• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
منم مث خودت زياد گشتم

آخر اينو پيدا كردم

بعد چند ماه فعلا كه برام مشكلي پيش نيومده و راضي هستم ازشون

ای وب هاست
دقیقا از همینجا گرفتم
مشکل اینه که خیلی از صفحات سایتم لود نمیشه
php شون 5.3 l
5.2 lیخوام :/

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
همینجا اعلام میکنم که مزخرفترین زبون برنامه نویسی Mysql ـه . به خاطر یه دونه کوتیشن 4 ساعته منو علاف کرده , نمیکنه یه ارور بده که آقا مشکل از این خطه :|||||||||||

varoid

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان سایت این ارور رو مدیه مشکل چیه؟

[h=1]Forbidden[/h] You don't have permission to access /wp-login.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

varoid

Registered User
لایک‌ها
67
من برم بخوابم شب بخیر همگی فردا کلاس کنکور دارم ساعت 8 باید برم

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
همینجا اعلام میکنم که مزخرفترین زبون برنامه نویسی Mysql ـه . به خاطر یه دونه کوتیشن 4 ساعته منو علاف کرده , نمیکنه یه ارور بده که آقا مشکل از این خطه :|||||||||||

آقا علیرضا بیا از Mysql دفاع کن : )))))
شب وبمسترون بخیبر

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
iهاست دی ال تیکت زدم جواب نداد
سرور نیاز ندارم دیگه اونقدم بازدید ندارم
یه وی پی اس خوب باشه با یه سی پنل روش کارمو راه میندازه

فقط سرور
وی پی اس هم بگیری اوضاع بدتر می شه ! کلی هزینه کانفیگ و سی پنل می دی آخرش هم هیچ چی به هیچ چی !
یارو روی یه سرور به 850 نفر vps می فروشه الان ! :D

چند ماه پیش از مبین هاست یه وی پی اس داشتم نهایت سرعت دانلودش 240 کیلوبایت می شد ! :lol: معلوم نبود چند تا رو سرور vps ساخته بود ! :lol:

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
فقط سرور
وی پی اس هم بگیری اوضاع بدتر می شه ! کلی هزینه کانفیگ و سی پنل می دی آخرش هم هیچ چی به هیچ چی !
یارو روی یه سرور به 850 نفر vps می فروشه الان ! :D

چند ماه پیش از مبین هاست یه وی پی اس داشتم نهایت سرعت دانلودش 240 کیلوبایت می شد ! :lol: معلوم نبود چند تا رو سرور vps ساخته بود ! :lol:

حاجی نگی پیچید به بازیا
عمده بازار 3900 قیمت داد

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

به تاپیک "بحث و گفتگو بین وبمستران" خوش آمدید ! صحبتی دارید با سایر دوستان به اشتراک بگذارید !
laughingsmiley.gif

دوستان اسپم ندید :lol:

ho3in-life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
11
دوستان عزیز،
کسی اکانت این آواکس رو نداره به ما بفروشه ؟ اگه داره خواهشمند هستم لطفاً خبرم کنه ...

Last edited:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یه کم بیشتر توضیح میدی

من فکر میکردم این سایت های همکاری در فروش که میری توش فروشگاه میسازی این امکان رو میدن برای این موضوع که گفتم

فایل index.php رو بردارین هر کاری میخواید باهاش بکنید توضیح چی؟

من اصلا آخر شبا چراغ اتاقم خاموشه تا 2 کار میکنم
با خاموشی مطلق تایپ میکنم

من دو سال اینجوری تایپ کردم این اخریا دیگه سرم درد گرفته بود الان همیشه روشن میزارم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

تا جایی که اطلاع دارم mysql دیتابیس هست زبان برنامه نویسی نیست

Last edited:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
جان مادرتون یه هاست معتبر و خوب برای سایت بازدید بالا معرفی کنید
سی پنل باشه
خسته شدم از بس اسباب کشی کردم : (((((

رسانگار

البته سعی کن پول هاستش دیر نشه فقط معرف هم بزنی کارگر ممنون میشم

پول هاستش دیر نشه ها !!!!!!!!!

:|

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
رسانگار

البته سعی کن پول هاستش دیر نشه فقط معرف هم بزنی کارگر ممنون میشم

پول هاستش دیر نشه ها !!!!!!!!!

:|

پشتیبانیش جدیدا ضعیف شده بود - سایت رو منتقل کردم ( آپلود سنتر) ازشون خواستم بکاب دیتابیس رو هم بدن گفتن خودتون بردارین گفتم دسترسی ندارم دیگه جواب نداد ولی من با اسکریپت های موجود بکاب گرفتم منتقل هم کردم فرداش سرویسم غیر فعال شد بعد یه هفته جواب دادن که سرویس رو فعال کردیم بکاب هم دسترسی دادیم بگیرید گفتم ممنون من همون روز دیدم جواب نمیدین خودم بکابشو گرفتم :D الان رفتم دیدم هاست رایگانی هم که گرفته بودم پاک شده :|
یه ایرادی که داشت کش بیش از حدش بود قالب رو یه ماه میشد تغییر دادم با TeamViewer تو مرورگر یکی از کاربرا چک کردم دیدم قالب همون یه ماه پیش هست :| سر نصبش کلی اذیت شدم از بس کش کرده بود(کش مرورگرو پاک کرده بودم مودم خاموش رو روشن با مرورگر دیگه)

این فایل ها رو روی فلش هم نگه میدارم معمولا
rolleyessmileyanim.gif

فلش رو 4 سالی بود استفاده میکردم ، اطلاعات یه سالم روش بود نزدیک یه تومن پول اون اطلاعات بود ( به غیر از وقتی که گذاشتم) سوخت:( هنوز هم بعد دو سال جنازشو نگه داشتم

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
پشتیبانیش جدیدا ضعیف شده بود - سایت رو منتقل کردم ( آپلود سنتر) ازشون خواستم بکاب دیتابیس رو هم بدن گفتن خودتون بردارین گفتم دسترسی ندارم دیگه جواب نداد ولی من با اسکریپت های موجود بکاب گرفتم منتقل هم کردم فرداش سرویسم غیر فعال شد بعد یه هفته جواب دادن که سرویس رو فعال کردیم بکاب هم دسترسی دادیم بگیرید گفتم ممنون من همون روز دیدم جواب نمیدین خودم بکابشو گرفتم :D الان رفتم دیدم هاست رایگانی هم که گرفته بودم پاک شده :|
یه ایرادی که داشت کش بیش از حدش بود قالب رو یه ماه میشد تغییر دادم با TeamViewer تو مرورگر یکی از کاربرا چک کردم دیدم قالب همون یه ماه پیش هست :| سر نصبش کلی اذیت شدم از بس کش کرده بود(کش مرورگرو پاک کرده بودم مودم خاموش رو روشن با مرورگر دیگه)

فلش رو 4 سالی بود استفاده میکردم ، اطلاعات یه سالم روش بود نزدیک یه تومن پول اون اطلاعات بود ( به غیر از وقتی که گذاشتم) سوخت:( هنوز هم بعد دو سال جنازشو نگه داشتم

هی بدک نی پشتیبانیش برای من که سریع جواب میدن یه ساعت بیشتر نمیشه ! ولی خب کشش زیاده به زودی باید به فکر یه سرور قوی و فوق العاده باشم !

چون یه چندتا سایت دارم میارم بالا که حتماً باید سرور بگیرم

4 سال فلش سالم مونده بود ؟ :blink: من حداقل هر دو سال عوض میکنم.

آیا میدانید یاس تکست هاش از خودش نیست ؟
آیا میدانید یاس از نیموش هم اسکی میره ؟
آیا میدانید یاس میلیونر است ؟
پ.ن : فری استایل جدید یاس ، 22 مگ ، دانلود

من یه فلش داشتم 6 سال ازش استفاده کردم اتفاقاً توی آب هم افتاده گارانتی مادام عمر تعویض هم هستش مارک marshal قبلاً با شرکتش کار میکردم :D

میدونم !

این دومی رو نمیدونم , اسکی خوب نیست اسمش رو بزاریم همه دنیا آهنگ میخونن یکی از یکی دیگه کپی میکنه مثل این میمونه که من سایت تفریحی بزنم یکی دیگه هم بیاد بزنه بهش بگیم تو از من کپی کردی ! این که دلیل نمیشه یکی یه کاری کرد همه بگن از او کپی کردی!

سه , بله میدونم , ولی میدونی روزگاری سختی کشیده؟

چهار دانلود کردم :| زیاد جالب نبود

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تا جایب که اطلاع دارم mysql دیتابیس هست زبان برنامه نویسی نیست
برای فرستادن کوئری سمت دیتابیس شما چی کار میکنین!!! (البته بخوای فلسفی به قضیه بنگری زیبان برنامه نویسی نیست :دی)

varoid

Registered User
لایک‌ها
67
چی شده جدایدا هیشکی تو این تاپیک بز محل ما نمیزاره وجوابمون نمیده چی شد تحریم شدیم ما هم؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
1. پس این همه ادعاش برا چیه :|
2. دقیقا کلمه ی "کیش میشی" رو که با چند تا معنی گفت ، از نیموش اسکی رفته :| این دیگه کپی بدون ادیته باید ریپورت شه :D
3. منظورم اینه که از اول بچه پولدار بوده.
4. از کل آهنگ هایی که تا الان داده رپ تر بود :rolleyes:

به خاطر بهرام اين همه بهش گير ميدي؟؟ :D

ي نفر كه الكي معروف نميشه حتما كارش خوبه كه مردم دوسش دارن

حالا اگه بهرام هم كارش خوب بود :D مث ياس معروف مي شد ( فقط اون نامه اي به ر.ج شو دوس دارم ) قشنك مي خونه

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
در حد بهرام نیست ، در حد فدایی و رض هم نیست چه برسه بخوام با بهرام مقایسش کنم.
عامه پسنده مردم دوسش دارن، مردم ساسی مانکن هم دوس دارن حالا به خاطر این ساسی مانکن کارش خوبه ؟ :|
نامه ای به ر.ج جزء کارای قدیمیش هست ، جدیدا کاراش خیلی بهتر هم شده.

لينك مستقيم اينو نداري ( ببينم چي هست )

Do Do ta Charta.flv

بالا