• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
بعضی وقتا دلم میخواد به یه درومد ثابت و خوبی از وب برسم جمع کنم برم لاهیجان یا کیش زندگی کنم. نظرتون چیه دوستان؟

خراب شه این لاهیجاااااااان
جا قهطیه ؟
عین سگ پشیمون اومدم این ور

nivdata.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان عزیز قبل از اینکه جواب کسی رو بدم باید بگم 3 هفته پیش تمام سرور ها و بک آپ سرورهای ما در دیتاسنتر Softlayer تحریم شد و به دستور FBI بدون اطلاع همه دیتا جم شد به همین دلیل دیتا بیس سایت از بین رفته و کاربران سایت حذف شدند ولی هیچ دامنه و هاستی دزدیده نشده عزیزم . تمام دامنه ها موجود فقط کاربران سایت از بین رفتند که در حال تماس و ثبت مجدد دیتا کاربران هستیم.

در مورد تمامی کامنت ها هم جوابی نمی دهیم فقط لطفا یاد بگیریم زود تصمیم نگیریم . شاید روزی اتفاق برای شما بیوفته . اون عزیزی که چند دامنه 25تومانی ثبت کردند نگران نباشند دامنه هایشان مال خودشان است .

عزیزانی هم که تخصص هک دارند لطفا با کسانی مبارزه کنید که وقتی می فهمند ایرانی هستید داراییتون را تاراج می کنند نه کسی که سرویس ارزون میده

روز و روزگار بر همه شما خوش
مهرتاش صدری
مدیر عامل شرکت داده کاوان پارسیان تاش (نیو دیتا)

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
ُسلام . یه مشورت !

آقا یه سایت اس ام اس دارم. با پنل نقره ای نت افراز . چندبار اونایی که نظر میدن در خواست کردن چت روم راه بندازم .

به نظرتون با 700الی 1000 آی پی راه بندازم؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

دوستان در مورد چت روم هرکی چیزی میدونه بهم بگه. ممنون

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
دوستان عزیز قبل از اینکه جواب کسی رو بدم باید بگم 3 هفته پیش تمام سرور ها و بک آپ سرورهای ما در دیتاسنتر Softlayer تحریم شد و به دستور FBI بدون اطلاع همه دیتا جم شد به همین دلیل دیتا بیس سایت از بین رفته و کاربران سایت حذف شدند ولی هیچ دامنه و هاستی دزدیده نشده عزیزم . تمام دامنه ها موجود فقط کاربران سایت از بین رفتند که در حال تماس و ثبت مجدد دیتا کاربران هستیم.

در مورد تمامی کامنت ها هم جوابی نمی دهیم فقط لطفا یاد بگیریم زود تصمیم نگیریم . شاید روزی اتفاق برای شما بیوفته . اون عزیزی که چند دامنه 25تومانی ثبت کردند نگران نباشند دامنه هایشان مال خودشان است .

عزیزانی هم که تخصص هک دارند لطفا با کسانی مبارزه کنید که وقتی می فهمند ایرانی هستید داراییتون را تاراج می کنند نه کسی که سرویس ارزون میده

مهرتاش صدری

خوب عزیز دل برادر شما اینو قبل اینکه مشکلی پیش بیاد به عنوان خبر می ذاشتی رو سایت!
بعدشم شما به عنوان یه شرکت معظم! از دیتابیس مشتریاتون لااقل هفته ای یه بار بک آپ نمی گیرید!
هر چقدر هم که این کار ناخواسته باشه بازم مقصر 100% شما هستید و دوستان هر کاری که بکنند به نظر من جایز هستند (حکم صادر شد:دی)

ُسلام . یه مشورت !

آقا یه سایت اس ام اس دارم. با پنل نقره ای نت افراز . چندبار اونایی که نظر میدن در خواست کردن چت روم راه بندازم .

در مورد اول نظری ندارم ولی فعلا که et-chat تو ایران رو بورسه

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ُسلام . یه مشورت !

من چت روم زدم
با یاهو گروپ هام تبلیغ کردم که چت دختر پسر و +18 و اینا یه گله ای ریختن شروع کردن بحث سکسی کردن، بعدش 4-5 تا مدیر انتخاب کردم
کل کارای روم با اینا بود
میشد من 1 هفته کلا نمیرفتم چت روم
روزی حدود 30-40 تا کاربر فعال بود میگفتن میخندیدن
کاربر کم باشه زیاد دردسری نداره اما ارزش وقت گذاشتن نداره
پولی ازش در نمیاد + بازدهی تبلیغاتی هم نداره
برای سرگرمی میخوای بزن وقت و حوصله نداری بیخیاش شو

مهرتاش صدری

درباره این موضوع و سایر بحث ها نظری ندارم و دخالتی نمیکنم
فقط رک بگم از این پست خوشم اومد، عین حقیقت رو بیان کردین + با احترام جواب کاربر رو دادین، کاری ندارم کوتاهی از چه کسی بوده اما مدیر سایر شرکت ها یاد بگیرن :D

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
آره تیکت زدم گفتن که هر 10 گیگ 15 تومان و هر 100 گیگ پهنای باند 5 تومان. شما چند وقت ازشون سرویس داشتی؟ قطعی یا مشکل دیگه ای نداره؟
پ.ن: سایتم چند ساعت پیش مسدود شد. حالا باز خداکنه توی این 48 ساعت که گفتن کارهاش رو تموم کنن و به 1 هفته نکشه :crying:

من مشکل قطعی تا حالا نداشتم به منم 15 تومن گفتن ، همون اول کار دیتابیس اضافی و بقیه مخلفات رو بگید ، درضمن رو این هاست ایمیل نمیدن البته من الان منتقل کردم به نت افراز روی پنل نقره ای آپلود سنتر عکس هست و بازدید انچنای نداره سه بار دان کردم برای همین بازدیدش خوابیده بازدیدش رفت بالا برمیگردم رو رسانگار

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
من چت روم زدم
با یاهو گروپ هام تبلیغ کردم که چت دختر پسر و +18 و اینا یه گله ای ریختن شروع کردن بحث سکسی کردن، بعدش 4-5 تا مدیر انتخاب کردم
کل کارای روم با اینا بود
میشد من 1 هفته کلا نمیرفتم چت روم
روزی حدود 30-40 تا کاربر فعال بود میگفتن میخندیدن
کاربر کم باشه زیاد دردسری نداره اما ارزش وقت گذاشتن نداره
پولی ازش در نمیاد + بازدهی تبلیغاتی هم نداره
برای سرگرمی میخوای بزن وقت و حوصله نداری بیخیاش شو

کسی براتون طراحی کرد یا خودتون نصب کردین ؟

Matin64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
70
سلام خسته نباشید
دوستان من یک سایت با بازدید نسبتا خوب دارم در سیستم همکاری در فروش الیکان و نوین استور ثبت نام کردم !
کارشون خوب ا ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان پاپ رو 2 ماهه 750 بدم؟ :(
دیگه مشتری نبود؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یکی از دوستان et-chat رو برام نصب کرد
اسکریپت ساده ای هست اما باید کسی کاربلد تنظیماتش رو انجام بده سوراخ سنبه زیاد داره
مشکل منم همین سوراخ سنبه هاست وگرنه قالب رو خودم طراحی کردم ( بیشتر ادیت بوده) یه سری افزونه و امکانات میخوام رایگانش بیرون هست ولی میترسم نصب کنم یکی نصب کنه که بعدا مشکلی پیش اومد بتونم یقشو بگیرم
دوستان پاپ رو 2 ماهه 750 بدم؟
sadsmiley.gif

دیگه مشتری نبود؟

من مشتری باشم کمتر میخرم پس خوب پیشنهاد دادن :D

Matin64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
70
سلام خسته نباشید
دوستان من یک سایت با بازدید نسبتا خوب دارم در سیستم همکاری در فروش الیکان و نوین استور ثبت نام کردم !
کارشون خوب ا ؟

لطفا راهنمایی کنید ؟
میخوام تبلیغاتشون رو قرار بدم درسایتم

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
امروز یه کشف بزرگ کردم ....
عکس های bmp. از پایین به بالا لود میشن :upsided:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
لطفا راهنمایی کنید ؟
میخوام تبلیغاتشون رو قرار بدم درسایتم

الیکان کار نکردم
نوین استور هم قبلا مال فرجاد بود خوب بود الان نمیدونم برنامشون چیه
من با سیستم همکاری در فروش البرز مارکت
کار میکنم تاییدش میکنم

مشکل منم همین سوراخ سنبه هاست وگرنه قالب رو خودم طراحی کردم ( بیشتر ادیت بوده) یه سری افزونه و امکانات میخوام رایگانش بیرون هست ولی میترسم نصب کنم یکی نصب کنه که بعدا مشکلی پیش اومد بتونم یقشو بگیرم

من مشتری باشم کمتر میخرم پس خوب پیشنهاد دادن :D

توی سایت خود et-chat زیاد هستند این کارا رو انجام میدن
اگر چت روم برات خیلی مهمه 40-50 تومن خرج کن بده همونا برات اکی کنن اگر زیاد نه که استارت بزن مشکلی پیش نمیاد

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
تانک جوهر برای canon pixma ip7240 کسی داره ؟ یا جایی رو میشناسه این هفته بهم برسونه ؟
یه جا گفت هفته ی آینده

بالا