برگزیده های پرشین تولز

◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘حراج دیجیتالیه تابستانه(iPad,Modem,Tablet,Laptop,Speaker)◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام و عرض ادب خدمت کاربرای عزیز پرشین تولز

-تعدادی وسایل دیجیتالی که تو بخش های جداگانه باید پست میکردم و تک تک پی ام جواب میدادم و یکی کردم و همش رو اینجا لیست میکنم

1.لپ تاپ ASUS مدل V502L: >>>> قیمت 6.800.000 <<<<

لپ تاپ بسیار نازک و کم صدا و خوش فرم ایسوس که چند سال پیش فقط برای داشتن لپ تاپی همراه گرفتم و به دلیل داشتن سیستم قوی تر تو خونه اصلا استفاده نشده و فقط به مدت کم در مسافرت یا بیرون استفاده شده
همه چی اعم از صفحه و فن و باتری مثل نو کار میکنه و بازدهیش 1% هم کم نشده

مشخصات:

CPU:i5 5500U
GPU:Nvidia 950m
Ram:8GB
Hard:250GB SSD Samsung EVO
Windows 10 Build 1903

تمامی برنامه های معماری و مهندسی رو راحت باز میکنه و رندر تایمش پایینه و تمامی بازی های 2018 به بالا رو با ستینگ بالا تا حتی مکس اجرا میکنه (بازی هایی مثل Fifa 19 و PES 2020 رو خیلی روون اجرا میکنه)
فقط برای تمیز کردن فن و تعویض هارد باز شده و یک هارد بسیار پر سرعت 250GB SSD روش انداختم که تو 4ثانیه بالا میاد و مثل هارد خودش که 20-30 ثانیه طول میکشید نیست .

تنها مشکل لپ تاپم پورت HDMI هست که سیگنال نمیده و یک فرو رفتگی ریز رو بنده که هیچ تاثیری رو صفحه یا لپ تاپ نذاشته

2.iPad Air 1 16GB WiFi: >>>> قیمت 1.700.000 <<<<

-بدون کمترین خط و خش
-خیلی کم استفاده شده و چند مدته به دلیل خرید ورژن جدید کلاً استفاده نشده.
-تمام وسایل جعبه به جز سیم شارژر موجود هست
-داری بهترین کیف موجود برای iPad که در 3حالت استند داره و همچنین یک کیف تقریباً کهنه دیگه ای هم از همین مدل در رنگ آبی تیره داره که اونهم به خریدار تقدیم میشه.قیمت کیف یدونش فقط ۲۵۰ برام اب خورده.
-ورژن فریمویرش هم iOS 12.1.4 هست که امکان جیلبریک شدن هم داره به همین دلیل برای راحتی خریدار آپدیت نشده.

3.iPad Mini 2 Retina: >>>> قیمت 1.400.000 <<<<

-بدون کمترین خط و خش.
-مثل Air کلا چند مدته استفاده نشده.
-تمام وسایل جعبه به جز سیم شارژر موجود هست.
-داری کیف Ozaki (کهنه)
-ورژن iOS 11.4.1 هست که امکان جیلبریک شدن هم داره به همین دلیل برای راحتی خریدار آپدیت نشده.

4.مودم TP-Link Archer MR200 V1: >>>> قیمت 1.100.000 <<<<

-خیلی کم و به صورت 2 تا 3 ساعته در طول شب به تعداد 10-15 بار کار شده.
-با آخرین فریمویر موجود برای مودم
-به دلیل استفاده نکردن تو قفسه مونده و روش که خیلی براقه خط و خش زیاده و آنتنش هم یکم شل تر وایمیسته ولی تضمینی و با مهلت تست میدم که نهایت سرعت 4G رو بهتون ارایه میده و هیچ کدوم از مشکلات ظاهریش تاثیری رو بازدهیش نداره.

5.اکسس پوینت و ریپیتر TP LINK WA701ND در حد آک: >>>> قیمت 200.000 <<<<

مودم بیشتر از 5بار هم استفاده نشده چون برای ریپیتر میخواستم و بعد خونه رو عوض کردیم و لازم نشد. مودم کاملا سالم هست و همراه با آداپتور و سیم LAN تقدیم میشه.

6.بند فلزی مدل Loop برای Galaxy Watch 42mm: >>>> قیمت 75.000 <<<<

-بند کاملاً آک (فقط برای تست باز شده) و برای اینکه مدل اشتباه 42 برای ساعت خودم که 46 هست فروخته میشه جنسش عالیه و روزانه مدل 46 رو استفاده میکنم برای هر ساعتی که اندازه ی 42mm باشه هم میفته چون قفل های ساعت معمولی داره.قیمت کارکرده برای محصول آک و نو.

7.مودم نیاز به تعمیر Linksys مدل WAG120N: >>>> قیمت 70.000 <<<<

-این مودم کم کار کرده.
-مشکل خازنی داره که به DSL وصل نمیشه و فقط چشمک میزنه و به دلیل داشتن مودم دیگه هیچ وقت به تعمیر نبردم ولی قیمت تعمیر 50-100تومن هست و شاید الان کمتر هم هست.
-قیمت کارکرده این مودم آمریکایی 300 تومن و یا بیشتره و فقط به دلیل کمبود وقت برای بردن به تعمیر به این قیمت فروخته میشه.
-مودم به هیچ وجه باز یا تعمیر نشده.

8.هدفون کلاسیک Urbanears سری Plattan Denim : >>>>دو عدد هر کدام 160.000<<<<

-یک جفت هدفون Urbanears دارم که در حد آک هستن و داری جعبه هم هستن.
-این هدفون کلاسیک به قدری محبوب و پرفروش بوده که سری های تازه با همین اسم به بازار وارد کردن و در بسیاری از فیلم ها و سریال ها از این هدفون استفاده شده.
-هدفون Plattan اوریجینال که با جنس لی هست رو خودم با قیمت 80دلار گرفته بودم و به دلیل اینکه پوسته رو گوشیش رفته استفاده نکردم ون خیلی راحت میشه عوض کرد ولی من وقت نکردم و همینجور تو کمد مونده
-دارای کنترل های مخصوص iPhone و iPad هست و بیشتر هم برای اون سیستم طراحی شده ولی رو گوش های آندرویید هم جواب میده . همچنین قابلیت Music Share پورت AUX رو هدفون داره که از یه دستگاه میشه با جفت این هدفون موزیک یا فیلم گوش کرد.
-صدا و کیفیت تضمینی و مهلت تست میدم تنها مشکلش همون رفتگیه گوشش هست و همین هیچ مشکلی تو صداشون نداره

9. تبلت ASUS Nexus 7 16GB : >>>> قیمت 550.000 <<<<

-این تبلت هم کم استفاده شده ولی هرازگاهی برای تست اندروید های جدید و مودینگ چک میشه و به قیمت به راه میفروشم والا همینجوری نگهش میدارم. دارای جعبه و کابل و شارژر اصلی.

10.وایرلس شارژر Samsung Fastcharge: >>>>قیمت 350.000<<<<

فروخته شد.

11.هاب Promateبرای تبدیل USB-c به HDMI+USB-C+USB3 : >>>>قیمت 250.000<<<<

برای Samsung Dex گوشیم خریدم با اینکه خیلی خوب کار میکنه من کم استفاده میکنم و با اینکه خودم از دیجیکالا گرونتر خریدم و دیگه موجودم نیست و شبیه این بالای 800 تومنه اگه کسی خواست تقدیم میکنم.

12. Xiaomi Mi Band 3 با بند اضافی : >>>>قیمت 160.000<<<<

فروخته شد.

عکس ها:

عکس اصلی که همه ی اینهارو با هم انداختم رو اینجا میزارم و بقیش که تک تک انداختم دقیق و زوم شده رو تو فولدر Google Photos ام گذاشتم و کسی هر کدوم از اینهارو خواست میتونه برای چک کردن دقیق تر اونجا نگاه کنه

لینک عکس ها >>>> عکس ها <<<<

20190827_165227.jpg

Last edited:

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
درود.مودم mr200 موجوده؟لطفا عکس های بیشتر بهمراه قیمت نهایی رو واسم خصوصی کن.ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
آپ ........

فقط اسپیکر بیرون از پرشین تولز فروخته شد و عکس های می بند به لینک اضافه شد.

بالا