• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان بعضی از سایت ها هستن که از سال ها و یا ماهای فعالیت یک سایت عکس میگذارن

کسی سایتی داره که این کار رو بکنه

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دوستان عزیز سایت تفریحی من زیر 5000 الکسای ایران هست، روزانه هم تقریبا 5000 بازدید داره
به نظرتون میشه ازش درامدی داشت؟ تبلیغ میتونم بگیرم؟
یه مشکل هم هست، بعضی وقتها بازدید از 5000 میاد پایین
مثلا دیروز 4500 تا بازدید داشتم
کلا یک سایت کی میتونه تبلیغ بگیره؟ هزینه ی تبلیغ ها چطوری حساب میشه؟

یه چیز دیگه
به نظرتون سایت رو توی ساماندهی ثبت کنم بهتره یا فرقی نمیکنه؟
امروز به علت یک عکس از بهنوش بختیاری که اصلا موردی هم نداشت هاست سایت رو چند ساعت مسدود کرده بودن
تا عکس رو پاک کنم، بعد دوباره وصلش کردند

یکی لطفا کنه ما رو هم راهنمایی کنه

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
دوستان یک سوال !

الان آدرس سایت من مثلا domain3.com هست و ۳ هفته هست چی/لتر نشده. ولی طبق تجربه توو همین روز ها باید چی/لتر بشه. حالا اگر قبل از اینکه چی/لتر بشه اگه سریعتر ببرم روی domain4.com آیا اینم سریع چی/لتر میشه ؟ یا مثلا بیشتر طول میکشه ؟ (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم) سایت فیلم هست و با هر بار چی/لتر شدن درآمد روزای اول بعد از تغییر آدرس یک پنجم میشه. آیا میشه از این روش استفاده کرد ؟

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان یک سوال !

الان آدرس سایت من مثلا domain3.com هست و ۳ هفته هست چی/لتر نشده. ولی طبق تجربه توو همین روز ها باید چی/لتر بشه. حالا اگر قبل از اینکه چی/لتر بشه اگه سریعتر ببرم روی domain4.com آیا اینم سریع چی/لتر میشه ؟ یا مثلا بیشتر طول میکشه ؟ (امیدوارم منظورم رو فهمونده باشم) سایت فیلم هست و با هر بار چی/لتر شدن درآمد روزای اول بعد از تغییر آدرس یک پنجم میشه. آیا میشه از این روش استفاده کرد ؟
من تجربه ای ندارم ولی خب به زمان ربطی نداره ، به مسئولین فیلترینگ ربط داره ! ریپورت ها ربط داره !

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
من تجربه ای ندارم ولی خب به زمان ربطی نداره ، به مسئولین فیلترینگ ربط داره ! ریپورت ها ربط داره !
مرسی از پاسخت ٬ بالاخره دامنه باید به یک میزان بازدیدی برسه که ... بشه. دوستان کسی نظری نداره ؟ امتحان کنم بنظرتون ؟!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
مرسی از پاسخت ٬ بالاخره دامنه باید به یک میزان بازدیدی برسه که ... بشه. دوستان کسی نظری نداره ؟ امتحان کنم بنظرتون ؟!

جملتون بسیار خنده دار بود برام :D هیچ ربطی به بازدید نداره !

دوستان یک سوال !

الان آدرس سایت من مثلا domain3.com هست و ۳ هفته هست چی/لتر نشده. ولی طبق تجربه توو همین روز ها باید چی/لتر بشه. حالا اگر قبل از اینکه چی/لتر بشه اگه سریعتر ببرم روی domain4.com آیا اینم سریع چی/لتر میشه ؟ یا مثلا بیشتر طول میکشه ؟ (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم) سایت فیلم هست و با هر بار چی/لتر شدن درآمد روزای اول بعد از تغییر آدرس یک پنجم میشه. آیا میشه از این روش استفاده کرد ؟

شاید هیلتر شد شاید هم نشد!

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یکی لطفا کنه ما رو هم راهنمایی کنه

سازماندهی ثبت کنید بهتر هست هرچند مشاهده شده بدون ایمیل و اخطار قبلی فیلتر میکنن :|
در مورد تبلیغات پاپ آپ بر اساس ورودی که به سایت مقصد میدین قیمت گذاری میشه ورودی خوبی از گوگل داشته باشید راحت فروش میره

این مونده به شما که چقدر هزینه پنل ها رو تعیین کنید تا مشتری پیدا کنید
قیمت ها رو هم بهتره رو 4500+ ( کمترین بازدید ممکن ) تنظیم کنید بازم راحتر مشتری پیدا میکنید

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
(میلاد ریپورتر هستم 19 ساله از تهران!)
همین سایت و سه سایت دیگه که لینکشون تو پایین این سایت بود رو برای فی لطر کردن گزارش دادم! ( هر چند که فکر کنم به عنوان تله فیلتر نمیشن - چه بهتر که این طور تله ها زیادتر بشن! )

انت قاد از 2لت جرم نیست - ولی وقتی میبرن شهر بازی که فحش و ناسزا به 2لت بدی نه اینکه انت قاد بکنی! (تازه جای انت قاد از 2لت سایت گروه تروریستی نیست)
خود من با اینکه از این جور گزارشات زیاد انجام میدم اما انتقاد هم از این 2لت دارم!

دو ست عزیز این ا حرف هایی هست ش که من خو دم تا یه ماه پیش ت حویل مردم میدا د م ولی الان م یبین م که و ضع تا ری ک تر از او ن چی ز ی هس تش که فک رش رو بکنی

گر چه م اا ک وم ونی س ت رو قبول ند اریم و تا م ی گ ی آ ز اد ی باید بچ سب ی به همین گروه ها
دوستان عزیز سایت تفریحی من زیر 5000 الکسای ایران هست، روزانه هم تقریبا 5000 بازدید داره
به نظرتون میشه ازش درامدی داشت؟ تبلیغ میتونم بگیرم؟
یه مشکل هم هست، بعضی وقتها بازدید از 5000 میاد پایین
مثلا دیروز 4500 تا بازدید داشتم
کلا یک سایت کی میتونه تبلیغ بگیره؟ هزینه ی تبلیغ ها چطوری حساب میشه؟

یه چیز دیگه
به نظرتون سایت رو توی ساماندهی ثبت کنم بهتره یا فرقی نمیکنه؟
امروز به علت یک عکس از بهنوش بختیاری که اصلا موردی هم نداشت هاست سایت رو چند ساعت مسدود کرده بودن
تا عکس رو پاک کنم، بعد دوباره وصلش کردند

دوست عزیز چنین بازدیدی چند صد تا روش هستش

همکاری در فروش
پنل ورود به سایت

پاپ اپ

کسب درامد از طریق پاپ آپ - popup

ثبت نام

pay per view

سیستم کسب درآمد 5 ریالی

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
تبلیغات سایتم رو میفروختم همیشه الان خودم یه شاپ زدم با یه روز کار کردن پول چندین روز قیمت پاپ آپم رو که میفروختم رو درآوردم
نارین موزیکو میگی؟

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دو ست عزیز این ا حرف هایی هست ش که من خو دم تا یه ماه پیش ت حویل مردم میدا د م ولی الان م یبین م که و ضع تا ری ک تر از او ن چی ز ی هس تش که فک رش رو بکنی

گر چه م اا ک وم ونی س ت رو قبول ند اریم و تا م ی گ ی آ ز اد ی باید بچ سب ی به همین گروه ها

دوست عزیز چنین بازدیدی چند صد تا روش هستش

همکاری در فروش
پنل ورود به سایت

پاپ اپ

ثبت نام

pay per view

سیستم کسب درآمد 5 ریالی

من از سایت

به صورت پاپ آپ یک روز استفاده کردم کلا 700 تومان درامد داشت که در ماه میشه 21 تومان که خیلی ارزش نداره

بنر های محصولات همکاری در فروش رو هم گذاشتم که از اونها هم هیچ درامدی تا به حال نداشتم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من از سایت

به صورت پاپ آپ یک روز استفاده کردم کلا 700 تومان درامد داشت که در ماه میشه 21 تومان که خیلی ارزش نداره

بنر های محصولات همکاری در فروش رو هم گذاشتم که از اونها هم هیچ درامدی تا به حال نداشتم

بیشتر از این باید از پتانسیل سایتت استفاده کنی مثل فروش حساب VIP و ....

اما میتونی یه گروه یاهو برای خودت بسازی و عضو گیری کنی و یا اینکه برای دیگران عضو گیری کنی

میتونی صفحه فیس سایتت رو بسازی و لایک بگیری برای خودت

بالا