• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
وبمستران عزیز
خواهشن به منم کمک کنید دیگه هروقت پیام گذاشتم اینجا کسی توجه نکرد
این سایت رو ببینید بازدیدشون ارزشی داره
بازدیدش واقعی هست یا نه
افزایش بازدید,افزایش ترافیک,تبادل پاپ آپ
چه تاثیری میتونه تو سایت داشته باشه
درکل خوبه بخریم یانه

به نظر من اصلا نیازی نیست از این سایت خرید کنید ، آخرش یه کم رنک الکساتون بیاد پایین ، چه سودی داره؟ سریع از دست میره و هیچ فایده ای نداره

روی سئو تمرکز کنید خیلی بهتره چون از گوگل بازدید می گیرید و رنک تون رو گوگل هم میکنه ..

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
بچه ها کسی سایت کوتاه کننده لینک که پول بده سراغ نداره ؟ (جز ادفلای )

jfareba

Registered User
لایک‌ها
17
ممنون دوستانم
داشتم افسردگی میگرفتم از بس کسی تو این سایت بهم جواب نمیده
این ادرس سایتم
مجله اینترنتی بانوان ومادران ایرانی
من مطالبم رو کلا از سایتهای خارجی میگیرم به نظرتون این خوبه یا هیچ فرقی با کپی پیست از سایتهای ایرانی نداره
از نظر سئو سایتم هم نظر بدین اگه نکته ای باشه هم ممنون میشم که بهم کمک بکنه
سایتم یک ماهه راه افتاده 106تا مطلب داره ووردی گوگلش هم امروز27تا بوده
درکل هم 240ورودی گوگل داشتم الکسای سایتم هم29.924هست مال ایران ممنون میشم نظرتون رو بگین مثلا ورودی خوبه بده ویا الکسای سایتم واسه این یک ماه چه طوره البته هر روزم داره کمتر میشه

a_mohseni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ظاهرا فکر کنم ایجا هم اکانت دارن، مدیر پابوس.کام هم باید باشن :|

ولی بعید می دونم به ایشون ربط داشته باشه

ایرنیک حق اینو نداشته که دومین رو به این بده

دومینی که ثبت شده ، چرا شناسه اش عوض شده آخه ؟ :hmm: بی قانونی تا کی .... :|

پ.ن: اصلا بحث دومینش هم نیست ها ، دومین به درک ، فقط می خوام بدون چرا این اتفاق افتاده اصلا ؟؟

سلام

این دامنه ای که صحبتش را می کنید توسط من در nic ثبت شده

زمانی که دامنه آزاد شد ثبتش کردم

نمی دونم اعتراض شما بابت چیه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام

این دامنه ای که صحبتش را می کنید توسط من در nic ثبت شده

زمانی که دامنه آزاد شد ثبتش کردم

نمی دونم اعتراض شما بابت چیه

علیکم !

من با شما صحبتی داشتم که به نوشته من پاسخ میدین؟

مشکل من با ایرنیکه نه با شما جناب.

مشکل اینه که ایمیل ثبت برای من هم رسید و هویز هم گرفتم واسه خودم بود ، ولی دیدم بعد از چند دقیقه به نام شما شده !

نکنه شما از کارکنان ایرنیک هستین ؟!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

میترسم هکم کنی :D
گرچه میدونم اگر الان بخوای به همه چیز میتونی دسترسی داشته باشی : ))))
تبلیغت چی هست؟
اگر پاپ آپ سایت عکس یا ایمیل یاهو گروپ خواستی بگو (البته گروه یاهو که خودت داری :D )

a3pirin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
میترسم هکم کنی :D
گرچه میدونم اگر الان بخوای به همه چیز میتونی دسترسی داشته باشی : ))))
تبلیغت چی هست؟
اگر پاپ آپ سایت عکس یا ایمیل یاهو گروپ خواستی بگو (البته گروه یاهو که خودت داری :D )

نه بابا واسه چی :دی

همین سایت امضا که هست 2-3 جا بنر گذاشتم خوب بازدید نداره

jfareba

Registered User
لایک‌ها
17
ممنون دوستانم
داشتم افسردگی میگرفتم از بس کسی تو این سایت بهم جواب نمیده
این ادرس سایتم
مجله اینترنتی بانوان ومادران ایرانی
من مطالبم رو کلا از سایتهای خارجی میگیرم به نظرتون این خوبه یا هیچ فرقی با کپی پیست از سایتهای ایرانی نداره
از نظر سئو سایتم هم نظر بدین اگه نکته ای باشه هم ممنون میشم که بهم کمک بکنه
سایتم یک ماهه راه افتاده 106تا مطلب داره ووردی گوگلش هم امروز27تا بوده
درکل هم 240ورودی گوگل داشتم الکسای سایتم هم29.924هست مال ایران ممنون میشم نظرتون رو بگین مثلا ورودی خوبه بده ویا الکسای سایتم واسه این یک ماه چه طوره البته هر روزم داره کمتر میشه

راهنمایی کنید لطفا خیلی نطرتون برام مهمه

a_mohseni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
علیکم !

من با شما صحبتی داشتم که به نوشته من پاسخ میدین؟

مشکل من با ایرنیکه نه با شما جناب.

مشکل اینه که ایمیل ثبت برای من هم رسید و هویز هم گرفتم واسه خودم بود ، ولی دیدم بعد از چند دقیقه به نام شما شده !

نکنه شما از کارکنان ایرنیک هستین ؟!

مشکلی در ثبت وجود ندارد

برای خود بنده بارها این اتفاق افتاده که دامنه ای به نام من ثبت شده و هو ایز هم گرفتم ولی بعد از چند دقیقه دامنه به شخص دیگری منتقل شده است

من از ایرنیک نیستم و مثل شما فقط یک کاربر هستم

این مشکل روی دامنه هایی که می خواستم بگیرم مثل nofoozgar.ir برای من افتاد

مشکل را همانند شما با عصبانیت از nic پیگیری کردم و پاسخ آنها این بود که دامنه چند ثانیه زودتر برای شخص دیگری ثبت شده است

از آنجایی که سیستمشان به صورت لحظه ای نمی تواند پاسخ درخواست ثبت دامنه را بدهد به صورت پیش فرض ایمیل موفقیت آمیز بودن ثبت دامنه را می فرستد

خود من وقتی هو ایز می گرفتم می دیدم اسم من ثبت شده ولی بعدا متوجه شدم که تغییر امتیاز صورت گرفته

زمانی شما مالک یک دامنه هستید که در Nic.ir وقتی روی اسم دامنه کلیک می کنید دسترسی به آن دامنه داشته باشید

تنها در این صورت مطمئن خواهید شد که دامنه به نام شما ثبت شده است وگرنه هو ایز به تنهایی کارساز نیست

این توضیحات را نوشتم چون بارها این اتفاق برای خودم افتاده و خواستم اطلاع رسانی کنم

فقط همین

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
کسی جایی رو نمیشناسه که بشه لینک یک از آپلودسنترهای uploadboy , uploadbaz یا rodfile رو مستقیم کرد؟

a3pirin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
مشکلی در ثبت وجود ندارد

برای خود بنده بارها این اتفاق افتاده که دامنه ای به نام من ثبت شده و هو ایز هم گرفتم ولی بعد از چند دقیقه دامنه به شخص دیگری منتقل شده است

مشکل را همانند شما با عصبانیت از nic پیگیری کردم و پاسخ آنها این بود که دامنه چند ثانیه زودتر برای شخص دیگری ثبت شده است

از آنجایی که سیستمشان به صورت لحظه ای نمی تواند پاسخ درخواست ثبت دامنه را بدهد به صورت پیش فرض ایمیل موفقیت آمیز بودن ثبت دامنه را می فرستد

خود من وقتی هو ایز می گرفتم می دیدم اسم من ثبت شده ولی بعدا متوجه شدم که تغییر امتیاز صورت گرفته

زمانی شما مالک یک دامنه هستید که در Nic.ir وقتی روی اسم دامنه کلیک می کنید دسترسی به آن دامنه داشته باشید

تنها در این صورت مطمئن خواهید شد که دامنه به نام شما ثبت شده است وگرنه هو ایز به تنهایی کارساز نیست

این توضیحات را نوشتم چون بارها این اتفاق برای خودم افتاده و خواستم اطلاع رسانی کنم

فقط همین

nofoozgar.ir رو من ثبت کرده بودم

اما تمدید نکردم چون ف ی ل ت ر شد الان فکر کنم آزاد باشه

.com هم دست خودمه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
مشکلی در ثبت وجود ندارد

فقط همین

بله متوجه منظور تون هستم ، ولی این اولین بار بود که برای من اتفاق افتاده بود ،

واقعا هم جای تعجب داره ، چون یه چیز خیلی غیر منطقیه . اصلا دومین هم کنار بزاریم، مشکل منم دومین زیاد نیست ، چون این همه دومین گرفتم ، آخرش که چی ... مشکل این کار ایرنیکه که من و شما رو اذیت میکنه ...

در هر صورت موفق باشید.

کسی جایی رو نمیشناسه که بشه لینک یک از آپلودسنترهای uploadboy , uploadbaz یا rodfile رو مستقیم کرد؟

دانلود با وی پی اس + آپلود در هاست دیگر :)

بالا