• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

*****►مصرف کنندگان عزیز اگر لپتاپ ایسوس میخوایین بفرمایید داخل◄*****

وضعیت
موضوع بسته شده است.

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
داش محمدم كه انگار تو كاره خريد و فروشه.... اي داد همه انگار كارشون همينه ./
كاره خوبيه به شرطي صداقت باشه كه بركت كارتون بيشتر باشه
سلام
نه داداش خوبم. اینطوری که میگی نیست. من اگر تو کار خرید و فروش بودم که فعالیتم تو سایت بیشتر از این حرفها بود.
و این لپتاپ رو هم یکی بهم سپرده و من رو نماینده خودش قرار داده که براش بفروشم... در ضمن اگر تو کار خرید و فروش بودم که این لپتاپ که آکبنده و فقط کارتنش باز شده و روش ویندوز ارجینال ریختن رو اینقدر زیر قیمت بازار نمیدادم. پس بدونین من خودم هم یه مصرف کنندم و همه مصرف کننده ها رو دوست دارم و باهاشون راه میام چون درکشون میکنم!
شما بهتر بود که اول از خودم میپرسیدی تا اینکه تو تاپیک عنوان کنی(البته هیچ اشکالی نداره و همه تو این انجمن با همدیگه رفیقن و قضیه رو کاملاً درک میکنن)

cnpersepolis گرامی
ضمن سلام
اول اینکه مبارکتون باشه و خیرش را ببینید
و اما در پاسخ به پست فوق، عرص کنم که:
نمیدونم که این فکر و این قضاوتتون از کجا نشات گرفته!!!
متوجه نمیشم، چون 3/100 قیمت دادم، اشتباه کردم؟
دوست خوبم! بنده قبلا هم از محمد جان یک لپ تاپ گرفته بودم و شما درست میفرمایید و از اولش هم در جریان این تایپیک بودم، و چون برای کسی میخواستم همینطور کم کم قیمت رو بردم بالا و تا همین پریروز هم 3/070 قیمت داده بودم که ایشان راضی نشدند و تا به امروز که رسیدم به رقم 3/100 .
و حال به جای اینکه بنده ناراحت شم،(از استارتر و نه از شما، و آن هم به این علت که ایشون فرمودند که قیمتهای مندرج در تایپیک معتبره) شما گله مند شدید؟
و از طرفی شما کل پستتون رو با فونت درشت و قرمز بیان کردید و ما حرفی نزدیم و آنوقت ما، یک قیمت رو با فونت قرمزکه نوشتیم مورد شماتت شما قرار گرفتیم!؟
دوست عزیز !
محبت نموده و نگاهی به این لینک بیاندازیذ که متعلق به 4 روز پیشه و در آنجا هم قیمت را با فونت قرمز نوشته ام (و اگر پاسخ استارتر را در پست بعدی آن مشاهده فرمایید، می بینید آن هم به رنگ قرمزه، یعنی اینکه الان آن را تصحیح نکرده ام) و این از عادات بنده است.

لذا چدا توصیه میکنم، قبل از نشانه گرفتن انگشت اتهام، در بیان مطالبتان، کمی محتاط تر باشید.
به هر حال دوست عزیز ! امیدوارم پولتون جور بشه و خیرش رو ببینید
ولی اگر بنا به هر دلیلی منصرف شدید و یا به قول خودتون فکر میکنید که مغبون واقع شدید، مشکلی نیست و به هیچ عنوان نگران استارتر محترم هم نباشید
بنده 3/120 فوری خریدارم (البته اگه تابلو نباشه)
موید باشید

مهدی جان داداش گلم.
لطفاً برداشت بد نکنید.
شما هم دوست کاملاً محترم من هستین و ای کاش قیمت رو بزرگ نمیزدین که به ایشون بر بخوره! ولی اشکالی نداره و من از همینجا از هر دو نفر معذرت خواهی میکنم. به هر حال معامله است و هر اتفاقی ممکنه بیفته...
ایشالله که موفق باشین

Last edited:

commander

Registered User
لایک‌ها
406
داداش گلم
قیمت آخر رو پخ کن لطف

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا