• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

★★★خریدار یکعدد گوشی ساده و در حد اک و با دوربین 5 مگاپیکسل برای پدرم★★★

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
با سلام دوستان خریدار یک گوشی هستم که شرایط زیر رو داشته باشه

1- گوشی ساده باشه و لمسی نباشه
2- دوربین 5 مگاپیکسل باشه
3-گوشی خیلی تمیز باشه و در حد اک
4- بیشتر هم نظر رویه نوکیا هست

واسه پدرم میخوام اگه پیشنهاد های دیگری هم داشته حتی شرایط بالا رو نداشته باشه به جز اینکه تمیز باشه باز هم ممنون میشم اعلام کنید
در ضمن پدرم زبر و زرنگ هست و همه چیز رو یاد میگیره فقط موندیم بهش لمسی بگیرم شاید اعصابش نکشه دوستان منتظر پیشنهاد های شما هستم

shooster

Registered User
لایک‌ها
7
samsung s5610 دارم خیلی نو هس و البته دست پدرم بوده !! الان بی استفادس و میفروشمش !! 220 بدون هیچ چونه ای تقدیم میشه !! هندفری آک هس و خود گوشی هم با کمترین خطو خش !! خش داره اما خیلی کم و تمیزه !! روی کیبورد دستگاه و دکمه های کناریش اصلا رنگ رفتگی نداره !! روی صفحه هم مقداری خش داره !! انتن دهی عالی فقط 2 تا مشکل داره که با توجه به همون قیمتمو پایین دادم 1- 1پیکسلش بالا سمت راست از بقیه پر نور تره که وقتی صفحه کاملا 1 رنگ باشه خودشو نشون میده و الا اصلا تو چشم نیس !! 2- صدای مخاطب با یکم نویز میاد !! دیگه هیچ مشکلی نداره !! اینجا هس با قیمتای خیلی بالا تر و نوشم که 310 هس فکرکنم !! دیگه من ته ته با این قیمت در خدمتتم !! یا علی

mnrh73

Registered User
لایک‌ها
10
امضای منم یه نگاه بندازین

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
با تشکر از دوستان خواهشا گوشی تمیز و بدون عیب و ایراد باشه کیفیت مکالمه هم خوب باشه

narsicc

Registered User
لایک‌ها
24
ایکس 2...

xxkamixx

Registered User
لایک‌ها
33

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها