• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان چه پیشنهادی برای این دو دومین دارید ؟

Flatron dot ir فلترون

Web-Master Dot ir وب مستر

اولی چقدر ارزش داره ؟
بفروشم یا سایت بالا بیارم رو دومی ؟

دوستان کسی نظری نداشت ؟ :D فلترون رو چه کنم ؟

فرزاد تو اصن دلت میاد دامین منو بفروشی؟ :|
بابا دمت گرم مرامتو عشقه :|

فعلا یه هویز بگیر : )))
اگه پیشنهاد قیمت خوبی بشه می فروشم ، اگه نشد ، خودم یه انجمن توپ احتمالا بالا میارم بزودی ...

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
سلام دوستان
نمیدونم چیکار کنم
برنامه فلش پلییر رو نصب میکنم همش هنگ میکنه مرور گرم :( مجبورم پاکش کنم ...
تو هردو تا لپ تاپم تست کردم همینطوری بود ... :(

کسی نیست کمک کنه ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
لیست ایمیل میگیرم اسکریپت میدم :D

اگر میتونی کمکم کنی جبران میکنم :D
لیست ایمیل هم به جونم بستست :D
دوستان کسی نظری نداشت ؟ :D فلترون رو چه کنم ؟

فعلا یه هویز بگیر : )))
اگه پیشنهاد قیمت خوبی بشه می فروشم ، اگه نشد ، خودم یه انجمن توپ احتمالا بالا میارم بزودی ...

:hmm:
امیدوارم انجمن فعالی بشه!
پ.ن: fu.. U siavash20 :|
hmmsmiley02.gif

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان بین انجمن ساز های رایگان ، Mybb چطوره ؟

نت افراز ممکنه در آینده به Vb گیر بده اگه نصب کنم :(

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
من که دارم استفاده میکنم خیلی عالیه

قبلا خودم مدیریت کردم ، یادش بخیر ، رو هاست رایگان بود ... که تعطیلش کردم (واسه خیلی وقت پیشه)

الان حال و حوصله نصبش رو ندارم فقط :D مشکل همینه...

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
سلام.
میخوام از نت افزار هاست برنزی رو بگیرم .

فقط یه مشکل داره !! : نمیشه بهشون بگم برام یه Addon domains بذارن ؟ چون من اینو واسه دو تا سایت میخوام !!

راستی فرزاد جان ، میشه از این کد تخفیفت هم برای برنزی استفاده کرد ؟ چقدر تخفیف میده ؟!!!!!

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام.

فقط یه مشکل داره !! : نمیشه بهشون بگم برام یه Addon domains بذارن ؟ چون من اینو واسه دو تا سایت میخوام !!

راستی فرزاد جان ، میشه از این کد تخفیفت هم برای برنزی استفاده کرد ؟ چقدر تخفیف میده ؟!!!!!

سلام کورش جان ،

بگیر که عالیه ولی اد دامنه نمی تونی از خودشون بگیری ، ولی من می تونم برات ادش کنم ..

آره کد تخفیف واسه هر اکانتی میشه زد ، احتمالا 3 درصدی هست. (اگه زحمتی نبود با لینک نت افراز تو امضای من وارد سایت شون بشو و ثبت سفارش بزن)

راستی به فروم وردپرس پارسی خوش آمدی :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام.

فکر کنم توی امکانات اضافی میتونی درخواست بدی

کد تخفیف نت افراز : 5 درصدی : usr063ZVR و 4 درصدی usr058OSV

Last edited:

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
سلام کورش جان ،

بگیر که عالیه ولی اد دامنه نمی تونی از خودشون بگیری ، ولی من می تونم برات ادش کنم ..

آره کد تخفیف واسه هر اکانتی میشه زد ، احتمالا 3 درصدی هست. (اگه زحمتی نبود با لینک نت افراز تو امضای من وارد سایت شون بشو و ثبت سفارش بزن)

ممنون . حتما از لینک خودت اقدام میکنم :)
فقط یه چیز ! : چطوری برای من اد میکنی ؟ میاد توی دایرکت ادمین من ؟! نگرفتم واقعیاتش جریان چیه !!!
راستی این که دایرکت ادمین هست ، اذیت نمیکنه ؟ چون من همیشه با سی پنل کار کردم !!
فروم وردپرس پارسی منظورت همون (wp-parsi)هست ؟!!! :D میومدم قبلا ، ولی حالا گرفتاری پیش اومده واسم !!:D

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
فقط یه چیز ! : چطوری برای من اد میکنی ؟ میاد توی دایرکت ادمین من ؟! نگرفتم واقعیاتش جریان چیه !!!
راستی این که دایرکت ادمین هست ، اذیت نمیکنه ؟ چون من همیشه با سی پنل کار کردم !!
فروم وردپرس پارسی منظورت همون (wp-parsi)هست ؟!!! :D میومدم قبلا ، ولی حالا گرفتاری پیش اومده واسم !!:D

یکم سخت تر هست " ولی فرقی ندارن با هم "
اولش یکم سخته بعدش رون میشیی...

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
سلام کورش جان ،

اين برنزيش تا چقد بازديد و آنلاين ميكشه ؟؟

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
سلام کورش جان ،

راستی نصبش کردم
ورژن قدیمی بود نشون نمیده :(
ورژن جدید نصب میکنم هنگ میکنه :(

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

مرسی
من برات ادش میکنم نگران نباش :D آره باید دسترسی پنل بدی تا اد کنم، البته آموزشش هم هست :تبدیل دامنه پارک شده به addon domain در هاست هایی که قابلیت addon domain ارائه نمی دهند
نه دایرکت ادمین منم تا پارسال فکر میکردم اذیت میکنه ؛ نت افراز ورژن و قالب پنلش خوبه ، اصلا اذیت نمی کنه. فقط شاید توی فایر منیجرش اذیت بشی چون آجاکس نیست مثل سی پنل . کلاً فرق خاصی ندارن از نظر کارایی ...
آره همون فروم :D

اين برنزيش تا چقد بازديد و آنلاين ميكشه ؟؟

حدودا تا 4 هزار ای پی
اگه cms بهینه باشه بیشتر هم می کشه و گیر نمی دن

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
سلام

دوستان قسمت "تغییر آدرس" تو گوگل وبمستر تولز حذف شده ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
به جز دریم ویور چه نرم افزاری رو برای طراحی وب پیشنهاد میدید. تمام امکانات دریم ویور رو داشته باشه.
پ.ن: این دریم ویور بیچارمون کرده :|
من با دریم کار نکردم سه سال پیش که هیچی حتی از html نمیدونستم باMicrosoft Expression Web 2 کار کردم برای ویرایش قالب وبلاگم و بعدا ها کشید به ویرایش فایل های php الان هم ریپ قالب و طراحی قالب وردپرس با ورژن های بعدیش کار نکردم ولی انگار کامل شده ورژن 4 رو سرور نصب کردم دیدم چند قسمتش حذف شده
اگه پروژه سنگیشن باشه امکان هنگ کردنش هست که بهتره با هر بار تغییر سیوش کنید
فرزاد تو اصن دلت میاد دامین منو بفروشی؟ :|
بابا دمت گرم مرامتو عشقه :|

من الان 1 ماهه دنبال یکیم کمکم کنه یه نرم افزار لعنتی نصب کنم روی الماس 2 ایمیل بفرستم لیستم 100% فعال داره، چه خاکی تو سرم کنم؟ :|

40.45 خیلی باهاش حال کردم میخوام بزارم شماره اصلیم
biggrinsmiley.gif

اون 2 تارو هم صبح گرفتم
biggrinsmiley.gif
یه اسکریپت هست برای ارسال ایمیل نوشته شده بچه های همین جا نصب نمیخواید فقط آپلود کنید رمز قرار بدین و ارسال کنید و فارسی
[h=1]اسکریپت ارسال لیست ایمیل + خبرنامه[/h]
دوستان بین انجمن ساز های رایگان ، Mybb چطوره ؟

نت افراز ممکنه در آینده به Vb گیر بده اگه نصب کنم
sadsmiley.gif

از نظر سئو خیلی سره و سبکه من اولین بار از همین Mybb شروع کردم اون موقع نمیدونستم الکسا چیه ولی سر یه ماه بازدید خیلی خوبی گرفته بود

بالا