• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
آمریکا تحریم فروش تکنولوژی ارتباطی به ایران را لغو می‌کند

وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگوى اختصاصى با بى‌بى‌سی فارسى از لغو تحریم‌ فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.

خانم شرمن که به نمایندگی از آمریکا در گروه ۱+۵ با ایران مذاکره می کند، به بهمن کلباسی، خبرنگار ما گفت که فردا پنجشنبه ۳۰ مه (۹ خرداد) مجوز کلى براى لغو این تحریم ها صادر خواهد شد و راه براى فروش قانونى وسایل ارتباطى به ایران باز می شود.

او گفت: "این تصمیم را گرفتیم تا تحریم ها مانعى براى استفاده از تکنولوژى هایى که مردم براى ارتباط بهتر و سریعتر به آنها نیاز دارند، ایجاد نکند. این موضوع هم شامل سخت افزار می شود و هم شامل نرم افزار."

خانم شرمن یادآوری کرد که دولت آمریکا سه سال پیش هم تعدادی از اقلام و نرم افزارهای ارتباطی را از شمول تحریم ها خارج کرده بود.

او گفت که باراک اوباما، رئيس جمهورى آمریکا متعهد است كه جلوی ایجاد یک "پرده آهنین ارتباطی" دور ایران را بگیرد.

خانم شرمن گفت: "دولت اوباما هيچ علاقه اى ندارد كه ارتباط مردم ايران با هم و با خارج محدود يا قطع شود."

معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفت که برای مقام های آمریکایی مهم است که تحریم ها چه تأثیری بر زندگی روزمره مردم عادی ایران می گذارد و افزود: "به همين دليل هم ما يك تيم ويژه به كشورهاى مختلف فرستاده ايم تا موانع فروش مواد غذايى و دارو به ايران را رفع كنيم."

او گفت که وضعیت فعلی اقتصاد ایران "نتیجه سوء مدیریت دولتمردان در تهران" است و تأکید کرد که رفع سایر تحریم ها به تصمیم حکومت ایران بستگی دارد.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
برنزي يا نقره اي ؟

يعني فرقش همون 1000 اي پي + پهناي باند بيشتره ؟

برنزی کمترین پلن تون هست که روزی 4000 ای پی رو ساپورت میکنه با 15 گیگ فضا و 150 گیگ پهنا
نقره پلن متوسط عادی شون هست که روزی 5 هزار تا ای پی رو ساپورت میکنه با 25 گیگ فضا و 250 گیگ پهنا
...

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
برنزی کمترین پلن تون هست که روزی 4000 ای پی رو ساپورت میکنه با 15 گیگ فضا و 150 گیگ پهنا
نقره پلن متوسط عادی شون هست که روزی 5 هزار تا ای پی رو ساپورت میکنه با 25 گیگ فضا و 250 گیگ پهنا
...

منظورم اين از لحاظ کيفيت و قدرت با هم خيلي فرق دارن يا نه فرقشون توي اي پي و پهناي بانده فقط ؟

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
یدونه تعهد نامه کتبی باید برای nic.ir ارسال کنم
چی بنویسم؟

از: نام و نام خانوادگی
به: پژوهشگاه دانشهای بنیادی واحد ثبت دامنه
موضوع: ....

با سلام
اینجانب نام و نام خانوادگی با کد ملی ... فبول مسئولیت دامین .... اعم از هر گونه شکایت یا ادعا را می پذیرم.
زیرش هم امضا

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
آمریکا تحریم فروش تکنولوژی ارتباطی به ایران را لغو می‌کند

وندى شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگوى اختصاصى با بى‌بى‌سی فارسى از لغو تحریم‌ فروش تلفن همراه و کامپیوتر به ایران خبر داد و گفت که آمریکا در پی رفع موانع فروش مواد غذایی و دارو به ایران است.

خانم شرمن که به نمایندگی از آمریکا در گروه ۱+۵ با ایران مذاکره می کند، به بهمن کلباسی، خبرنگار ما گفت که فردا پنجشنبه ۳۰ مه (۹ خرداد) مجوز کلى براى لغو این تحریم ها صادر خواهد شد و راه براى فروش قانونى وسایل ارتباطى به ایران باز می شود.

او گفت: "این تصمیم را گرفتیم تا تحریم ها مانعى براى استفاده از تکنولوژى هایى که مردم براى ارتباط بهتر و سریعتر به آنها نیاز دارند، ایجاد نکند. این موضوع هم شامل سخت افزار می شود و هم شامل نرم افزار."

خانم شرمن یادآوری کرد که دولت آمریکا سه سال پیش هم تعدادی از اقلام و نرم افزارهای ارتباطی را از شمول تحریم ها خارج کرده بود.

او گفت که باراک اوباما، رئيس جمهورى آمریکا متعهد است كه جلوی ایجاد یک "پرده آهنین ارتباطی" دور ایران را بگیرد.

خانم شرمن گفت: "دولت اوباما هيچ علاقه اى ندارد كه ارتباط مردم ايران با هم و با خارج محدود يا قطع شود."

معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفت که برای مقام های آمریکایی مهم است که تحریم ها چه تأثیری بر زندگی روزمره مردم عادی ایران می گذارد و افزود: "به همين دليل هم ما يك تيم ويژه به كشورهاى مختلف فرستاده ايم تا موانع فروش مواد غذايى و دارو به ايران را رفع كنيم."

او گفت که وضعیت فعلی اقتصاد ایران "نتیجه سوء مدیریت دولتمردان در تهران" است و تأکید کرد که رفع سایر تحریم ها به تصمیم حکومت ایران بستگی دارد.

من ديشب خبرش رو ديدم خيلي هم خوشحال شدم ولي بعدش فهميدم انقدرا هم تاثير نداره چون اساسا ما نرم افزاري نمي خريم تا بخان تحريم کنن همش کرک شدس ... سخت افزار رو از کشور هاي همسايه ميارم ... خدمات وب رو هم با پراکسي ...

پ.ن : بنظرتون در اين شرايط انتخا**ت برداشتن پرده آهنين ارتباطي از سر دلسوزي ايناست ؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
منظورم اين از لحاظ کيفيت و قدرت با هم خيلي فرق دارن يا نه فرقشون توي اي پي و پهناي بانده فقط ؟

نه اصلا فرقی ندارن و همه شون یکی هستن از نظر قدرت . ممکنه سرور هاشون متفاوت باشه ولی در مجموع هیچ فرقی ندارند از نظر من ..

فقط دو چیزه که میتونه مجبور تون کنه ارتقا بدید : 1- افزایش ای پی 2- پهنای باند

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
نه اصلا فرقی ندارن و همه شون یکی هستن از نظر قدرت . ممکنه سرور هاشون متفاوت باشه ولی در مجموع هیچ فرقی ندارند از نظر من ..

فقط دو چیزه که میتونه مجبور تون کنه ارتقا بدید : 1- افزایش ای پی 2- پهنای باند

کاش هاست دانلود هم ارائه میداد. یه هفتس میخوام یه پلن 10 گیگ بگیرم از هیچ شرکتی مطمئن نیستم!

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
کاش هاست دانلود هم ارائه میداد. یه هفتس میخوام یه پلن 10 گیگ بگیرم از هیچ شرکتی مطمئن نیستم!

قبلا میدادن ولی الان فکر کنم نمیدن دیگه :(

میهن بگیر ؛ خودم داشتم خوبه ....

اگه میخوای یه پلن هاست دانلود 10 گیگ دارم تا 25 خرداد وقت داره

خواستی بگو ؛ من نیاز ندارم دیگه ...

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دومین jpg . ای ار رو 20 تومن میدن :wacko:

به نظر تون ارزش خرید داره ؟ :rolleyes:

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
شاید اولش کچ شده بوده
خب همینجوری منتقل کردی؟مگه میشه
وقتی منتقل کنی خب ادرس ها هم باید عوض شه دیگه

شاید
آره کلا پوشه uploads رو به هاست دانلود منتقل کردم
بعد با افزونه update urls ادرس ها رو عوض کردم
الان کلا عکسهای شاخص پستها دیگه نمایش داده نمیشه

فکر کنم خود قالب، عکسها رو از توی هاست اصلی برای عکس شاخص قرار میداده
الان که فایلها منتقل شده، قالب نمیتونه ادرس های جدید رو پیدا کنه
برای همین عکسهای شاخص نمایش داده نمیشن
الان باید چکار کنم پستها عکس شاخص داشته باشن؟ تقریبا 1000 پست هست نمیتونم یکی یکی عکس شاخص بذارم

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
قبلا میدادن ولی الان فکر کنم نمیدن دیگه :(

میهن بگیر ؛ خودم داشتم خوبه ....

اگه میخوای یه پلن هاست دانلود 10 گیگ دارم تا 25 خرداد وقت داره

خواستی بگو ؛ من نیاز ندارم دیگه ...

ممنونم. الان هاست خودم تا 17 مهلت داره.از هاستینه گرفتم ولی زیاد مطمئن نیست و داونش زیاد شده جدیدا. میهن وب هاست تنها مشکلش اینه که دیتابیس به هاست دانلود نمیده وگرنه هم قیمتش خوبه هم پورتش 2 گیگه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
به نظر تون اشتراک ویژه سایت اپلود بوی 3 ماهه 35 تومن می ارزه ؟

میخوام کل لینک های بالای 100 مگ سایت رو ببرم روی اپلود بوی ... .

بالا