• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
میدونم که محتوای خاص و از جایی کپی نباشه توی رنک گوگل تاثیر داره. من یه وبلاگی دارم چند ساله و جدیدا یه وب سایت راه اندازی کردم و میخوام تمام مطالب وبلاگم رو به سایتم منتقل کنم. حالا برای اینکه محتواش خاص باشه میخوام کاری کنم که گوگل وبلاگم رو ایندکس نکنه. ولی میخوام مطالب توی وبلاگ هم باشن. چکار میتونم انجام بدم؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
میدونم که محتوای خاص و از جایی کپی نباشه توی رنک گوگل تاثیر داره. من یه وبلاگی دارم چند ساله و جدیدا یه وب سایت راه اندازی کردم و میخوام تمام مطالب وبلاگم رو به سایتم منتقل کنم. حالا برای اینکه محتواش خاص باشه میخوام کاری کنم که گوگل وبلاگم رو ایندکس نکنه. ولی میخوام مطالب توی وبلاگ هم باشن. چکار میتونم انجام بدم؟
شوما همونی نبودی که میگفتی وبمستر یعنی چی؟ :snitch:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سایت بانک مرکزی یه ملت 80 میلیونی که چند ده هزار سایت داخلی و خارجی دارن ازش نرخ میگیرن باید با www بالا نیاد و بدون www بالا بیاد
sharmandegi.gif
سایت های دولتی ایران یعنی همین ، هیچ کدوم کاربر پسند نیست

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
تو قالب وبلاگتون این رو اضافه کنید
<meta name="robots" content="noindex, follow">

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
من کار میکنم شاید تو هر 200 تا عکس یکی رو نشه باهاش آپلود کرد (قدرتش بالاست) اما در این زمینه توجه نکردم ...

میتونی از پلاگین های رینیمر استفاده کنی (خودم استفاده میکنم)

لینک افزونه رو میتونید بدین ؟-فعلا دارم چندتا افزونه رو تست میکنم ببینم چی میشه - اگه میتونست عکس ها رو تغییر نام بده این مشکل حل میشد

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
این همه دامنه نایس داری خودتم نایس نایسی ؟
:mario:
سایت های دولتی از نظر ظاهری که زیر صفرن
از نظر خدماتدهی زیر 1
گرافیک رو موافق هستم آدم وقتی تو سایت هاشون میره خوابش میگیره پشت سیستم :D
ولی خدمات دهی رو هر طور شده انجام میدن ( البته مشکلاتی هم که تو خدمات دهی دارن زیاد هست ولی خب تا حالا که نشده دنبال چیزی باشم و نتونسته باشم تو سایت هاشون بهش برسم )

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
حق با شماست ولی شاید باورت نشه ، چون گرافیک بلد نیستم ، نشستم با css کدش رو نوشتم ، شات گرفتم با Paint .net تغییر دادم و آپلود کردم : ))))

یعنی اینقدر من تو بحث گرافیک حرفه ای ام که حاضرم کد بنویسم ولی گرافیک کار نکنم :D

برنامه غیر از فتوشاپ سراغ داری شما واسه شادو و این طرح ها ؟

شوخی میکنی ؟ :blink: فتوشاپ مگه مشکلش چیه ؟ یکم آموزش دانلود کن فوت آب میشی ! (اولش سخته)

بزرگترین مشکل من توی طراحی اینه که به منابع گرافیکی دسترسی ندارم یه PSD نمیتونم دانلود کنم :|

اینم برات زدم ببین

n5213_logo.jpg

شوما همونی نبودی که میگفتی وبمستر یعنی چی؟ :snitch:

اون یکی دیگس
snitch.gif

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
لینک افزونه رو میتونید بدین ؟-فعلا دارم چندتا افزونه رو تست میکنم ببینم چی میشه - اگه میتونست عکس ها رو تغییر نام بده این مشکل حل میشد

امکانات خوبی داره

wordpress.org/plugins/uploadplus

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
nic جدیدا به شخص نمایندگی نمیده ؟
یا کلا نمیداد ؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
شوخی میکنی ؟ :blink: فتوشاپ مگه مشکلش چیه ؟ یکم آموزش دانلود کن فوت آب میشی ! (اولش سخته)

بزرگترین مشکل من توی طراحی اینه که به منابع گرافیکی دسترسی ندارم یه PSD نمیتونم دانلود کنم :|

اینم برات زدم ببین

نه جدی گفتم :D قشنگ نشستم css نوشتم تا اون دربیاد :D

نمی دونم چرا تا الان دنبال فتوشاپ نرفتم.. دنبال هر چیزی رفتم (انیمیشن سازی - دلفی - ویژوال بیسیک - css - ... ) ولی این فتوشاپ مونده فقط ..

مرسی از زحمتی که کشیدی ، همین رو میزارم :heart:

خدا رو شکر روز اول ماه رمضون رو خدا قوت داد بتونم روزه بگیرم.
واقعا به این رسیدم که صاحب این ماه صبر و قوتش رو میده
فقط باید کمی مرد بود.

روزای عادی 2 ساعت هیچی نخورم دوست دارم مانیتور رو گاز بزنم :D ولی جالبه این جور مواقع فشار اونطوری نمیاد
blinksmiley.gif

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
نه جدی گفتم :D قشنگ نشستم css نوشتم تا اون دربیاد :D

نمی دونم چرا تا الان دنبال فتوشاپ نرفتم.. دنبال هر چیزی رفتم (انیمیشن سازی - دلفی - ویژوال بیسیک - css - ... ) ولی این فتوشاپ مونده فقط ..

مرسی از زحمتی که کشیدی ، همین رو میزارم :heart:

روزای عادی 2 ساعت هیچی نخورم دوست دارم مانیتور رو گاز بزنم :D ولی جالبه این جور مواقع فشار اونطوری نمیاد
blinksmiley.gif
همیشه منم اینجوریم ولی ماه رمضونا میشه تحمل کرد

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
منم هر دو سه ساعت جلوی یخچالم
biggrinsmiley.gif

پ.ن : اندازه یه پارچ آب خوردم . فک کنم وزنم 1 کیلو زیاد شد :blink: :lol:

blinksmiley.gif

روزه بودن یعنی فقط غذا نخوردن ؟

بالا