• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
بالاخره بدون درد و خونریزی از ای وب هاست منتقل کردم:guitar:

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
سلام؛

من یه انتقادی دارم که لطف کنید منتقل کنید.
خیلی شلوغه!
آیه قرآن، هلال ماه، شمارش روزهای ماه، گنبد خضرا، لوگو، اسم کامل سایت، آدرس کامل سایت همراه با www
اصلا حرفه ای نیست. طراح با فتوشاپ تمام این اجزا رو بدون رعایت هیچ گونه اصول طراح وب کنار هم چیده و هیچ هنری هم به کار نبرده.

خیلی راحت میشد www رو حذف کرد تا خلوت تر بشه.
گنبد خضری خیلی بی معنیه. میشد خانه کعبه باشه، تصویر یک کتاب قرآن خیلی مفهومی تر بود و به شب های قدر ربط داشت. گرچه، اگر اصلا نبود بهتر بود.
آیه اصلا خونده نمیشه. (به زور دقت کردم دیدم آیه قرآن هم نیست، دعای رمضانه)
میشد به جای نوشتن کلمه "روز هفتم" فقط یه عدد بزاره. طراح به این فکر کرده که روز 27ام چه کار کنه؟ مینویسه "روز بیست و هفتم؟"

حتی دادن 1000 تومن بابت این کار هم زیاده، چون لوگوی اصلی پژوهشکده از قبل طراحی شده و طراح فقط با بی سلیقگی همه رو کنار هم چیده.

ممنون بابت این نظرات شما...

با ادیتور این لوگو های تصفیه لازم انجام می شود و به زودی با طراح جدیدی برای ادامه کار صحبت خواهد...

ممنون می شویم نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم با استفاده از ان ها بهترین لوگو هارا ارائه کنیم.

ممنونیم بابت آگاه سازی شما.

تیم پژوهشکده این کار به بخش طراحی خودمان خواهد سپرد.

پیروز،موفق و سربلند باشید.

با تشکر

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
توی وب هاستینگ تاک تاپیک زدم اولین نفر ای وب هاست اومده افر داده

d5777_images.jpeg

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
میشه یه توضیح مختصر بدی؟

دیتابیس یا پایگاه داده دل و روده سایت و محتوای سایت رو شامل میشه .... باید تمام آدرس های test.tld رو با test.tld/test ریپلیس کنی برای این کار من از افزونه wp-migrate یا search and replace استفاده میکنم هر چند روش های دیگه ای هم هست

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
دوستانی که ایمیل یاهو دارن و حدود یک سال میشه که چک میل انجام ندادن شرکت یاهو اعلام کرده که بزودی تمامی اکانت هایی که در یک سال اخیر بهشون مراجعه نشده رو حذف می کنه. لذا اگه براتون اهمیت داره حداقل یک بار چک میل انجام بدید.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دقیقا.
من دو بار اینجوری ضرر دیدم.

به خاطر همین دیگه اصلا وب هاستینگ تالک نمیرم :|

من یه یوزر میسازم. باهاش 100 تا پست تو بخش سئو و cms و آموزش میدم و اسپم میکنم. اگر بخوام اسپم های خوبی انجام بدم 4 روز کمتر طول میکشه.
یه نمایندگی میگیرم، یه whmcs نصب میکنم و هرکسی آفر خواست بهش آفر میدم. آخرش هم گند میزنم و پولا رو میکشم بالا و تو افق محو میشم.

کسانی که آفر میدند آدم های بیکاری هستند که تا نصف شب تو انجمن میچرخن. در صورتی که معمولا بخش فروش زود تعطیل میکنه.

شما یا باید در بخش فروش دنبال سرویس دهنده معتبر باشی، یا از تجربیات دیگران استفاده کنی.
این آفر گرفتن هم خوبه، از هرکی آفر داد نخر!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
من یه یوزر میسازم. باهاش 100 تا پست تو بخش سئو و cms و آموزش میدم و اسپم میکنم. اگر بخوام اسپم های خوبی انجام بدم 4 روز کمتر طول میکشه.
یه نمایندگی میگیرم، یه whmcs نصب میکنم و هرکسی آفر خواست بهش آفر میدم. آخرش هم گند میزنم و پولا رو میکشم بالا و تو افق محو میشم.

کسانی که آفر میدند آدم های بیکاری هستند که تا نصف شب تو انجمن میچرخن. در صورتی که معمولا بخش فروش زود تعطیل میکنه.

شما یا باید در بخش فروش دنبال سرویس دهنده معتبر باشی، یا از تجربیات دیگران استفاده کنی.
این آفر گرفتن هم خوبه، از هرکی آفر داد نخر!

اون اوایل بلد نبودم چی به چیه :دی
همینجوری سرویس می گرفتیم به فنا می رفتیم. :|

فکر کن از یکی سرور مجازی گرفتیم 3 روز طول کشید تحویل بده :blink:

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
اون اوایل بلد نبودم چی به چیه :دی
همینجوری سرویس می گرفتیم به فنا می رفتیم. :|

فکر کن از یکی سرور مجازی گرفتیم 3 روز طول کشید تحویل بده :blink:

بعدش چی گفت؟ حتما گفته تو قوانین شرکت درج شده تحویل سرورها بین 24 تا 72 ساعت بعد از واریز وجه صورت میگیره. :hmm:
هاستینگ ایران به فنا رفته، تابستون ها هم بدتر میشه.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
بعدش چی گفت؟ حتما گفته تو قوانین شرکت درج شده تحویل سرورها بین 24 تا 72 ساعت بعد از واریز وجه صورت میگیره. :hmm:
هاستینگ ایران به فنا رفته، تابستون ها هم بدتر میشه.

اخه مدرسه ها تعطیل میشه دیگه باید استراحت کنن طفلیا:D

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم.
میخوام تبلیغ بدم اما نیازی به پاپ آپ و ... ندارم بازدید واقعی میخوام نه فقط IP !
اگر کسی سایت های خوبی رو میشناسه بگه مرسی

بالا