• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
2 تا سایت عکس، روزانه 12 هزار ورودی گوگل دارن 100% همشون از گوگل هستند، ماهی چقدر میدی؟ قیمت رو بگو به صرفه باشه تست هم میدم

نمیدونم عزیز
خودتون قیمت مد نظرتون رو برام پخ کنید
زیاد با قیمت مشکلی ندارم
بازدید خیلی برام مهمه
منتظرم پخ کنید

پ.خ شد

اخطار مهم و جدی به اسپم بازها:
اگر دوباره در مورد اسپمینگ ایمیل و خرید و فروشش بحث کنید برخورد خواهد شد.(برخورد این خواهد بود که تمام پست هاتون شامل پست های مفید و غیر مفید و غیره حذف خواهد گردید و حتی تاپیک هاتون نیز حذف خواهد گردید و در صورت تکرار بن خواهید شد)باشد که رعایت کنید(!)

الان متوجه نشدم، یعنی منم که گفتم
من گروه های یاهوم رو فروختم، امروز خودم از عصبانیت داشتم میمردم ک روزی 6-7 تا ایمیل 100% اسپم و بی کیفیت داره ارسال میشه باهاشون، واقعا شرمنده کاربرام شدم الان :|
مشمول این مجازات میشم؟
والا هرچی من گفتم و هرکاری کردم که بنم کردین، گفتم شاید این هم جزئشون باشه!!!

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
الان متوجه نشدم، یعنی منم که گفتم
مشمول این مجازات میشم؟
والا هرچی من گفتم و هرکاری کردم که بنم کردین، گفتم شاید این هم جزئشون باشه!!!

کسانی که در مورد اسپمینگ و خرید و فروش ایمیل صحبت کنن، فرقی نمیکنه که خریدار باشه یا فروشنده.حتی اینکه اعلام بشه از فلان مکان هم میتوانید خریداری کنید و یا شخص خاصی رو معرفی کنن باز هم ترتیب اثر داده خواهد شد، حال شما ببینید شامل شما میشه یا خیر.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
کسانی که در مورد اسپمینگ و خرید و فروش ایمیل صحبت کنن، فرقی نمیکنه که خریدار باشه یا فروشنده.حتی اینکه اعلام بشه از فلان مکان هم میتوانید خریداری کنید و یا شخص خاصی رو معرفی کنن باز هم ترتیب اثر داده خواهد شد، حال شما ببینید شامل شما میشه یا خیر.

نه دیگه الان خیالم راحت شد خدارو 100 هزار مرتبه شکر شامل نمیشه، چون دفعه قبل که بخاطر یه عکس ساده بن 1 ماهه شدم گفتم این دفعه هم چون سوال پرسیدم از شما حتما باید بن دائم بشم دیگه!
به هر صورت ممنونم از توضیحات کاملتون :X
هی پروفایل و باز میکنم و میبندم ببینم دوباره مشمول خشم مدیران میشیم که بن بشیم یا نه !!

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
پس حسین جان یه زحمتی بکش اینو پاک کن :دی

میدونین که من به اون بخش دسترسی ندارم برای همین اینو نوشتین همراه با نیشخند، یادم میمونه :hmm:

ولی در این بخش ممنوع است

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
نه دیگه الان خیالم راحت شد خدارو 100 هزار مرتبه شکر شامل نمیشه، چون دفعه قبل که بخاطر یه عکس ساده بن 1 ماهه شدم گفتم این دفعه هم چون سوال پرسیدم از شما حتما باید بن دائم بشم دیگه!
به هر صورت ممنونم از توضیحات کاملتون :X
هی پروفایل و باز میکنم و میبندم ببینم دوباره مشمول خشم مدیران میشیم که بن بشیم یا نه !!

فقط بخاطر یک عکس ساده نبود
قوانین رو رعایت کنید تا شامل حالتون نشود
صرفا به خاطر یه سئوال ساده کسی تابحال بن نشده است.

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
میدونین که من به اون بخش دسترسی ندارم برای همین اینو نوشتین همراه با نیشخند، یادم میمونه :hmm:

ولی در این بخش ممنوع است

حصین جان ساعت 3 نصفه شبه ها :دی
گفتم دورهمی بخندیم و شاد باشیم
شما به خودت نگیر

به مدیر اون بخشم پ.خ زدم پاکش کنه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
پس حسین جان یه زحمتی بکش اینو پاک کن :دی

بیخیال بهزاد جان، خودت که میدونی اینجا هر حرفی بزنی بن میشی، منم امروز آزاد شدم اصلا علاقه ای ندارم بن دائم بشم!
بحثو عوض میکنیم! که بعضیا بن دائممون نکنن!
بهزاد وضعیت فروشت چطوره؟ من عضو گیری یاهوم داره بهتر میشه اما فروش هم چنان خوابیده :(

ولی در این بخش ممنوع است

بیخیال بابا آقا حسین، چرا این قدر زود عصبانی میشین؟ خودتون که میدونید بچه ها توی این تاپیک زیاد شوخی میکنن و صمیمی هستند :) البته امیدوارم فردا نبینم بهزاد بن شده:happy:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اقا کسی لینک چورتو سالم نداره؟:D

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
فروش بدک نیست ولی خوبم نیست
بازدیدا داره کم کم زیاد میشه

الان فروش مانتو گیلدا و اون کیف پوله خوبس

--------------------------
ولی باز نفهمیدم گفتن عبارت هی لوله گاز جزو مصادیق مجرمانه هست یا نه ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
فقط بخاطر یک عکس ساده نبود
قوانین رو رعایت کنید تا شامل حالتون نشود
صرفا به خاطر یه سئوال ساده کسی تابحال بن نشده است.

والا نه تنها من، چندتا دیگه از کاربرای این تاپیک هم بن شدن ولی خوب جالب تر از اون حرفایی بود که شنیدم، وقتی به آقای X گفتم به مدیرا بگو بنم رو بکنن 1 هفته معامله دارم توی بازارچه، بهم گفت فلانی خیلی از دستت شاکیه، میگه 1 ماه بنت گذشت مثه آدم رفتار میکنی، یوزر دومم نمیسازی که دهنت رو سرویس میکنیم و کلا بن دائمت میکنیم، این حرف هیچ وقت یادم نمیره ;)
حصین جان ساعت 3 نصفه شبه ها :دی
گفتم دورهمی بخندیم و شاد باشیم
شما به خودت نگیر

به مدیر اون بخشم پ.خ زدم پاکش کنه

بهزاد با دم شیرم بازی میکنی؟ :D
این مدیرا اعصاب مصاب ندارن، من یه بار این کارو کردم برای هفت پشتم بشه :lol:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
والا نه تنها من، چندتا دیگه از کاربرای این تاپیک هم بن شدن ولی خوب جالب تر از اون حرفایی بود که شنیدم، وقتی به آقای X گفتم به مدیرا بگو بنم رو بکنن 1 هفته معامله دارم توی بازارچه، بهم گفت فلانی خیلی از دستت شاکیه، میگه 1 ماه بنت گذشت مثه آدم رفتار میکنی، یوزر دومم نمیسازی که دهنت رو سرویس میکنیم و کلا بن دائمت میکنیم، این حرف هیچ وقت یادم نمیره ;)

بنده این حرف رو تکذیب میکنم ، بنده هیچ وقت چنین برخورد و لحنی رو هیچوقت استفاده نمیکنم و در دیکشنری بنده جای نداره و نخواهد داشت
به احتمال زیاد فردی که این حرف رو زده قصد تخریب چهره مدیر رو داشته بنابراین جدی نگیرید و دوستانتون رو خوب بشناسید

همه کاربران این بخش وبمستر حرفه ای هستن و متشخصص ، پس بهتره به پست هاشون دقت کنن و قوانین رو بهتر رعایت کنن

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
بنده این حرف رو تکذیب میکنم ، بنده هیچ وقت چنین برخورد و لحنی رو هیچوقت استفاده نمیکنم و در دیکشنری بنده جای نداره و نخواهد داشت
به احتمال زیاد فردی که این حرف رو زده قصد تخریب چهره مدیر رو داشته بنابراین جدی نگیرید و دوستانتون رو خوب بشناسید

داش حسین جدا ارزش اینو داشت پستای منو ادیت کنی ؟ ::دی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اقا حسین من که به امین گفتم دامین به اون قشنگی رو تمدید کن کجاش خلاف قوانین بود اخه ....:D

من اینو دارم (بی شوخی)

اسکریپت آپلود سنتر Chevereto نسخه 2.2.1 به ارزش 49$

یعنی لایسنس دارشو داری یا نال:D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
فروش بدک نیست ولی خوبم نیست
بازدیدا داره کم کم زیاد میشه

الان فروش مانتو گیلدا و اون کیف پوله خوبس

--------------------------
ولی باز نفهمیدم گفتن عبارت هی لوله گاز جزو مصادیق مجرمانه هست یا نه ؟

گذشته از شوخی امروز حسین بروزترینها میگفت فروش این خوبه:

فردا پست ثابتش رو اکی میکنم
فروشگاه اینترنتی جوانها - ساعت GUCCI طرح LOVE

آهان ببخشید اطلاع نداشتم اسمشم نشنیده بودم تا حالا :دی
فک کنم منظورش چورلت کروز باشه :wacko:
این دیگه چیزه؟ :))

من نگفتم شما همچین حرفی، تو واقعا نمیدونم تصمیم بنم با کی بوده و به چه دلیل بوده، اما به هر صورت کینه بدی از مدیران به دل گرفتم، دوستانم رو به هم به حدی خوش میشناسم که اون دوست من دوست نزدیک تعدادی از مدیران پی تی هست و مطمئنم دروغ نمیگه!

بالا