• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

a3pirin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
کسی از دوستان سايت فروش قالب های وردپرس داره ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یکی برای من توضیح بده مزیت سرور های لایت اسپید LiteSpeed چیه؟

وب سرور LiteSpeed ، یک وب سرور با کارایی بالا و مقیاس پذیری بالا هست. بطور کامل قابل تعویض با وب سرور آپاچی Apache میباشد ، بنابراین وب سرور لایت اسپید می تواند به سرعت در یک تنگنای بزرگی که در بستر وب سرور موجود شما ایجاد شده جایگزین شود. با یک بُرد فراگیر در ویژگی ها و سادگی استفاده برای مدیریت سرور ، وب سرور لایت اسپید می تواند به شما برای بیرون امدن از چالش گسترش معماری یک وب سرور کمک کند.

وب سرور لایت اسپید در شرایط همزمان سرعت و مقیاس پذیری پایین , کارایی بالایی داره. آزمایش های ما ثابت کردن که 6 بار سریع تر از آپاچی عمل می کند. وقتی که محتوای ایستا در جریان باشد , شتاب دهنده های محتوای لایت اسپید شامل thttpd و boa و TUX خیلی خوب پیشی می گیرند. همچنین وقتی محتوا پویا باشد و پردازش PHP مورد بحث باشد ، لایت اسپید بیش از ۵۰% سریع تر از زمانی که آپاچی با mod_php عمل می کنه محتوای PHP رو تحویل خواهد داد.

از زمان انتشار نسخه 3.0 وب سرور لایت اسپید ، این وب سرور به عنوان جایگزینی برای آپاچی بدون نقص در کنار کنترل پنل های میزبانی مانند cPanel و DirectAdmin و غیره کار کار میکند و به سادگی کارایی PHP و امنیت را افزایش میدهد در حالیکه گنجایش سرور را نیز دوبرابر خواهد کرد. لایت اسپید بهترین انتخاب برای سرویس دهندگان میزبانی اشتراکی هست.
این وب سرور از CGI, FastCGI, LSAPI, PHP, Servlet/JSP پشتیبانی میکند و قابلیت پشتیبانی Apache compatible URL rewrite engine را دارد و از نظر امنیتی به Anti-DDoS و Deny any buffer-overrun attempts و System overloading prevention مجهز است.

اگه متوجه شدین به زبان عامیانه برای ما هم توضیح بدین :D

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
وب سرور LiteSpeed ، یک وب سرور با کارایی بالا و مقیاس پذیری بالا هست. بطور کامل قابل تعویض با وب سرور آپاچی Apache میباشد ، بنابراین وب سرور لایت اسپید می تواند به سرعت در یک تنگنای بزرگی که در بستر وب سرور موجود شما ایجاد شده جایگزین شود. با یک بُرد فراگیر در ویژگی ها و سادگی استفاده برای مدیریت سرور ، وب سرور لایت اسپید می تواند به شما برای بیرون امدن از چالش گسترش معماری یک وب سرور کمک کند.

وب سرور لایت اسپید در شرایط همزمان سرعت و مقیاس پذیری پایین , کارایی بالایی داره. آزمایش های ما ثابت کردن که 6 بار سریع تر از آپاچی عمل می کند. وقتی که محتوای ایستا در جریان باشد , شتاب دهنده های محتوای لایت اسپید شامل thttpd و boa و TUX خیلی خوب پیشی می گیرند. همچنین وقتی محتوا پویا باشد و پردازش PHP مورد بحث باشد ، لایت اسپید بیش از ۵۰% سریع تر از زمانی که آپاچی با mod_php عمل می کنه محتوای PHP رو تحویل خواهد داد.

از زمان انتشار نسخه 3.0 وب سرور لایت اسپید ، این وب سرور به عنوان جایگزینی برای آپاچی بدون نقص در کنار کنترل پنل های میزبانی مانند cPanel و DirectAdmin و غیره کار کار میکند و به سادگی کارایی PHP و امنیت را افزایش میدهد در حالیکه گنجایش سرور را نیز دوبرابر خواهد کرد. لایت اسپید بهترین انتخاب برای سرویس دهندگان میزبانی اشتراکی هست.
این وب سرور از CGI, FastCGI, LSAPI, PHP, Servlet/JSP پشتیبانی میکند و قابلیت پشتیبانی Apache compatible URL rewrite engine را دارد و از نظر امنیتی به Anti-DDoS و Deny any buffer-overrun attempts و System overloading prevention مجهز است.

اگه متوجه شدین به زبان عامیانه برای ما هم توضیح بدین :D

یه کلام »
سرعت و قدرت و پایداری :)

متوجه شدم عامیانش رو هم برات مینویسم میگم
پس کلا بهتره بخوام این نوع هاست رو خریداری کنم؟

a3pirin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
سایت ندارم ولی قالب بخواید دارم سئو و غیر سئو شده تفریحی و خبری دمو ندارم الان :D

برای سايت های شرکتی و تجاری ميخوام اگه چيزی داريد پ.خ کنيد عکسی چيزی :دی

farzad231

Registered User
لایک‌ها
484
دوستان راهی برای رعایت اتوماتیک نیم فاصله دارید ؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
منظورم این نیست مستقیما بنویسید آپ! یه نظری چیزی باشه. ممنون.

چون سابقه ندارین و ایندفعه شاید با قوانین آشنایی زیادی ندارین تذکر داده میشه
در صورت تکرار بن خواهید شد(بن دائم)

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ساعت 8.15 صبحه اما همچنان سرعت اینترنت افتضاحه برای من کلا یاهو و جیمیل بالا نمیاد :(

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
ساعت 8.15 صبحه اما همچنان سرعت اینترنت افتضاحه برای من کلا یاهو و جیمیل بالا نمیاد :(

شما کی با یاهو و جیمیل مشکل نداشتین؟ :D
8.39 صبح از اینترنت مخابرات لذت میبرم :D

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

خیلی ها رو دیدم مثل شما همین مشکلو داشتن. با قندشکن هم مشکل حل نمیشه؟

هم سرعتم خوبه. هم که یاهو و جمیل واسم باز میشه :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خیلی ها رو دیدم مثل شما همین مشکلو داشتن. با قندشکن هم مشکل حل نمیشه؟

هم سرعتم خوبه. هم که یاهو و جمیل واسم باز میشه :)

اصلا نمیدونم از دیروز چه مرگش شده !!
جیمیل رو نمیتونم درک کنم برای چی همچین کاری میکنن، با هر وبمستری حرف زدم با حالت HTML پایه مجبوره باز کنه تک و توکی دیدم جیمیل درست براشون بالا بیاد :|

اکنون ساعت 9/15 درست نشده هنوز؟

بگیر نگیر داره
الان دوباره بهتر شده از قبل اما جیمیل و یاهو خیلی اذیت میکنن تا باز شن

بالا