• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
شما از کدوم cdn استفاده می کنی؟ رایگان؟
cloudflare رو بیخیال. به جز این

cloudflare

بعض اوقات دان میشه ولی من قبولش دارم راحت نصف بار سایتو میکشه

ف...کیده سایتو
از روی بازدیدکننده ها هم می شه فهمید
تقریبا هر بازدیدکننده 4 تا بازدید انجام می داد الان شده 1.5 :hmm:
سرور ارور یکیش هم مشکله
وقتی بوت میاد می بینه سایت لود نمی شه می زاره میره
قبلا کلیک می کردم روی انتشار پست ده ثانیه بعد ایندکس می شد الان یه روز طول می کشه تا ایندکس کنه
نه از cdn استفاده نمی کنم
روی هاست رایگان سایت موزیک ؟ :blink:
هاست رایگان 5 تا بازدید همزمان داشته باشی ساسپند می کنن که

پ ن : انتقال دادم هاست دی ال شب دی ان اس رو تغییر می دم
یه بنده خدایی کنارمه می گه می ذاشتی این یه ماه که 100 تومان دادی همینجا باشه بعد انتقال می دادی:happy: 22.6.2013 تمدید کردم :(
گفتم باشه حتما از پیشنهادات استفاده می کنم:lol:
امشب راحت می خوابم:D

:blink: مطمئنی ؟ پارس پک به کیفیت معروفه این چیزایی که تو میگی من تو هیچ هاستی هم ندیدم !!!!

نه اینطوریام نیست سایت بهینه باشه فشار نمیاد به سرور یعنی به تعداد بازدید ربط آنچنانی نداره (تنها عامل نیست)

در مورد سایت موزیک هم موزیک های توی VPS هستن مطالب روی هاست در ثانی دو سه ماه طول میکشه سایت بازدید بگیره (شایدم کلا نگیره) اگر گرفت انتقال میدیم اگرم نگرفت ضرری بابت هاست نکردیم ... تمام سایت های من دو سه ماه اولشون رو توی هاست رایگان بودن !

پ.ن : پشتیبانی هاست رایگان از پشتیبانی i-whost.net قوی تره ! اگر میانگین بگیری هر تیکتشون 5 کلمس تازه با "با تشکر" آخرش !
اون 5 کلمه هم معمولا همینه : شما بسته نرم افزاری را فعال نکردید ، در گوگل سرچ کنید ، در فروم مطرح کنید ، این سوالات شامل پشتیبانی نمی شود ...

طرف اومده برای پشتیبانی هزینه جدا میگیره و میدونه کسی اون هزینه رو پرداخت نمی کنه یعنی به قولی مسئولیت پشتیبانی رو از سرش وا کرده اگرم تاپیک شکایت علیهش باز کنی میگه شما بسته نرم افزاری رو فعال نکرده بودید و با این حال حتی جواب سلام شما رو هم دادیم :lol:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
cloudflare

:blink: مطمئنی ؟ پارس پک به کیفیت معروفه این چیزایی که تو میگی من تو هیچ هاستی هم ندیدم !!!!

نه اینطوریام نیست سایت بهینه باشه فشار نمیاد به سرور یعنی به تعداد بازدید ربط آنچنانی نداره (تنها عامل نیست)

در مورد سایت موزیک هم موزیک های توی VPS هستن مطالب روی هاست در ثانی دو سه ماه طول میکشه سایت بازدید بگیره (شایدم کلا نگیره) اگر گرفت انتقال میدیم اگرم نگرفت ضرری بابت هاست نکردیم ... تمام سایت های من دو سه ماه اولشون رو توی هاست رایگان بودن !

پ.ن : پشتیبانی هاست رایگان از پشتیبانی i-whost.net قوی تره ! اگر میانگین بگیری هر تیکتشون 5 کلمس تازه با "با تشکر" آخرش !
اون 5 کلمه هم معمولا همینه : شما بسته نرم افزاری را فعال نکردید ، در گوگل سرچ کنید ، در فروم مطرح کنید ، این سوالات شامل پشتیبانی نمی شود ...

طرف اومده برای پشتیبانی هزینه جدا میگیره و میدونه کسی اون هزینه رو پرداخت نمی کنه یعنی به قولی مسئولیت پشتیبانی رو از سرش وا کرده اگرم تاپیک شکایت علیهش باز کنی میگه شما بسته نرم افزاری رو فعال نکرده بودید و با این حال حتی جواب سلام شما رو هم دادیم :lol:

بسته نرم افزاری چه صیغه ایه؟

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
بسته نرم افزاری چه صیغه ایه؟

هر نوع تیکتی که در مورد دان شدن یا مشکل سخت افزاری نباشه رو باید 30 تومن اضافه در ماه بدی تا جواب بدن مثلا اگه توی IIS یه مشکلی داشته باشی جواب نمیدن

بهتره بگم یک نوع ترفنده کی حاضره برای وی پی اس 20 تومنی ماهی 50 بده فقط برای پشتیبانی ؟ وقتی کسی نمیده یعنی پشتیبانی هم تعطیل اینا فقط سرور اصلی رو اجاره میکنن و دردسر پشتیبانی رو ندارن :|

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
cloudflare

شما وقتی هاست رایگان رو تائید می کنی عجیب نیست که پارس پک هم تائید کنی
منم مثل شما فکر می کردم عالیه که رفتم رو سرورشون
فقط باید با کفش من راه بری تا متوجه شی چه بلایی سرم آوردن
میهن وب هاست یدفعه می زنه ساسپند می کنه یه فکری می کنی اما این مرگ تدریجی سایته
اکثرا بخاطر استفاده بیش از حد سی پی یو و رم ساسپند می کنن ( وقتی بازدیدمیره بالا فشار میاد به سی پی یو )
دو سه ماه تا ببینی سایت میگیره یا نمیگیره
زیاد نیست یه کمی ؟

خیلی مودب و سواد هاستینگشون بالاست ولی مهمتر از اینا سرور خوبه
Untitled.png

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
وبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــا گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــرِِِِِِِِِِِیِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداریــــــــــــــــــــم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کپی می کنی مشکل نداره نوشه جونت
027.gif

:lol:

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
شما وقتی هاست رایگان رو تائید می کنی عجیب نیست که پارس پک هم تائید کنی
منم مثل شما فکر می کردم عالیه که رفتم رو سرورشون
فقط باید با کفش من راه بری تا متوجه شی چه بلایی سرم آوردن
میهن وب هاست یدفعه می زنه ساسپند می کنه یه فکری می کنی اما این مرگ تدریجی سایته
اکثرا بخاطر استفاده بیش از حد سی پی یو و رم ساسپند می کنن ( وقتی بازدیدمیره بالا فشار میاد به سی پی یو )
دو سه ماه تا ببینی سایت میگیره یا نمیگیره
زیاد نیست یه کمی ؟

خیلی مودب و سواد هاستینگشون بالاست ولی مهمتر از اینا سرور خوبه
مشاهده پیوست 396967

اگه دقت کنی من هاست رایگان رو تایید نمی کنم بلکه برای شروع و اون مدتی که بازدید کم هست قابل قبول میدونم در مورد پارس پک هم من ازشون سرویس نداشتم ولی اونقدر تعریف شنیدم که الانم چیزایی رو که شما میگی باور نمی کنم ! من همیشه میگم کیفیت یه هاستینگ رو قالب سایتشون + تعداد کلمات تیکتشون تعیین میکنه مشخص میشه !!! شاید الان میخندی ولی یکم فکر کنی میبینی دقیقن همین طوریه پشتیبانی که وقت میزاره برای تیکت آدم مسئولیت پذیریه قطعا سرورش هم تحت این حس مسولیت پذیریه ...

در ثانی شما که انقد حاضرید پول بدید یه VPS بگیرید ... فقط امنیتش رو باید خودتون تامین کنید

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یه نرم افزار معرفی کنید که بتونم 6 تا اکانت gmail رو بتونم باهم چک کنم برای یاهو هم اگه هست معرفی کنید

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
جز تاسف کاری نمیتونم بکنم :| ( نمیدونم " ای خدا " ت کدوم طرفی بود : ) ( لحن مثبت یا منفی ) اما این عمل ( لینک اول ) وقیح ترین کار تو دنیاس ! ... احترام گذاشتن به دیگران و اعتقاد های آنها اولویت صلح جهانی هست ! ...
یک عده آدم بی سواد خرافاتی ادامه یک سری آدم های تندرو ( در هر مذهب و فرقه ای میخواهد باشد ) میرند و دست به جنایت میزنند ! . . .

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
فورییییییی>
بچه ها برای یه آپلود سنتر کدوم یکی از این دامین ها بهتره؟
هات آپ یا آپ جون ؟

hotup.ir

upjun.ir

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
فورییییییی>
بچه ها برای یه آپلود سنتر کدوم یکی از این دامین ها بهتره؟
هات آپ یا آپ جون ؟

hotup.ir

upjun.ir

اولی به نظر بهتر میاد

چون حداقل چند املایی نیست :D ولی دومی ممکنه اینطوری هم بشه نوشت: upjoon/upjoooooooooooooooooooooon.ir
:D

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
ارادتمند فرزاد عزیز هم هستیم، سپاسگزارم
(حالا اگه عوض کردم دامین رو، برای تعویض آدرس اون 6تا بک لینک مزاحمتون بشم دیگه؟!...)

بالا