• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
canadaseozone.com/wordpress-allowing-contributor-or-author-to-upload-pictures/

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
برای تبلیغ آپلود سنتر عکس کجا رو پیشنهاد میدید؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,421
میگفتید نت افراز پشتیبانیش خوبه این بود ؟ :|
ساعت 10 صبح تیکت زدم جواب ندادن تا الان !! , یه بار دیگه تیکت زدم چند روز قبل اصلا نمی فهمید من دارم چی میگم . 2 روز بعد رفت پشتیبانی سطح 2 یکی اومد تازه فهمید چی میگم ...

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
میگفتید نت افراز پشتیبانیش خوبه این بود ؟ :|
ساعت 10 صبح تیکت زدم جواب ندادن تا الان !! , یه بار دیگه تیکت زدم چند روز قبل اصلا نمی فهمید من دارم چی میگم . 2 روز بعد رفت پشتیبانی سطح 2 یکی اومد تازه فهمید چی میگم ...

جواب تلفن هم کلا نمیدن :|

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,421
جواب تلفن هم کلا نمیدن :|

اگه دلار لعنتی ثبات داشت الان روی هاستینگ های خارجی بودم .... 2 سال بدون هیچ مشکلی ....
تیک میزدی هنوز سند رو نزدی جواب میدن :|

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اگه دلار لعنتی ثبات داشت الان روی هاستینگ های خارجی بودم .... 2 سال بدون هیچ مشکلی ....

خیلی هم آدم اند ، من یک هاست از سرویس دهنده خارجی داشتم ، دو هفته پول رو دیر ریختم هاستم رو ساپسند نکردند ، حالا ایرانی ها یادت میره یک روز از سرسید گذشت میزنند ساپسند میکنند ، دو روز بگذره هم کلا سایت ات رو کاملا پاک می کنند.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,421
خیلی هم آدم اند ، من یک هاست از سرویس دهنده خارجی داشتم ، دو هفته پول رو دیر ریختم هاستم رو ساپسند نکردند ، حالا ایرانی ها یادت میره یک روز از سرسید گذشت میزنند ساپسند میکنند ، دو روز بگذره هم کلا سایت ات رو کاملا پاک می کنند.

دقیقا چند ماه پیش که دلار رفت روی 4 تومن من درخواست دادم دیرتر صورتحساب رو پرداخت کنم بدون هیچ شرطی یا مشکلی قبول کردن ...
کلا زمین تا اسمون با ما فرق دارن

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دقیقا چند ماه پیش که دلار رفت روی 4 تومن من درخواست دادم دیرتر صورتحساب رو پرداخت کنم بدون هیچ شرطی یا مشکلی قبول کردن ...
کلا زمین تا اسمون با ما فرق دارن

سایت شما برای من بدون استایل میاد!

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
اره اینو قبول دارم :D
من یبار مشکل پرداخت داشتم اونا هم گفتن با ایرانی دیگه کار نمیکنن گفت بهتره که از پیش ما برید ولی ما خیلی اندوهگین میشویم :)

بالا