده ژاپن می باشند و بنابراین پیشنهاد می کنم برای کاهش هزینه های پستی و اطمینان از خریدتون اول کالاهای خودتون رو از سایتهای ژاپنی انتخاب کنید. هم کیفیتشون تضمینی هست (نیازی به تعریف کالای ژاپنی نیست!) هم هزینه کمتری رو می پردازید.

محاسبه هزینه :
- قیمت دلار (با ارز مربوطه) بر اساس قیمت روز دلار وبمانی (و بدون هیچ گونه هزینه اضافی) محاسبه می شود. (استعلام نرخ روز وبمانی رو میتونید از این لینک مشاهده فرمایید)
- کارمزد هر سفارش نیز بصورت توافقی می باشد. (معمولا بین 10 تا 20هزار تومان خواهد بود)
- هزینه اندکی بسته به قیمت کالا جهت ترخیص از گمرک و ارسال بسته درب منزل شما دریافت می شود.

* از کجا خرید کنم؟
پاسخ: ارسال کالا توسط ما از کشور ژاپن میباشد. بنابراین سعی کنید از سایتهای ژاپنی خرید نمایید که لینک برخی از سایتها نیز برای شما قرار داده شده. اگر هم کالای شما در سایتهای ژاپنی موجود نبود میتونید از هر سایتی مایل بودید سفارش دهید.
فروشگاه زنجیره ای - لوازم دیجیتال، صوتی و تصویری، ابزارآلات،سرگرمی و بازی، ورزشی، خانه و دکوراسیون، بهداشتی، ورزشی، کمپینگ و ...
www.amazon.co.jp |||| www.yodobashi.com/index.html |||| www.kakaku.com |||| www.ec.mic21.com |||| www.kojima.net ||| www.malloom.com

گجت و لایف استایل
www.japantrendshop.com

پوشاک،کیف، کفش، طلا و جواهرات، وسایل تزیینی
www.mitsukoshi.mistore.jp |||| www.fashionmia.com |||| www.locondo.jp |||| https://monoco.jp |||| www.zozo.jp ||| www.kimono-yukata-market.com |||| www.brandshop.co.jp |||| www.e-shop.shibuya109.jp |||| www.haikudesigns.com

عینک های برند و اورجینال
www.ohmyglasses.jp
و ...​
چگونه خرید کنم؟
پاسخ:
- ارسال لینک محصول در همین تاپیک
- محاسبه و اعلام قیمت نهایی توسط ما
- واریز مبلغ به حساب
- ارسال مشخصات شما (نام- نام خانوادگی-آدرس کامل پستی-کد پستی- شماره تماس)
- خرید محصول و اعلام کد رهگیری به شما
- پیگیری محصول تا اعلام وصول توسط خریدار

نحوه ارسال کالا و گمرکی:
- تحویل 6 الی 20 روزه (برای خرید از سایتهای ژاپنی)
- تحویل 20 الی 40 روزه برای خرید از سایر کشورها (آمریکا،اروپا، چین)
- هزینه های گمرکی به عهده فروشنده (یعنی ما) می باشد.
هزینه ارسال کالا تا درب منزل به عهده ما می باشد.

چه کالاهایی قابل خریداری است؟
- ما توانایی خرید هرنوع کالایی را به هر تعداد داریم. فقط دقت کنید که جزو اقلام ممنوعه گمرک ایران نباشد. کالاهای حجیم مانند لوازم خانگی و دستگاه های صنعتی رو از راه دریایی به دبی و سپس در ایران (بندر گناوه) تحویل می دهیم. تعدادی از جنسهامون (مثل یخچال فریزرهای هیتاچی و توشیبای ژاپنی اصل) هم رسیده که بزودی قرار میدم.
cb7c1a86d49267dc07b991390306d533.jpg
توجه: در راستای اعتمادسازی، تمامی محصولات عرضه شده در این تاپیک مربوط به فروشگاه خوب خرید دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت می باشد که با تخفیف ویژه در این تاپیک برای دوستان قرار می گیرد.

جهت هرگونه سوال، سفارش محصولات و دریافت شرایط فروش در همین تاپیک اعلام بفرمایید تا در اسرع وقت به عزیزان پاسخ داده شود یا
با آدرسهای زیر در تماس باشید:
ایمیل:[email protected] تلفن همراه: 8384 078 0901 - 5607 119 0917 بحرینی​

فروش محصولات اورجینال ESET
((دریافت بصورت ووچر کد - قابلیت نگهداری تا زمان دلخواه - آپدیت برنامه و فعالسازی توسط خریدار از سایت اصلی ESET))
* Eset Antivirus 8 - یک ساله - 1 کاربره >> قیمت: 15,000 تومان
* Eset Antivirus 8 - یک ساله - 3 کاربره >> قیمت: 35,000 تومان

* Eset Smart Security 8 - یک ساله - 1 کاربره >> قیمت: 19,900 تومان
* Eset Smart Security 8 - یک ساله - 3 کاربره >> قیمت: 45,000 تومان

محصولات مایکروسافت
((دریافت Product Key حداکثر تا72 ساعت - قابلیت نگهداری تا 30روز -قابلیت بروزرسانی از سایت مایکروسافت ))
* لایسنس مادام العمر Windows 8.1 PRO - نوع لایسنس: OEM - قیمت: 65,000 تومان
* لایسنس Office 2013 Professional Plus -
نوع لایسنس: MSDN - قیمت: 199,000 تومان
توجه: این لایسنس به قطعات سخت افزاری کامپیوتر حساس می باشد و فقط امکان فعال سازی بر روی یک کامپیوتر با قطعات مشخص را دارد و در صورت تعویض قطعات کامپیوتر امکان فعال سازی ویندوز وجود ندارد. بعد از نصب و فعالسازی ویندوز بر روی سیستم خود، میبایست با برنامه هایی همچون Acronis یا Norton Ghost از درایو خود ایمیج(backup Image) تهیه نمایید تا در صورت نیاز به نصب مجدد ویندوز، ایمیج خود را ریکاوری نمایید زیرا این لایسنس تنها یکبار قابلیت فعال شدن از سایت مایکروسافت را دارد. این لایسنس ها از نماینده رسمی مایکروسافت تهیه می شود.
این لایسنس به قطعات سخت افزاری کامپیوتر حساسیت ندارد و از نوع لایسنس های ارزان قیمت مایکروسافت می باشد و طبق قوانین شرکت مایکروسافت 1 بار امکان فعال سازی آنلاین را دارد و از لحاظ دریافت آپدیت ها و استفاده از Store ویندوز نیز هیچ تفاوتی با لایسنس Retail ندارد. توصیه ما به خریداران این لایسنس بعد از نصب و فعال سازی ویندوز از پارتیشن ویندوز و لایسنس بکاپ بگیرند و مانند ویندوزهای اورجینال لپ تاب برای نصب مجدد آن را Restore نمایند و در صورت نداشتن بکاپ به صورت Activate by Phone فعال خواهد شد.این لایسنس ها از نماینده رسمی مایکروسافت تهیه می شوند.

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
Last edited:

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
سلام جناب برادر هادی
بله سایت زوزوتون یکی از معروفترین سایتهای پوشاک ژاپن هست و سفارش زیاد داشتم ازین سایت، با خیال راحت انتخاب کنید.
قیمتها رو پیام خصوصی میکنم خدمتتون

سیمرغ+

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز قیمت این دو کالا تحویل درب منزل رو محبت می فرمایید.
http://zozo.jp/shop/guildprime/goods-sale/6721841/?did=18896529&rid=1090
http://zozo.jp/shop/poloralphlauren/goods-sale/10152653/?did=24591990
ضمن اینکه این سایت به نظر شما معتبر است ؟
من از طریق سایت رالف لارن ژاپن به این سایت هدایت شدم .
با تشکر

لطفا قیمت همین کالا رو برای من هم پ.خ کنید.

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
سلام دوست عزیز قیمت این دو کالا تحویل درب منزل رو محبت می فرمایید.
http://zozo.jp/shop/guildprime/goods-sale/6721841/?did=18896529&rid=1090
http://zozo.jp/shop/poloralphlauren/goods-sale/10152653/?did=24591990
ضمن اینکه این سایت به نظر شما معتبر است ؟
من از طریق سایت رالف لارن ژاپن به این سایت هدایت شدم .
با تشکر

لطفا قیمت همین کالا رو برای من هم پ.خ کنید.

بله سایت زوزوتون ژاپن جزو محبوبترین وبسایتهای پوشاک در ژآپن هست و با خیال راحت میتونید خرید کنید.
قیمتها پیام خصوصی شد برای هر دو عزیز

khmahdad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
http://www.aliexpress.com/item/4G-a..._1&btsid=273939bf-eaad-4b3b-81e9-ca267ed71c9d

http://www.ebay.com/itm/35dBi-4G-LT...398574?hash=item4af49b4dae:g:lSAAAOSwys5WVrIc

سلام خسته نباشید
این 2 یک محصول هستند لطفا قیمت و زمان مناسب تر را پیشنهاد کنید در حالت پست مجانی(free shipping)
ممنون
سلام ممنون از شما. چون علی اکسپرس به ایران ارسال ندارد ، هزینه های پستی محاسبه میشه.
قیمت پیام خصوصی شد.

MILAD99

Registered User
لایک‌ها
201
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا