• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
مگه با خم کردن سیم چقدر جلو الکترون هارو می شه گرفت؟! من رشتم سخت افزار بوده تمام واحدهامون درمورد برق بوده همچین چیزی نداریم, مقدارش ممکنه کم بشه اما یطرف سیم جمع نمی شه.
مگه پامون رو سیم بره برق قطع می شه؟ :cool:
بعدش اینکه اطلاعات داخل سیم شامل دیتاهای مختلفی هستش شما از کجا می دونید بخشی که بر فرض محال اونور سیم مونده به سرعت اینترنت کمک می کنه؟

یا به قول یکی از دوستان ما که وایرلس استفاده می کنیم می تونیم اطلاعات رو تو هوا بگیریم؟
:cool:

نکنید اینکارارو :blink::D
نه خانوم , اینی که وبمستر میگه درسته . من رشتم برق و اسپمه و این مورد هم تو رشته ما کاملا اثبات شده. :دی

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ارور یاهو گروپه؟! توی قسمت پست یا داخل خود ایمیل؟
از outlook استفاده کن خوب!

4045 پول ندارم پرداختش کنم : )))
خود اکانت یاهو میل هست ، میخواستم به یه نفر ایمیل بفرستم این ارور رو میده
مشکل با outlook هم درست نشد :|
پ.ن: فقط وب میل شخصی و دیگر هیچ

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
jazabgame.ir
جذاب گیم
مناسب ترین دامنه برای سایت های بازی

به نظر شما این دامنه چقدر می ارزه؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیخواد؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
شما که به histats کوچ میخواستی بکنی دیگه به وبگذر چه نیازی داری :D

کوچ کردیم !

ولی یه امکانی که میخوام رو نداره

مثلا سایت website.com/page4520.html به من ورودی داده ، ولی فقط اسم سایت website.com رو به من نشون میده ، صفحه رو نمی گه !! درسته ؟

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
کوچ کردیم !

ولی یه امکانی که میخوام رو نداره

مثلا سایت website.com/page4520.html به من ورودی داده ، ولی فقط اسم سایت website.com رو به من نشون میده ، صفحه رو نمی گه !! درسته ؟

میگه

برو تو ریفرها

جلوی آدرس رو این اکسپند کلیک کن جزئیات میاد

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
نه خانوم , اینی که وبمستر میگه درسته . من رشتم برق و اسپمه و این مورد هم تو رشته ما کاملا اثبات شده. :دی

پس تقریبا رشتمون یکی بود.
بنظر شما خم کردن سیم شبکه, بعد رها کردنش باعث بیشتر شدن سرعت اینترنت می شه؟ من قبول ندارم :cool:

درمورد الکترونهای برق, ممکنه برق کمتری از سیم رد بشه ولی رها کردن سیم هم باعث افزایش بیش از حد برق نمی شه, مقدار جریان عبوری از سیم مشخصه بیشتر از مقدار اولیه نمی شه.

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
بعضی دامینرا خیلی نامردن بهترین دامنه هارو ثبت میکنن خالی میذارن واقعآ حیف باشه این دامنه somtala . ir ثبت شده (whois) دات کامشم رو هوا زدن حالم خیلی گرفته شد

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بنظر شما خم کردن سیم شبکه, بعد رها کردنش باعث بیشتر شدن سرعت اینترنت می شه؟ من قبول ندارم :cool:

درمورد الکترونهای برق, ممکنه برق کمتری از سیم رد بشه ولی رها کردن سیم هم باعث افزایش بیش از حد برق نمی شه, مقدار جریان عبوری از سیم مشخصه بیشتر از مقدار اولیه نمی شه.
خانم ها و آقایان دارید شوخی می کنید دیگه؟
یه کم پست ها انگار داره جدی میشه :دی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

نه بابا وبمستر دورهمی یه چیز گفت
038.gif
:D

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,717
بعضی دامینرا خیلی نامردن بهترین دامنه هارو ثبت میکنن خالی میذارن واقعآ حیف باشه این دامنه somtala . ir ثبت شده (whois) دات کامشم رو هوا زدن حالم خیلی گرفته شد

آدم بعضی دامین ها رو که میبینه ثبت شدن سنگ کوب میکنه!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
اول قضيه از سرعت اينترنت من شروع شد رفت تو بحث سيم . لوله كشي , شيلنگ و الكترون و...

راست ميگن وبمسترا بيكار شدن !

يكي گذرش به اين پست ها بيوفته و باور كنه چي ؟؟ ميگه اينا وبمسترن حتما يه چيزي مي دونن , كه ميگن

بحث فردا تو كوچه خيابون : مي دونستي كه اگه سيم رو خم كني جلو جريان رو ميگيري بعد يك هو ول كني سرعت مياد بالا !! تازه تو فيس بوك هم ميره اين قضيه

بالا