• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

★ فروش کلی و جزئی Play Station 4 قیمت استثنایی 1.535 - ایکس باکس باندل TITANFALL - دسته و بازی ★

alifork

Registered User
لایک‌ها
34
قیمتت فوق العادس. امیدوارم همیشه همینطور منصفانه کاسبی کنی.
من همیشه گفتم. کاسبی که سود کمتر بگیره و بیشتر بفروشه در دراز مدت خیلی موفق تر از کسیه که سود زیادتر میگیره و کمتر میفروشه.
----
داداش دسته و لوازم جانبیش رو هم بیار دیگه... کنسول های باندل هم اگه بیارین که دیگه خیلی عالی میشه.
این شماره تماس و آدرس فروشگاه روهم برام پخ کنید
ممنون- موفق باشید

alifork

Registered User
لایک‌ها
34
ریجن 2 هم دارید ؟؟؟
با اجازه.
داداش ریجن 1 و 2 هیچ فرقی نمیکنه. اون برای زمان لانچ کنسول بود که میگفتن یک تعداد بسیار محدود از ریجن 1 مشکل پیدا کردن. الان هیچ مشکلی از تولیدات 2014 در سطح جهان گزارش نشده. خیالت راحت.
تازه از نظری 1 بهتر از 2 هستش. چون تچربه ثابت کرده بازیهای ریجن یک زودتر وارد ایران میشن.

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
با اجازه.
داداش ریجن 1 و 2 هیچ فرقی نمیکنه. اون برای زمان لانچ کنسول بود که میگفتن یک تعداد بسیار محدود از ریجن 1 مشکل پیدا کردن. الان هیچ مشکلی از تولیدات 2014 در سطح جهان گزارش نشده. خیالت راحت.
تازه از نظری 1 بهتر از 2 هستش. چون تچربه ثابت کرده بازیهای ریجن یک زودتر وارد ایران میشن.

سلام مشکل برق ندارن یعنی 110 وات هستش امریکا مثل xbox one

و اینکه من شنیدم ریجن یک ها جدید ها هم مشکل hdmi دارن و همچنین اینکه از بازی یک هو میپره بیرون موقع داغ میکنه ؟؟؟

alifork

Registered User
لایک‌ها
34
سلام مشکل برق ندارن یعنی 110 وات هستش امریکا مثل xbox one

و اینکه من شنیدم ریجن یک ها جدید ها هم مشکل hdmi دارن و همچنین اینکه از بازی یک هو میپره بیرون موقع داغ میکنه ؟؟؟
سوال 1 : نه. داخل خود ps4 آداپتور وچود داره که برق رو تبدیل میکنه. به همین دلیل هم ما ps4 110 یا 220 نداریم. ولی x1 دارای پاور بریک خارجیه و خب این مشکلات رو داره.
سوال 2 : من به شخصه هیچ مشکلی از تولیدات 2014 نشنفتم. به شایعات توجه نکن. دو تا از دوستان من در همون اوایل لانچ رفتن ریجن 1 خریدن. تا الان هم هیچ مشکلی ندارن هیچکدوم.

BazareMan

Registered User
لایک‌ها
102
قیمتت فوق العادس. امیدوارم همیشه همینطور منصفانه کاسبی کنی.
من همیشه گفتم. کاسبی که سود کمتر بگیره و بیشتر بفروشه در دراز مدت خیلی موفق تر از کسیه که سود زیادتر میگیره و کمتر میفروشه.
----
داداش دسته و لوازم جانبیش رو هم بیار دیگه... کنسول های باندل هم اگه بیارین که دیگه خیلی عالی میشه.
این شماره تماس و آدرس فروشگاه روهم برام پخ کنید
ممنون- موفق باشید
چاکرم داداش نظر لطفته :) ما سعی میکنیم قیمت هامون پایین ترین قیمتی باشه که امکانش هست
دوست داریم اول مشتری مون راضی باشه ;)
داداشم لوازم جانبی و بازی هم تو بار جدید هست بزودی میرسه ...
کلا بار جدیدمون سورپرایز های خوبی توش هست :)

راستی مرسی داداش که جواب سوالات دوستان رو میدی و کمک میکنی به بچه ها ;)

ehsan1393

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دستگاه هایی که الان می فروشین از بار جدید؟

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
ریجن برای بازی تاثیری نداره ؟؟؟ یعنی کلا برای کدوم ریجن بازی زودتر ریزل میشه

و یک سوال توی دیدن فیلم تاثیر بازم نداره مثلا بلو ری؟؟

و سوال اخر مثلا اگر بخواهم بعدا بازی تعویض کنم هر بازی روی این ریجن میشه ؟؟؟

BazareMan

Registered User
لایک‌ها
102
دستگاه هایی که الان می فروشین از بار جدید؟
بله داداش بار جدید تعدادی از دستگاه ها رسیده . بزودی اطلاعات و تصاویر اضافه خواهد شد :)

قیمت اخر محبت میکنی؟
داداش دیگه قیمت از این پایین تر فکر نمیکنم بیاد ، پایین ترین قیمت بازار رو ما داریم میدیم در حال حاضر ...

داداش قیمت آخر برابر با قیمت اول.قیمتا واقعا پایین و معقول میباشند.
ممنون از پاسخ داداش :) تایید میشه مطلبی که اشاره کردید ;)

ریجن برای بازی تاثیری نداره ؟؟؟ یعنی کلا برای کدوم ریجن بازی زودتر ریزل میشه
و یک سوال توی دیدن فیلم تاثیر بازم نداره مثلا بلو ری؟؟
و سوال اخر مثلا اگر بخواهم بعدا بازی تعویض کنم هر بازی روی این ریجن میشه ؟؟؟
1. داداش تفاوت ریجن ها در فیلم دیدن و بازی آنلاین هست معمولا ... ولی معمولا بازی های ریجن 1 زودتر میاد تو ایران ...
2. برای تماشای فیلم باید مخصوص همون ریجن خودتون باشه فیلمی که میخخواید ببینید :)
برای تمامی ریجن ها بازی موجود هست داداش تو بازار ، در بازی آنلاین هم که ریجن ها فرق میکنه که اونم با یه اکانت ریجن های دیگه به راحتی میشه بازی کرد :)

Last edited:

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
ریحن 2 اورپا هم دارید؟ یعنی برای بازی آنلاین به سرور های اورپا متصل میشه؟

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
بازی ها که ریجن فری هستن پس فرقی نداره که کدوم باشه

alireza7575

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام آقا بی زحمت آدرس و شمارتو پ.خ کن

danial1

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز شما چه قیمت رو کاهش بدی چه افزایش بازهم اون جمله اول تاپیکت رو تغییر نمیدی !!! تا دیروز که قیمت 1.515 بود اول تاپیک زده بودی بازهم قیمتهارو کاهش دادیم ، امروز هم که 20 تومن افزایش دادی بازهم اون جمله هست . بهتر نیست جمله اول تاپیکت رو ویرایش کنی ؟

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
عزیز درسته قیمت 1515 بوده برای کنسول 2013 ولی 1535 ماله 2014 است شما که به قیمت توجه می کنید به عنوان تاپپیک هم دقت کنید

BazareMan

Registered User
لایک‌ها
102
ریحن 2 اورپا هم دارید؟ یعنی برای بازی آنلاین به سرور های اورپا متصل میشه؟
داداشم فقط ریجن 1 میاریم ما :)
بله باید اکانت ریجن های دیگه رو داشته باشید که اگه اکانت رو داشته باشید میتونید آنلاین بازی کنید با بقیه ریجن ها :)

بازی ها که ریجن فری هستن پس فرقی نداره که کدوم باشه
منم که همینو گفتم داداش . منظور اصلی بازی آنلاین بود ، ضمن اینکه یه سری از بازی ها قبلا اینجوری نبودن ...

سلام آقا بی زحمت آدرس و شمارتو پ.خ کن
اطلاعات ارسال شد داداش :)

دوست عزیز شما چه قیمت رو کاهش بدی چه افزایش بازهم اون جمله اول تاپیکت رو تغییر نمیدی !!! تا دیروز که قیمت 1.515 بود اول تاپیک زده بودی بازهم قیمتهارو کاهش دادیم ، امروز هم که 20 تومن افزایش دادی بازهم اون جمله هست . بهتر نیست جمله اول تاپیکت رو ویرایش کنی ؟
من معذرت میخوام که قیمتی که اینجا داریم میفروشیم از پشت شهرداری و تعداد عمده هم ارزون تره :)
سعی میکنیم ایندفعه مثلا مثل دی جی کالا بدیم 1.680 یا بالاتر که کسی اعتراض نکنه :)
قیمت ها لحظه ای هست دوست من :) بار جدید رسیده قیمت های تموم شده الان انقدر هست . حتی ممکنه فردا باز کم یا زیاد بشه !
ایندفعه به خاطر اینکه بیرون ازتون بیشتر نگیرن بایت کنسول ، من اگه خواستم قیمت رو کم و زیاد کنم میام اول یه فراخوان میدم اجازه میگیرم :|

عزیز درسته قیمت 1515 بوده برای کنسول 2013 ولی 1535 ماله 2014 است شما که به قیمت توجه می کنید به عنوان تاپپیک هم دقت کنید
ایراد نداره داداش ما اشتباه میکنیم که داریم تک میدیم به قیمت عمده !
این قیمتی که ما اینجا داریم تک فروشی میکنیم تو پشت شهرداری یا بازار رو فروش 10-20 تا میدن این قیمت !!
بذارید دوستان برن کنسول 2013 رو بخرن 1500 بعد فکر کنن ما داریم گرون میدیم :))

danial1

Registered User
لایک‌ها
23
اتفاقا عرض کردم که همین دیروز 1.515 بوده و تاریخ ساخت هم 2014 . منم که با بالا بردن قیمت ایشون کاری ندارم فقط گفتم اون جمله اول تاپیک رو اصلاح کنه ( قیمتها باز هم کاهش پیدا کرد )

qozmyox

Registered User
لایک‌ها
21
بار جدیدی که قرار بود توش بازی هم باشه کی میرسه دقیقا ؟ برای watch dogs میپرسم

بالا