• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
سایت دانلوده، فایل هاش رو سرور وارزه، اما پرتال رو میخوام رو بلوهاست یا host gator بالا بیارم، میترسم وحشی بشن :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

مگه hostgator وارز نیست؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
iis روی وی پی اس ویندوز ریختم

و فایل Pack.zip رو ریختم روی ایندکس ولی وقتی میخوام بازش کنم not found میده

مشکل از کجاست ؟!

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
مگه hostgator وارز نیست؟

اصلا و ابدا

نسبت تعداد هاست های وارز به هاست های عادی خیلی کمه!!
خیلی از هاست های وارز هم به دروغ وارز معرفی میشن!
یک نفر چهار روز پیش تو wht داشت برای مشتری قسم میخورد که رداستیشن فول وارزه و بیا بهت هاست بدیم که برخورد کردیم باهاش.
فروشنده باید با مشتری صادق باشه تا بعدا مشتری تو دردسر نیفته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
iis روی وی پی اس ویندوز ریختم

و فایل Pack.zip رو ریختم روی ایندکس ولی وقتی میخوام بازش کنم not found میده

مشکل از کجاست ؟!
اولا که حتما باید فایل کپی کنی تو پوشه ه براش تعریف کردی (حتما باید کپی رو بزنی نه کات)
و سطح دسترسی پوشه رو تنظیم کنی دیگه ارور نمیده .
احتمال میدم فایلتون رو کات کرده باشید ؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اولا که حتما باید فایل کپی کنی تو پوشه ه براش تعریف کردی (حتما باید کپی رو بزنی نه کات)
و سطح دسترسی پوشه رو تنظیم کنی دیگه ارور نمیده .
احتمال میدم فایلتون رو کات کرده باشید ؟

تو همون پوشه گذاشتم که خودم تعریف کردم ؛
ربطی به کات نداره فکر کنم ...
کپی هم کردم بازم ارور 404 میده

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تو همون پوشه گذاشتم که خودم تعریف کردم ؛
ربطی به کات نداره فکر کنم ...
کپی هم کردم بازم ارور 404 میده
من خودم یکی از مشگلاتم این بود وقتی کات میکنی ارور 404 میده حتما باید کپی کرد .
پس دسترسی هاتونم به بررسی کنید .
چند سال پیش کار کردم الان حضور ذهن ندارم بگم از کجا چکار کنید .
حتما یادتون باشه تو iis باید فرمت هایی که برای دانلود گذاشته میشه رو هم تعریف کرد .

P E R S I A N

Registered User
لایک‌ها
343
گرداننده سایت مستهجن دستگیر شد​
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری دایر کننده وب سایتی با محتویات غیراخلاقی و مبتذل در روز گذشته خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ کامبیز اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، مأموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان کرمان، هنگام پایش فضای مجازی، وب سایتی را شناسایی کردند که در آن فردی اقدام به انتشار آهنگ و فیلم‌های مبتذل می‌کرد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس فتا با انجام تجسس‌های فنی در فضای مجازی، دائر کننده این وب سایت غیرقانونی را شناسایی و روز گذشته با هماهنگی مقام قضایی وی را در شهرستان زرند دستگیر کردند.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون شد اما پس از مواجه شدن با مستندات و شواهد پلیس، به جرم خود مبنی بر دائر کردن وب سایتی با محتویات مبتذل اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا کرمان تاکید کرد: مجرم دستگیر شده به دلیل علاقه به فضای مجازی اقدام به طراحی یک وب سایت سرگرمی می‌نماید اما پس از مدتی آهنگ‌های غیر مجاز و فیلم های مبتذل را نیز در وب سایت خود انتشار می‌دهد.

وی در پایان اعلام کرد: متهم به منظور پیگیری پرونده تحویل دستگاه قضایی شد.

خودش اعتراف کنه کی بوده ؟:D
کرمانیم بوده :D

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
آقا من گیر کردم یکی کمکم کنه
یه سایت ساخت لینک دسته بندیش مونده میخوام براش 2 یا 3 تا دسته بزارم شما چی رو پیشنهاد میکنید ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خودش اعتراف کنه کی بوده ؟:D
کرمانیم بوده :D

الف . نون

افسوس افسوس افسوس

ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی ....

الف.خ درسته :دی

به جدم 6 کوچولو من نبودم :D

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری دایرکننده وب سایتی غیراخلاقی و مبتذل در این استان خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کامبیز اسماعیلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، ماموران، هنگام پایش فضای مجازی، وب‌سایتی را شناسایی کردند که در آن فردی اقدام به انتشار آهنگ و فیلم‌های مبتذل کرده بود.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس فتا با انجام تحقیقات دایرکننده این وب سایت غیرقانونی را شناسایی کردند، گفت: سرانجام متهم پس از هماهنگی با مقام‌قضایی در شهرستان زرند دستگیر شد.

اسماعیلی خاطر‌نشان کرد: متهم دستگیرشده پس از انتقال به مقر انتظامی ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون شد اما پس از مواجهه با مستندات و شواهد پلیس، به جرم خود مبنی بر دایرکردن وب‌سایتی با محتویات مبتذل اعتراف کرد.

به گفته رییس پلیس فتای کرمان مجرم دستگیرشده به دلیل علاقه به فضای مجازی اقدام به طراحی یک وب‌سایت سرگرمی کرده بود اما پس از مدتی آهنگ‌های غیرمجاز و فیلم‌های مبتذل را نیز در وب سایت خود انتشار داده بود.

رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان اضافه‌کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

دستگیری مدیر یک سایت مبتذل - Tabnak.IR | تابناك

خودشون نشستن کل فیلم ها رو از اول تا آخر دیدن ها
پلیس محرمه دیگه

بالا