• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
راست میگن تهدید الکی زیاد شده ها »

فقط وای به حالتون اگر بازی نخونه به بچه ها میگم سایتتون رو فیل"تر کنن اگه نشد به برو بچ میگم حکتون کنن.

بهش دوست دارم ایمیل بزنم: "ما آماده فیل تر شدن هستیم"
:D

طرف "حک" هم آخه اشتباه نوشته ، اصلا قابلش هم نمی دونم جوابش رو بدم :|

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
وقتی یه فایله بسیار بسیار حیاطی رو تو سیستمتون گم کنین و یادتون بره اسم فولدرش چی بوده , با خودتون چی کار میکنین؟:rolleyes:
مخصوصا اگه برای درست کردنش پول هم داده باشین؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
وقتی یه فایله بسیار بسیار حیاطی رو تو سیستمتون گم کنین و یادتون بره اسم فولدرش چی بوده , با خودتون چی کار میکنین؟:rolleyes:

اینو نصب کن :

دانلود نرم افزار جستجو در کامپیوتر Fast Find با سرعت فوق العاده بالا

یادش بخیر خودم اینو منتشر کردم :D

برنامه اش تکه ، حرف نداره ... .

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
از این به بعد حواسم رو جمع می کنم که دوباره این اتفاق نیفته :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
راست میگن تهدید الکی زیاد شده ها »

بهش دوست دارم ایمیل بزنم: "ما آماده فیل تر شدن هستیم"
:D

طرف "حک" هم آخه اشتباه نوشته ، اصلا قابلش هم نمی دونم جوابش رو بدم :|

یادش بخیر اولا یک وبلاگ داشتم توی بلاگفا یه دامین آی آر روش ست کرده بودم.

وبلاگ توی کلمه ی کلیدی خودش از همه ی سایت های رقیب هم پیشی گرفته بود.

یه یارو اومده بود پیام گذاشته بود باید وبلاگتو به من بفروشی و الا حکش میکنم. بهش گفتم هیچ .... نمیتونی بخوی اونم یک پیام گذاشته بود و تمام مشخصاتمو بهم داده بود تا آدرسس خونمون منم خیلی ترسیدم فکر کردم یارو حرفه هستش همون موقع بود که با پی تی آشنا شدم و این موضوع رو مطرح کردم و قضیه ی نیک رو بهم گفتن .
بعد آدرس ایمیل یارو رو توی گوگل سرچ کردم دیدم بعله سایت رقیبه منم تمام مشخصاتشو واسش فرستادم. چه حالی داد.

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان بنظرتون نیم ست و آویز موبایل Angry Bird خوب فروش می ره؟ من یه سری درست کردم بصورت تمام استیل, می خوام ببینم اگر طرفدار داره بزنم تو کار تولید انبوه :D

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
یادش بخیر اولا یک وبلاگ داشتم توی بلاگفا یه دامین آی آر روش ست کرده بودم.

وبلاگ توی کلمه ی کلیدی خودش از همه ی سایت های رقیب هم پیشی گرفته بود.

یه یارو اومده بود پیام گذاشته بود باید وبلاگتو به من بفروشی و الا حکش میکنم. بهش گفتم هیچ .... نمیتونی بخوی اونم یک پیام گذاشته بود و تمام مشخصاتمو بهم داده بود تا آدرسس خونمون منم خیلی ترسیدم فکر کردم یارو حرفه هستش همون موقع بود که با پی تی آشنا شدم و این موضوع رو مطرح کردم و قضیه ی نیک رو بهم گفتن .
بعد آدرس ایمیل یارو رو توی گوگل سرچ کردم دیدم بعله سایت رقیبه منم تمام مشخصاتشو واسش فرستادم. چه حالی داد.

جالب بود.

بنظر من بهتر بود یکاری می کردن که تو whois گرفتن آدرس و شماره تماسمون نشون داده نمی شد.

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان بنظرتون نیم ست و آویز موبایل Angry Bird خوب فروش می ره؟ من یه سری درست کردم بصورت تمام استیل, می خوام ببینم اگر طرفدار داره بزنم تو کار تولید انبوه :D

خانم رضوی به نظر من انگری برد دیگه قدیمی شده حالا خودتون میدونید

راستی میتونید یک گردنبند پسرونه درست کنید که روش هم بتونیم سفارش نوشتن بدیم؟ چی گفتم.

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
7 سال :D خب پرتره هزینش زیاده :D آدم حیفش میاد بده طراح :d من خودم همیشه دنبال طراح هستم :| شما هم برین دنبال طراحی فتوشاپ پول بیشتری توش هست :| به جان خودم

طرف یه عکس رو فتوشاپ میکنه با چهار تا افکت و یه فونت میگه 15 تومن اونقدر هم کلاس میگذاره که نگو نپرس

فتوشاپ بازی دیگه کلاسشو از دست داده, کار من با کلاستره از طرفی دنبال درامدزایی از پرتره نیستم بیشتر تفریحی کار می کنم :D:D:D
الان بیشتر از ساخت زیورآلات و آموزش درامد دارم, خداروشکر راضی هم هستم :D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
مشکل:
یه بنده خدایی یه قالب وردپرس داره و میگه که نمیخوام وقتی کاربر وارد سایت میشه و صفحه اصلی رو میبینه با آخرین پستام مواجه بشه. ینی صفحه اول ساختار خودشو داشته باشه که از بقیه صفحه ها جداس. مثلا یه اسلاید شوی خالی! این کارو با همین قالبی که داره میتونه انجام بده یا باید یه قالب دیگه پیدا کنه؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
خانم رضوی به نظر من انگری برد دیگه قدیمی شده حالا خودتون میدونید

راستی میتونید یک گردنبند پسرونه درست کنید که روش هم بتونیم سفارش نوشتن بدیم؟ چی گفتم.

باید حروف حکاکی بخرم تو بازار پیدا نکردم, حالا باید سفارش بدم از خارج برام بیارن البته اگر برام پیدا کنن.

سفارش ساخت اسم با جنس نقره و برنج هم قبول می کنم.
الان برای پسرونه فقط بند چرم و پلاک فروهر دارم, گردنبند و دستبند, البته از رو تنبلیم هنوز عکس نگرفتم :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
باز میشه صفحه رو میخواید؟

اگر بدی ممنون میشم :D

زیاد اتفاق افتاده :D بازم بی خیال میشم :D

پ.ن : بی خیال تر از خودم ندیدم!
فتوشاپ بازی دیگه کلاسشو از دست داده, کار من با کلاستره از طرفی دنبال درامدزایی از پرتره نیستم بیشتر تفریحی کار می کنم :D:D:D
الان بیشتر از ساخت زیورآلات و آموزش درامد دارم, خداروشکر راضی هم هستم :D

یه پرتره بزن واسه ما مفتی پس :D اگر تفریحی کار میکنین :D

بالا