• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
بياين دات كام بهتون بدم مثل هلو :D خيلي وقته اين دومينري رو ميخام شوتش كنم بره در اعماق تاريخ ولي هميشه يه مشكلي پيش مياد:D
ملت بنده خداها پول ندارن وقتي بهش ميگي دات كام ٤سال ثبت ١٥٠ تومن چشماش ميخاد بزنه بيرون:( حالا تو هي توضيح بده به جان ميتي
تا الان ٤٠ دلار پاي خودم افتاده.اوضاع غمگنانه اي است جان ميتي . دلم به حال خودم و همه مي سوزه:(

• Like
Reactions: M+J

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
بياين دات كام بهتون بدم مثل هلو :D خيلي وقته اين دومينري رو ميخام شوتش كنم بره در اعماق تاريخ ولي هميشه يه مشكلي پيش مياد:D
ملت بنده خداها پول ندارن وقتي بهش ميگي دات كام ٤سال ثبت ١٥٠ تومن چشماش ميخاد بزنه بيرون:( حالا تو هي توضيح بده به جان ميتي
تا الان ٤٠ دلار پاي خودم افتاده.اوضاع غمگنانه اي است جان ميتي . دلم به حال خودم و همه مي سوزه:(

با این وضع دلار همه چسبیدن به ir

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
با این وضع دلار همه چسبیدن به ir
اونکه 100 درصد و همه هم تفریحی با مطالب خاله زنکی ( جواهرات خرم سلطان و عکسای دوست پسر یشیم و توپراک و...)
یعنی فضای وب فارسی تهوع آور شده از بس آی آر تفریحی زدن! چار تا مطلب خوبم اگه هست تو وبلاگای شخصی یا چند سایت جامع هستش
که همه ازشون کپی میکنن.

حالا کاش شانس بیاریم و این دومین ای ار قیمتش عین پراید ملی نره بالا ! اونم به دلار ربطی نداشت و رفت بالا :|

دلار نرفت بالا ،ریال اومد پایین وقتی هم ریال بیاد پایین ارزش پراید یا هر جنسی به دلار همون قیمت سابقه ولی به ریال شده 4 برابر

که البته اونم احتمالا ... :D

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
این نیک چقدر دیر دومین ها رو تایید میکنه
خسته شدیم :wacko:

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
دوستان عزیز یه سوال تخصصی دارم .

من یه وبسایت دارم ( امضا ) که 40 روزی میشه راه اندازی رسمی شده . تو چند انجمن معتبر تو زمینه خودش هم تبلیغات دادم و رتبه ایرانش الان حدود 60 هزار هست .
مشکل اینجاس که من این سایت رو تو کیورد گیفت کارت آیتونز تو هیچ یک از صفحات گوگل پیدا نمی کنم ( تا صفحه 40 رفتم !!! ) ولی وبسایتی که رتبه 110 هزار ایران رو داره تو صفحه اول گوگل هست با این کیورد !!!

من چیکار باید بکنم ؟

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
کسی از آبتین وب هاست گرفته ؟ راضیه ؟
من داشتم اخرش با از دست دادن بیش از نصف بازدیدم انتقال دادم به جای دیگه

یک شب ساعت 8 سایتم رو ساس کردن نه تیکت جواب دادن نه تلفن تا فرداش ساعت یازده تازه تلفن را جواب دادن و تیکت را اصلا جواب نمیدادن

اصلا براشون سایت شما مهم نیست فقط و فقط خودشون مهم هستند مهم نیست شما چقدر ضربه میخوری و ضرر میکنی

در شرایط عادی و تا زمانی که همه چی خوبه دو سوته جواب تیکت میدن ولی خدا نکنه به مشکل بربخوری ....هر سه چهار ساعت یکبار جواب میدن

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
من داشتم اخرش با از دست دادن بیش از نصف بازدیدم انتقال دادم به جای دیگه

یک شب ساعت 8 سایتم رو ساس کردن نه تیکت جواب دادن نه تلفن تا فرداش ساعت یازده تازه تلفن را جواب دادن و تیکت را اصلا جواب نمیدادن

اصلا براشون سایت شما مهم نیست فقط و فقط خودشون مهم هستند مهم نیست شما چقدر ضربه میخوری و ضرر میکنی

در شرایط عادی و تا زمانی که همه چی خوبه دو سوته جواب تیکت میدن ولی خدا نکنه به مشکل بربخوری ....هر سه چهار ساعت یکبار جواب میدن

عجب ...

حالا فعلا یه هاست ازش گرفتیم ببینیم چی میشه ...

یادش بخیر قبلا از خودم بک لینک گرفتن رتبه شون بره بالا....

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

من یه وبسایت دارم ( امضا ) که 40 روزی میشه راه اندازی رسمی شده . تو چند انجمن معتبر تو زمینه خودش هم تبلیغات دادم و رتبه ایرانش الان حدود 60 هزار هست .
مشکل اینجاس که من این سایت رو تو کیورد گیفت کارت آیتونز تو هیچ یک از صفحات گوگل پیدا نمی کنم ( تا صفحه 40 رفتم !!! ) ولی وبسایتی که رتبه 110 هزار ایران رو داره تو صفحه اول گوگل هست با این کیورد !!!

من چیکار باید بکنم ؟
عزیز جان چه ربطی به رتبه سایت در الکسا داره؟
باید سئو کنی سایتتو.
یادم میاد توی یه کیوردی رتبه 103 رو داشتم :lol:

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,169
محتوای خوب

من چیکار باید بکنم ؟

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
عجب ...

حالا فعلا یه هاست ازش گرفتیم ببینیم چی میشه ...

یادش بخیر قبلا از خودم بک لینک گرفتن رتبه شون بره بالا....
اگر بازدید رفت بالا حتما به فکر جای دیگه باش ...

من بازدید رفت بالای 12 هزار ای پی و 60 هزار بازدید ...سایتم را مسدود کردن اونقدر تماس گرفتم دو ساعت باز میکردن سه ساعت بسته بود سایتم یک شبم که کلا مسدود

الان بازدید شده 30 هزار بازدید ....یعنی سایتم رو داغون کردن رفتن ....اگر هم نگاه کنی زیره هزار سایتی رو پشتیانی نمیکنند الا یدونه سایت رو یکی شم من بودم که به فنا دادن سایتم رو ...

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

دامینری اعتیاد آوره :دی
کنترلش سخته :دی ترکش غیر ممکن :D

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
تصور كنيد يه روز نت افزار مث هاست دي ال جمع كنه بره :|

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
تو نت افزار یه تیکت میدی یکم طوانی میشه مثل اولش برخود میکنن آدم این حسو داره:blush:
توی پارس وی پی اس از اولش انگار میخوان بندازنت بیرون:D:|

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
پلن 1 و 2 ساله داده
چطوری جمع کنه؟ :D
اون هاست 1 ماهه میداد....

گفتم تصور كن :دي

از ايراني جماعت بعيد نيست يهو ديدي بازگشت وجه دادن و گفتن يه ماه فرصت انتقال داريد!!!

بالا