• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دمت گرم.
آخه هر شب بکاپ می گیرم و هر شب هم بیشتر میشه :دی

پس بهتره بکاب فایل رو جدا بگیرید و بکاب دیتابیس رو جدا بکاب دیتابیس معمولا کمتره
بکاب فایل هم که میتونید به صورت لینک مستقیم قرار بدین با امکان resume ( انتقال بدین به public_html)

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
پس بهتره بکاب فایل رو جدا بگیرید و بکاب دیتابیس رو جدا بکاب دیتابیس معمولا کمتره
بکاب فایل هم که میتونید به صورت لینک مستقیم قرار بدین با امکان resume ( انتقال بدین به public_html)

به پوشه public_html انتقال میدم اما وقتی می خوام دانلودش کنم میگه شما اجازه دسترسی ندارید:wacko:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
به پوشه public_html انتقال میدم اما وقتی می خوام دانلودش کنم میگه شما اجازه دسترسی ندارید:wacko:

نت افراز؟ من مشکلی ندارم نباید هم داشته باشید

-----------------------------------------------------------------------

چندتا سایت ایرانی برای معرفی فیلم های خارجی بدین :D

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام بچه ها لطفآ سریع کمک کنید یکی از دوستام چند روز پیش به شبکه ایران موزیک یه اس ام اس فرستاده بود و الان یه اس ام اس اومده که شما برنده تبلت شدید و ... بعد که زنگ زده بهشون یه شماره حساب دادن که 30 هزار به این شماره واریز کن (برای پول پست) تا هدیه ارسال شود شماره حساب به نام : امير کرمي هستش میخواستم بدونم واریز کنم یا نه؟ کلاه برداری نباشه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام بچه ها لطفآ سریع کمک کنید یکی از دوستام چند روز پیش به شبکه ایران موزیک یه اس ام اس فرستاده بود و الان یه اس ام اس اومده که شما برنده تبلت شدید و ... بعد که زنگ زده بهشون یه شماره حساب دادن که 30 هزار به این شماره واریز کن (برای پول پست) تا هدیه ارسال شود شماره حساب به نام : امير کرمي هستش میخواستم بدونم واریز کنم یا نه؟ کلاه برداری نباشه

كلاهبرداريه
اگر واقعاً‌برنده شده بود ازش پول نميخواستن

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

برای پسر عمه من هم اومده بود

بهشون بگید تبلت رو در خونه تحویل بدن و پول رو بگیرن

اگه قبول نکردن به احتمال زیاد کلاهبرداریه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اول همه ی فایل ها رو انتخاب میکنم.
بعد فایل زیپ میسازم.
ریموت میکنم رو آپلود بودی و مستقیم دانلود میکنم!
البته وقتی آیپی سرورم از هاست بن بشه :rolleyes:

دوزتان کسی vps خواست تو امضام هست. 40 ت بده 3 ماه رم 2 گیگ هارد 50 گیگ ببر :D

این که راه اندازی نشده .... شما الان ref گذاشتی با 1o2 ؟ :D

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576

کلاهبرداریه عزیز, شک نکن. همین چندروز پیش داشام تو روزنومه درباره این شیوه میخوندم.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
کلاهبرداریه عزیز, شک نکن. همین چندروز پیش داشام تو روزنومه درباره این شیوه میخوندم.
تایید میشه !
یکی از دوست هام برنده شده بود پول رو واریز کرده بود ولی هیچی ارسال نشده بود ...
شما خودتون یکم فکر کنید اگه این ها واقعا میخوان هدیه بدن اون هم تبلت دیگه 30 تومن چیزی نیست که بخوان رو بگیرن بابت هزینه پست :blink:

Hasam

Registered User
لایک‌ها
159
بالاخره پس از 12 ساعت مشکل با SSH، امنیت رو قربانیِ راه‌اندازی کردم و آپاچی رو استارت کردم.
(مشکل SSH همچنان پابرجاست).

دوستان اگر مشکل بنده رو دارند، این سایت یک web based ssh client هست:
کد:
http://sshterm.com

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88
سایت نیست
شبکه ماهواره ایران موزیک (IRAN MUSIC) تو هارتبرد
به پسر خاله من هم زنگ زدن ، پول رو ریخت ، براش یه جعبه اومد ؛ توش به جای گوشی یه بلوتوث 5 تومنی بود.

بالا