• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
آخ آخ سوتی رو داشتی :D

بله

دارم با کاربر زیر حرف میزنم در مورد دامین اینقدر حرف حرف کلمه کلمه کردم خودم گیج شدم :|
pc7s2009
من خیلی وقته دنبال کاربر pc8h2013 می گردم . می خوام باهاش حرف بزنم.
ببین کجا می تونم پیداش کنم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وقتی دلار شده 3 تومن چرا این قیمت؟ چرا عجله کردی؟
حیاتی بود .
یه دامنه رو چند وقت پیش از سرورپارس چک کردم , چندروز بعد شرکت اصلی دامنه رو برای خودش ثبت کرد. (fanisoft.com)
اینم از اونجا چک کرده بودم , دیدم احتمال پریدنش بالاس!

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بلگفا به پست های فروشگاهی گیر میده؟

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
آخ آخ سوتی رو داشتی :D

بله

دارم با کاربر زیر حرف میزنم در مورد دامین اینقدر حرف حرف کلمه کلمه کردم خودم گیج شدم :|
pc7s2009

یوزرنیم تو حلقم :|

این جمله اینقدر لایک داشت خدایی

تو یاهو :)

پس چی نداشت ؟ لایک هم دیگه حسودی داره ؟ :D البته دوستان لطف دارن نسبت به بنده ...

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803

mizbanplus

Registered User
لایک‌ها
14

بیا عزیز این تاپیکاش . اون یکی هم قیمتاش بد نیست تاپیکش آدرسش دادم
حالا باز هم یه پی ام چیزی بزن ببین کارشون چجوره :

http://forum.persiantools.com/t375689.html

پ ن : خودم پست زدم ببینم قیمت ها چطور هست ؟؟

از کاربران عزیز تا حالا کسی این سایت دامین ثبت کرده است ؟
معتبره ؟

جستجوگر دامنه - میزبان پلاس

آقا فرزاد عزیز لطف کردن به ما پیغام دادن که بیایم اینجا یه توضیحی درباره قیمت ها بدیم ،
حقیقت اینه که ما نمایندگی مستقیم از ریسلرکلاب داریم و در slab 3 هستیم ، یعنی به علت ثبت دامنه زیاد و ایجاد اعتبار نزد ریسلرکلاب (دایرکت آی) ، بیشترین تخفیف به ما تعلق میگیره ،
میتونید قیمت های ریسلرکلاب و آفرهای ویژه و دوره ایش رو اینجا ببینید :
http://www.resellerclub.com/pricing

همچنین چون دلار رو عمده ای تهیه میکنیم خوب باالطبع با حداقل قیمت ممکن برامون تموم میشه ،
پس اگر قیمت دلار رو در اون قیمت ها ضرب کنید خیلی ساده معلوم میشه که ما دامنه هامون را با سود خیلی جزیی به کاربرا ارائه میدیم و حتی در بعضی موارد با سود صفر (به عنوان پیشنهادهای تشویقی ویژه)

جهت اعتمادسازی هم باید بگم :
1- ما تا حالا خدمات مربوط به بیش از 1000 دامنه رو انجام دادیم ،
2- ما پنل مستقیم دایرکت آی همراه با دامنه ها ارائه میدیم که این مورد به کاربرا امکان مدیریت کامل دامنه ها رو میده ، یعنی حتی اگر تمایل داشته باشن مثلا میتونن دامنه هاشون رو بدون نیاز به دخالت ما و بدون هیچ هزینه ای منتقل کنن به سایر پنل ها در سایر شرکت ها ، ما این کار رو انجام میدیم تا دیگه هیچ شبهه ای پیش کاربرا باقی نمونه ، در حالی که خیلی شرکت ها یا امکان انتقال دامنه را قفل میکنن و اصلا اجازه انتقال نمیدن و یا در قبال اون هزینه دریافت میکنن.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آغا این سایته فیلماش تموم شد سایت جدید بدین : ))))

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
آقا فرزاد عزیز لطف کردن به ما پیغام دادن که بیایم اینجا یه توضیحی درباره قیمت ها بدیم ،
حقیقت اینه که ما نمایندگی مستقیم از ریسلرکلاب داریم و در slab 3 هستیم ، یعنی به علت ثبت دامنه زیاد و ایجاد اعتبار نزد ریسلرکلاب (دایرکت آی) ، بیشترین تخفیف به ما تعلق میگیره ،
میتونید قیمت های ریسلرکلاب و آفرهای ویژه و دوره ایش رو اینجا ببینید :
Domain Namen Preise – Domains, Hosting, SSL Zertifikate & Website Design | ResellerClub

همچنین چون دلار رو عمده ای تهیه میکنیم خوب باالطبع با حداقل قیمت ممکن برامون تموم میشه ،
پس اگر قیمت دلار رو در اون قیمت ها ضرب کنید خیلی ساده معلوم میشه که ما دامنه هامون را با سود خیلی جزیی به کاربرا ارائه میدیم و حتی در بعضی موارد با سود صفر (به عنوان پیشنهادهای تشویقی ویژه)

جهت اعتمادسازی هم باید بگم :
1- ما تا حالا خدمات مربوط به بیش از 1000 دامنه رو انجام دادیم ،
2- ما پنل مستقیم دایرکت آی همراه با دامنه ها ارائه میدیم که این مورد به کاربرا امکان مدیریت کامل دامنه ها رو میده ، یعنی حتی اگر تمایل داشته باشن مثلا میتونن دامنه هاشون رو بدون نیاز به دخالت ما و بدون هیچ هزینه ای منتقل کنن به سایر پنل ها در سایر شرکت ها ، ما این کار رو انجام میدیم تا دیگه هیچ شبهه ای پیش کاربرا باقی نمونه ، در حالی که خیلی شرکت ها یا امکان انتقال دامنه را قفل میکنن و اصلا اجازه انتقال نمیدن و یا در قبال اون هزینه دریافت میکنن.

ممنون دوست عزیزم
ارادت

حتما طی هفته ی آتی واسه دامین .in و یه .com مزاحم میشم

ممنون از توضیحات

بالا