• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
مشکلی نداره. با کروم و ff چند بار ctrl + f5 هم زدم. سالمه.

PXS.png

ریلود کردم بهتر شد الان این جوریه! یزره مشکل داره قبلا خیلی بدتر بود!

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
احتمالا style.css برای شما cache شده. الان با ie هم تست کردم درست میاد بالا :blink:
پ.ن : فونت BYekan تو IE خیلی بهتر نشون میده ، البته IE 10 :blink:

الان واسه من مشکلی نداره نمیدونم از کش بود یا خودتون دست کاری کردین.
پ ن: فکر میکنین این سایت بگیره؟

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
ممنون از انتقاد شما سرور گرامی.

متوجه هستم که چه چیزی را مطرح می کنید.

ببینید برای تهیه همین لوگو های هزینه نسبتا زیادی شده است و هدف ما بیشتر تهیه یک فضای معنوی در پژوهشکده است!همانطور که ملاحظه می کنید ما هر روز ویژه برنامه ای با عنوان مهمانی خدا دارید و از اونور هر روز لوگو تغییر می کند.

باور کنید هزینه هایی که در پژوهشکده می شود شاید 1% هم برگشت نداشته باشد و هدف از تغییر لوگو در هر روز بیشتر جلب رضایت کاربران و خداوند باری تعالی است.

در مورد لوگو های ببینید چون سایز لوگو محدود است نمی شود زیاد کاری روش انجام داد اما در همین حد بسیار از چیز ها در لوگو تغییر می کند مانند کامل شدن ماه،قرار دادن دعای روز ماه مبارک رمضان و همچنین پیام تبریک و یا تسلیت بسته به مناسبت و تغییر افکت ها.

شاید زیاد به چشم نیاید ولی اینگونه است.

این کار نیز برای اولین برای در ایران صورت گرفته و ممنون می شویم که دوستان از این کار حمایت کنند.

همچنین ممنون می شویم نظر شمارا بعد از این توضیحات بدانیم.

پیروز ،موفق و سربلند باشید

با تشکر

کاملا آگاهم که هزینه زیادی داره خرج این سایت میشه و بیشتر عملکرد حرفه ای هم ناشی از همونه اما شما باید توجه کنید که پول رو به چه کسی میدید کس که طراحی بلد نیست یا حداقل در سطح ابتدایی بلده نباید بهش پول داد ! مثلا اون خوش آمدید اون ستاره ها اون دسته گل توی لوگو یکی از خز ترین کار هایی که فقط از یه وبلاگنویس بر میاد ... به هر حال چشم من و بقیه وبمستر ها جور دیگه ای میبینه و این رو هم باید در نظر داشت ... یه چیز دیگه هم به نظرم مهمه و اون افراط و تفریط هست قبلتر هم توی این تاپیک گفتم تعادل راز استواری و پایداری جهانه و در هر امری تعادل لازمه شاید پرداخت بیش از حد به رمضان و همچنین کلا نپرداختن به اون باعث رنجش کاربر بشه هدف اصلی سایتتون رو فراموش نکنید

خلاصه اینکه یه میلیارد تومن رو میشه تو یه روز باهاش کلی آت و آشغال خرید و آخرش هیچی برای آدم نمونه ;)

attachment-408692d1373830504-ramezan06.png

ایدی ای وب هاستو کسی داره؟:D

نمیدونی توی این وضعیت چطوری میخندی بازم ؟ :D

میخاستم از تو مانیتور خرخره اون یارو رو بجوم انقد عصبانی بودم :hmm:

ای وب هاست = آشغال ترین هاستی که به عمر دیدم

گرامی شما هی میگی سرور , من با هاست قاطی میکنم مشاهده پیوست 408775. گفتم بگم راضی باشی :دی

یاد اون روز افتادم ؛ یه کتابی میخوندم همش توش سرورم داشت منم همش اشتباه می خوندم سِرورم آخرش هم نفهمیدم چی شد انقد خندیدم :D

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

گند خورده توی فونت هات :دی
احتمالا style.css برای شما cache شده. الان با ie هم تست کردم درست میاد بالا :blink:
پ.ن : فونت BYekan تو IE خیلی بهتر نشون میده ، البته IE 10 :blink:

بلی ! قبلاً لینک یه مقاله رو گذاشته بودم راجبش!

از فونت یکان این استفاده کن

kifshop.com

VA - Absolute Dance Summer 2013 برید دانلود کنید ، حالشو ببرید.

http://fs2.filegir.com/aalireza439/wgmrn.VA..Absolute.Dance.Summer.2013.2013.rar
300?

حاجی شما تو ایران سیر میکنی

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
کاملا آگاهم که هزینه زیادی داره خرج این سایت میشه و بیشتر عملکرد حرفه ای هم ناشی از همونه اما شما باید توجه کنید که پول رو به چه کسی میدید کس که طراحی بلد نیست یا حداقل در سطح ابتدایی بلده نباید بهش پول داد ! مثلا اون خوش آمدید اون ستاره ها اون دسته گل توی لوگو یکی از خز ترین کار هایی که فقط از یه وبلاگنویس بر میاد ... به هر حال چشم من و بقیه وبمستر ها جور دیگه ای میبینه و این رو هم باید در نظر داشت ... یه چیز دیگه هم به نظرم مهمه و اون افراط و تفریط هست قبلتر هم توی این تاپیک گفتم تعادل راز استواری و پایداری جهانه و در هر امری تعادل لازمه شاید پرداخت بیش از حد به رمضان و همچنین کلا نپرداختن به اون باعث رنجش کاربر بشه هدف اصلی سایتتون رو فراموش نکنید

خلاصه اینکه یه میلیارد تومن رو میشه تو یه روز باهاش کلی آت و آشغال خرید و آخرش هیچی برای آدم نمونه ;)

attachment-408692d1373830504-ramezan06.png

ببینید هرکاری بالاخره در اوایل کار مشکلاتی را نیز دارد.این کار هم یک ایده جدید است و بیشتر بحث ما سره ماهی است که در آن کار شده و مفهوم آن.

بله متوجه هستم .انشالله از امشب کیفیت کار بالا خواهد امد و رضایت شمارا نیز جلب خواهد کرد.

تمامی هدف ما جلب رضایت کاربرانمان می باشد و تا اینجا کار تمامی اهداف اولیه دنبال شده و ایده های خوبی در حال پیاده سازی است.

ما از همه وب مستران عزیز می خواهیم که پژوهشکده را حمایت کنند.

با یک میلیارد در یک روز می توان همه کار کرد درست است اما مهم هدف از انجام آن کار هاست.

پیروز،موفق و سربلند باشید.

با تشکر

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دوستان تو قالب سایت <?php wp_head(); ?> هست که باعث تعداد زیادی فایل های جاوا و ... به هدر سایت اضافه بشه که اکثرشون هم مشکل دارن و باعث میشه سرعت لود سایت رو خیلی پایین بیاره برای همین میخواستم بدونم چطوری میشه فایل هایی که توسط <?php wp_head(); ?> به قالب اضافه میشه رو ادیت کرد

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

یکسری از بهترین آهنگ ها و میکس های هر فصل هست ، به صورت فصل به فصل منتشر میشه.

من هر بار که نسخه جدیدش میاد از تهران موزیک دانلود میکنم ولی اینو نداشتم

ممنون ♥

من از VA زیاد دانلود می کنم ، Summer hit هم خوبه .

300?

حاجی شما تو ایران سیر میکنی

من هر چیزی رو تحمل می کنم ، اما موزیک بی کیفیت رو نمی تونم تحمل کنم :دی

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
خب view source رو که بزنی فایل ها رو میتونی ببینی مسیرشون رو هم پیدا کنی

اصلا خود gtmetrix میتونه برات فشرده هم بکنه
فایل ها به صورت لینک نیستند که ! خود کدها اضافه میشه
یعنی به این شکل نیستن
<script type='text/javascript' src=''>
خود کدها هستند

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
قیمت پهنای باند یک مگابیت برثانیه به صورت اختصاصی در منطقه در گران‌ترین حالت حدود ۱۵ یا ۱۶ دلار است، با این یک مگابیت حدود ۳۲۰ گیگابایت دانلود می‌شود و این در منطقه قیمتش ۱۵ یا ۱۶ دلار است. ما کاری به قیمت خرید شرکت ارتباطات زیرساخت نداریم اما در نهایت این پهنای باند در داخل کشور حدود ۲۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را...
پهنای باند ۱۵ دلاری با قیمت ۲۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود - وبلاگینا
یکی لطفا اون شکلکه ک داره با دست میزنه تو سرخودش رو بزاره :|

WinDesign

Registered User
لایک‌ها
176
من اون روز سوال کردم که "امکانش هست کد این یه قسمت رو بردارم ؟" شما نبودید، بقیه گفتن که برداشتن کد این یه تیکه ریپ حساب نمیشه.
در هر صورت اگر مشکلی داره تمام رنگبندی ها و ظاهر رو کاملا عوض میکنم.

چه بهتر وقتی کسی تو تاپیک نیست بش پ.خ داد!
بقیه هم اشتب گفتن. حالا بحث ریپ بودنش به کنار؛ به نظر خود شما کپی بودن استایل از اعتبار سایتتون کم نمیکنه؟؟؟

اگر عوض کنین ممنون میشم. (یه نمونه قشنگ تر:
dd.png
)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

WinDesign

Registered User
لایک‌ها
176
هکش کن هکش کن :دی

گفتگوی تمدن ها هنوز منسوخ نشده هــا :دی

قبول دارم واقعا یکی از بدترین حس ها تو دنیا اینه که یه قالبی رو با کلی دردسر طراحی کنی بعد بیای ببینی یه روزه ریپ زدن :(

جالبه که نمیشه بهش عادت کرد. همچنین یه نکته مثبتی هم وجود داره که کمی التیام بخشه
130513_smiley__23_.gif

پ.ن: مهدی جان که قلب رو برداشته نه قالبو :)

بالا