• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
یه سوال تخصتصی :دی

ربات گوگل آژاکس رو پشتیبانی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
تو اتاق دو در دو هم میشه اینکارو کرد با بیست هزار تومن ( اگه درست متوجه شده باشم) فکر کنم یه بستر یه کیلوی ( یک کیلو کرم) میتونید بگیرید الان قیمت ندارم اینا مال 6 ماه پیشه بعد 3 ماه تقریبا میشه دو برابر باید بستر جدید براش درست کنید ( از همون روز اول تولید کودش آغاز میشه مونده به بستر شما ببیند چقد غذا ریختین کم باشه زیاد باشه دوره اش فرق میکنه)

هم میشه خود کرم رو فروخت( مصرف زیادی داره تو همبرگر :)D کودش برای کشاورزی خوبه

اگه واقعا علاقه دارید تو اینترنت سرچ کنید و بعد یه سر به جهاد کشاورزی بزنید و تو کلاس هاش شرکت کنید خیلی خوب راهنمایی میکنن و بعضا خودشون کرم و کودشو از شما میخرن

جلل الخالق :eek:
آقا منو تحریک میکنید به این چیزا!!!
حیاط بزرگ داریم درن دشت :دی
آدم بیکار هم زیاد دارم :دی
بودجش هم هست
سودش به دردسرش میارزه بزنیم توی این کار؟!
بعد از کرم توی همبرگر استفاده میکنن؟؟؟؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
یه سوال تخصتصی :دی

ربات گوگل آژاکس رو پشتیبانی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در حالت عادي نه ...
ولي از 2010 اگه اشتباه نكنم گوگل يه راهنما زد كه چه جوري روبوت ميتونه دسترسي پيدا كنه - يادمه خيلي سخته ...
ajax crawling رو سرچ كني پيدا ميكني : AJAX crawling: Guide for webmasters and developers - Webmaster Tools Help

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آقا بخدا کچل شدم آخرشم به هدفم نرسیدم
هرچی تعرفه تخفیفی واسه اس ام اس ایرانسل میشناسین بگید
روزی 200-300 تا پیامک میفرستم خرجش زورم میاد :دی

من شنیدم 20 تومن سرمایه باشه ماهی 3600 سود می ده. اصل پول هم بعد از 6 ماه می تونی برداری.
اگه واقعی باشه خیلی هم عالیه :rolleyes:

کلا دنبال یه سری کارا مثه پرورش ماهی و شترمرغ و قارچ و توت فرهنگی بودم
احتمالا تا چند ماه دیگه یه باغ جور میشه، میخوام هرچی طرح توی این زمینه هست تست کنم :دی

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
کارآفرینی به سبک نودی :D

: ))))
بعلههه
باغه اکی بشه میرم جهاد کشاورزی اونجا هم کچلشون میکنم :)))
یه ده 6 دونگی یافته شده به قیمتی بس مفت میشه خرید :D
قنات داره برای پرورش ماهی، محیط اطرافش هم میشه برای پرورش شترمرغ استفاده کرد، برای پرورش قارچ و توت فرهنگی هم فکر کنم بشه :D
کرم هم ک با این اوصاف میشه دیگه :D

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
وب مسترا جدیداً چقدر به کار کشاورزی علاقه از خودشون بروز میدن : ))))

اینقدر کار وب مستری بی نون و نوا شده که با تجربه هاش هم دارن کنار می کشن ؟ :lol:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
وب مسترا جدیداً چقدر به کار کشاورزی علاقه از خودشون بروز میدن : ))))

اینقدر کار وب مستری بی نون و نوا شده که با تجربه هاش هم دارن کنار می کشن ؟ :lol:

چند روز پیش داشتم با حسین شیراز درباره همین موضوع صحبت میکردم!!!
یه جوون 24-25 ساله دوست نزدیکمه حدود 1-1.5 ساله زده توی کار دلالی ملک و زمین، توی این مدت کوتاه حدود 500-600 میلیون سرمایه جمع کرده :|
حتی اگر غلو هم کرده باشه بازم یکی از حساب های بانک ملیش رو دیدم 150 میلیون توش بود :|
یکی از آشنا هم حدود 6-7 سالی زده تو کار پرورش شتر مرغ الان میلیاردر شده :|

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
یه جوون 24-25 ساله دوست نزدیکمه حدود 1-1.5 ساله زده توی کار دلالی ملک و زمین، توی این مدت کوتاه حدود 500-600 میلیون سرمایه جمع کرده :|
حتی اگر غلو هم کرده باشه بازم یکی از حساب های بانک ملیش رو دیدم 150 میلیون توش بود :|

:| :|

ولی بازم کار کامپیوتری یه چیز دیگه اس :D

کلاسش بالاتره از دلالی .... :p

البته اینجا ما هم داریم به نوعی دلالی می کنیم ها =)) (دومین بازی:p)

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
از این مطلب خیلی خوشم اومد و خواستم به اشتراک بگذارم.

موضعی هست که همیشه دغدغه من بوده :D و همیشه به اطرافیانم گوشزد میکنم

[h=1]ما چندان هم مردمان بافرهنگی نیستیم [/h]
سال هاست که می گوییم "مردم با فرهنگ ایران" و از "فهیم" و "متمدن" بودن مردم مان سخن می گوییم و بدان می بالیم.
فرهنگ اما تنها کلمه ای برای خالی نبودن عریضه یا واژه ای برای اشاره به گذشته های تاریخی و آموزه های دینی و سپس پُز دادن نیست که نگاه کنید ما چه تاریخ پرشکوهی داریم و چه دین زیبایی!

فرهنگ را می توان در عرصه های عینی دید و درباره اش قضاوت کرد:
مُشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید

کافی است در غروب 13 فروردین هر سال ، به مکان هایی که "مردم با فرهنگ ایران" در آنجاها ، سیزده شان را به در کرده اند سری بزنید تا ببینید مردم با فرهنگ ایران تا چه اندازه با فرهنگ هستند.

تعارف نداریم و نمی خواهیم خودمان را گول بزنیم، آیا جز تلی از آشغال در جنگل ها ، مراتع ، ساحل ها و کوهپایه ها می بینید؟! این زباله ها را نه مریخی ها بر پهنه طبیعت ایران ریخته اند و نه پای استکبار جهانی در میان است ؛ ما مردم با فرهنگ این کار را کرده ایم ، همان هایی که به زیبایی از گذار به دموکراسی سخن می گوییم ، با معنویت تمام نماز اول وقت می خوانیم و با هیجان ، از سفرهایمان به خارج تعریف می کنیم که حتی سگ ها هم از چراغ قرمز عبور نمی کنند!
بعد هم از قوطی نوشابه گرفته تا پلاستیک و بقایای مواد غذایی را در اطراف جایی که از آن لذت برده ایم می ریزیم و خوشحال و خندان به خانه هایمان برمی گردیم که چه خوش گذشت!

یک زمانی هست که کسی زباله ای در دل طبیعت می ریزد و نمی داند که چه جنایتی در حق طبیعت و نسل های آینده می کند. چنین کسی را حداکثر باید نادان نامید ولی وقتی که سال هاست آموزش داده می شود که زباله ها را بر طبیعت تحمیل نکنید چون 300 سال طول می کشد تا یک ظرف پلاستیکی تجزیه شود و به طبیعت بازگردد ، باز هم شاهد "گستردگی ملی زباله ریزی در طبیعت" هستیم چه باید بگوییم؟!

آیا واقعاً کار سخت و شگفت انگیزی است که هر خانواده ، کیسه زباله ای با خود ببرد و زائدات تفریحش را در آن بریزد و به سطل زباله منتقل کند؟! آیا این کار ساده تکنولوژی پیچیده ای می خواهد که بر اثر تحریم ها به آن دسترسی نداریم؟!

مردم ما ، هم می دانند که ریختن زباله در طبیعت چقدر مخرب است و چه کار زشتی است و هم بلد هستند که چگونه زباله ها را به سطل زباله بریزند، ولی وقتی برغم این آگاهی ، با بی مسؤولیتی تمام ، بعد از لذت بردن از طبیعت ، با زباله جوابش را می دهند ، باید به تلخی و شرمساری گفت که ما چندان هم مردم بافرهنگی نیستیم ؛ هر چند که عده ای از این بی پروا گویی و تعارف گریزی خوششان نیاید.

ما چندان هم مردمان بافرهنگی نیستیم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
: ))))
بعلههه
باغه اکی بشه میرم جهاد کشاورزی اونجا هم کچلشون میکنم :)))
یه ده 6 دونگی یافته شده به قیمتی بس مفت میشه خرید :D
قنات داره برای پرورش ماهی، محیط اطرافش هم میشه برای پرورش شترمرغ استفاده کرد، برای پرورش قارچ و توت فرهنگی هم فکر کنم بشه :D
کرم هم ک با این اوصاف میشه دیگه :D

گربه و سگ خانگی پرورش بدی که بهتر میخرن:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
از این مطلب خیلی خوشم اومد و خواستم به اشتراک بگذارم.

موضعی هست که همیشه دغدغه من بوده :D و همیشه به اطرافیانم گوشزد میکنم

سال هاست که می گوییم "مردم با فرهنگ ایران" و از "فهیم" و "متمدن" بودن مردم مان سخن می گوییم و بدان می بالیم.
فرهنگ اما تنها کلمه ای برای خالی نبودن عریضه یا واژه ای برای اشاره به گذشته های تاریخی و آموزه های دینی و سپس پُز دادن نیست که نگاه کنید ما چه تاریخ پرشکوهی داریم و چه دین زیبایی!

فرهنگ را می توان در عرصه های عینی دید و درباره اش قضاوت کرد:
مُشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید

کافی است در غروب 13 فروردین هر سال ، به مکان هایی که "مردم با فرهنگ ایران" در آنجاها ، سیزده شان را به در کرده اند سری بزنید تا ببینید مردم با فرهنگ ایران تا چه اندازه با فرهنگ هستند.

تعارف نداریم و نمی خواهیم خودمان را گول بزنیم، آیا جز تلی از آشغال در جنگل ها ، مراتع ، ساحل ها و کوهپایه ها می بینید؟! این زباله ها را نه مریخی ها بر پهنه طبیعت ایران ریخته اند و نه پای استکبار جهانی در میان است ؛ ما مردم با فرهنگ این کار را کرده ایم ، همان هایی که به زیبایی از گذار به دموکراسی سخن می گوییم ، با معنویت تمام نماز اول وقت می خوانیم و با هیجان ، از سفرهایمان به خارج تعریف می کنیم که حتی سگ ها هم از چراغ قرمز عبور نمی کنند!
بعد هم از قوطی نوشابه گرفته تا پلاستیک و بقایای مواد غذایی را در اطراف جایی که از آن لذت برده ایم می ریزیم و خوشحال و خندان به خانه هایمان برمی گردیم که چه خوش گذشت!

یک زمانی هست که کسی زباله ای در دل طبیعت می ریزد و نمی داند که چه جنایتی در حق طبیعت و نسل های آینده می کند. چنین کسی را حداکثر باید نادان نامید ولی وقتی که سال هاست آموزش داده می شود که زباله ها را بر طبیعت تحمیل نکنید چون 300 سال طول می کشد تا یک ظرف پلاستیکی تجزیه شود و به طبیعت بازگردد ، باز هم شاهد "گستردگی ملی زباله ریزی در طبیعت" هستیم چه باید بگوییم؟!

آیا واقعاً کار سخت و شگفت انگیزی است که هر خانواده ، کیسه زباله ای با خود ببرد و زائدات تفریحش را در آن بریزد و به سطل زباله منتقل کند؟! آیا این کار ساده تکنولوژی پیچیده ای می خواهد که بر اثر تحریم ها به آن دسترسی نداریم؟!

مردم ما ، هم می دانند که ریختن زباله در طبیعت چقدر مخرب است و چه کار زشتی است و هم بلد هستند که چگونه زباله ها را به سطل زباله بریزند، ولی وقتی برغم این آگاهی ، با بی مسؤولیتی تمام ، بعد از لذت بردن از طبیعت ، با زباله جوابش را می دهند ، باید به تلخی و شرمساری گفت که ما چندان هم مردم بافرهنگی نیستیم ؛ هر چند که عده ای از این بی پروا گویی و تعارف گریزی خوششان نیاید.

اتفاقا تاپیکش رو همینجا زدن که بحث به کوروش و دین و .... بروکی .. رسید:D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
در حالت عادي نه ...
ولي از 2010 اگه اشتباه نكنم گوگل يه راهنما زد كه چه جوري روبوت ميتونه دسترسي پيدا كنه - يادمه خيلي سخته ...
ajax crawling رو سرچ كني پيدا ميكني : AJAX crawling: Guide for webmasters and developers - Webmaster Tools Help

ممنونم فراجاد ( درست گفتم ؟ :| )

برسیش میکنم ورژن جدید سایتم به این چیز نیاز داره :D

تایید میشه .

از تجربات شخصی و فامیلی گفتم :D

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
20 هزار تومن ؟ مگه می خوام هاست بخرم :D
منظورم ابعاد بزرگتر بود (20 میلیون)
شما یه لینک بدی خیلی ممنون میشم! چون هرچی سرچ زدم دو سه تا وبلاگ بیشتر گیرم نیومد
خوب اگه میتونید همچین خرجی کنید خود جهاد فکر کنم 30 تومن هم وام میداد پس حتما جهاد برین تو کلاسا شرکت کنید با کسای که تو این کار هستن صحبت کنید اکثر کمکتون میکنن
تو وبلاگ ها زیاد نمیتونید اطلاعات پیدا کنید ( من پیدا نکردم ) البته برید جهاد موضوعات بهتری هم پیدا میکنید که شاید خوشتون هم بیاد تو بازار یابی هم کمک میکنن
من یه سری pfd آموزشی داشتم ولی الان پیداش نکردم پیداش کردم براتون پیام خصوصی میکنم
بازم میگم اگه قصدتون جدی هست برید جهاد تحقیق کنید اونا از من وارد تر هستن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
best میخوای چی پرورش بدی
136566814639054_0iransooti.gif

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
کسی از این سایت کتاب خریده ؟
http://www.ashja.com

من الان دوتا کتاب به سبد خرید اضافه کردم ولی نتونستم جایی که خرید تموم میشه رو پیدا کنم
اگه یکی پیدا کرد به منم بگه :دی

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
جلل الخالق :eek:
آقا منو تحریک میکنید به این چیزا!!!
حیاط بزرگ داریم درن دشت :دی
آدم بیکار هم زیاد دارم :دی
بودجش هم هست
سودش به دردسرش میارزه بزنیم توی این کار؟!
بعد از کرم توی همبرگر استفاده میکنن؟؟؟؟

مونده به منطقه شما بله سود خیلی خوبی داره
گران قیمت ترین همبرگرمک‌دونالدز، 70 درصد کرم پروتین هست و از گوشت زیاده به صرفه هست پس :D
کلا دنبال یه سری کارا مثه پرورش ماهی و شترمرغ و قارچ و توت فرهنگی بودم
احتمالا تا چند ماه دیگه یه باغ جور میشه، میخوام هرچی طرح توی این زمینه هست تست کنم :دی
ماهی قزل آلا سود خوبی داره در بدترین وضیعت میشه سر 6 ماه 10میلیون در آورد ولی استرس زیادی برای صاحبش داره در حد سکته هم میره کافیه یه بار برق کارگاه قطع بشه :lol: کپور بهتره
قارچ دردسرش زیاده و باید در حد وسیع باشه تا سود خوبی بده
شتر مرغ خوبه ولی اینجا تو منطقه ما اجرای نمیشه چون سرد سیره ولی سود خوبی داره
توت فرنگی هم فقط گلخونه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کسی از این سایت کتاب خریده ؟
http://www.ashja.com

من الان دوتا کتاب به سبد خرید اضافه کردم ولی نتونستم جایی که خرید تموم میشه رو پیدا کنم
اگه یکی پیدا کرد به منم بگه :دی

صفحه نخست | كتابسراي اشجع | خرید آنلاین کتاب | ارسال کتاب | کارت هدیه کتاب | نشر و پخش کتاب | فروش آنلاین کتاب | فروشگاه اینترنتی کتاب

بالا