• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
حالا صفحه ایندکسی که بصورت دیفالت تو پوشه public_html هست رو حذف کن و...

حذف کردم صفحه سفید شد.

در تایید حرف دوستمون
index.php رو حذف نکنی اشتباهیا
winksmiley02.gif

می دونم داداش :دی

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آسیاتک چزا اینکارارو میکنه :|
لایسنس بیت دیفندر میخوام چیکار ، به جای این کارا وقتی یه ماهه تمدید کردیم دو ماهه حسابش میکرد خیلی هم عالی بود :دی

راستی خوب شد پیدات کردم :D
آغا من 1 مگ نقره ای گرفته بودم ماهی 60 دادم، دهنم سرویس شد سر قطعی هاش اما به هر صورت رنج دانلودش روی 100 کیلو بایت بود، حالا میخوام یه سرویس در حد 40 تومن بگیرم، به نظرت 1 مگ برنزی بگیرم یا 512 نقره ای؟! بچه های شرکت میکن وضع نقره ای ها در کل بهتر از برنزی ها هست!! :wacko:
وضعیت فیس نما رو چطور میبینید شما وبمسترا ؟
نظرتون راجع بهش چیه ؟

یه پروژه افتضاح و واقعا احمقانه!
توضیحات بیشتر خواستی بگو، مبحثش طولانیه :)
اگر به کارت میاد بگو بگم :D

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
الان داشتم الکساشو چک میکردم. رتبه 700 :|
سایت دابل یو تی اف است :rolleyes:
همه ی کاراشون با تقلبه ، سایت اسپم میزنن به سایتشون بک لینک و پاپ آپ میدن...
ادمینش هم اگه الان اینجایی حاظرم زل بزنم تو چشات همین حرفارو بزنم
rolleyessmileyanim.gif

از سایت های مطرح ، هنوزم پاپ آپی داره ؟
چطور داره تبلیغ میگیره ؟ به نظرت تبلیغاتش فیکه ؟

یه پروژه افتضاح و واقعا احمقانه!
توضیحات بیشتر خواستی بگو، مبحثش طولانیه :)
اگر به کارت میاد بگو بگم :D

نه همین جوری میخواستم بیشتر راجع بهش صحبت کنیم.
کلوب رو هم نظری داشتی راجع بهش صحبت می کنیم.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من برنزی یه مگ داشتم 90-100 دانلود میداد، البته شبانه تست نکردم (شب شلوغ تر میشه احتمالا سرعت میاد پایین)
512 برنزی هم سرعت 50-60 میده. اگه 2 تا خط دارید 2 تا 512 بگیر یکی دانلود یکی وبگردی :دی

دوتا خط داریم اما فقط یکیش مال خودمه :D
مشکل اینجاست که واقعا دیگه دانلود فیلم خاصی ندارم، الان 80-90 گیگ فیلم دارم هیچیش رو ندیدم و وقتش رو هم ندارم : ))))
اما خوب وبگردی زیاد دارم، به نظرت سرویس 1 مگ بگیرم، فقط در حد وبگردی که یه وبمستر میکنه و آپلود و دانلود مخصوص سایت عکس و اینا بیشتر از 10 گیگ میشه؟!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
از سایت های مطرح ، هنوزم پاپ آپی داره ؟
چطور داره تبلیغ میگیره ؟ به نظرت تبلیغاتش فیکه ؟

نه همین جوری میخواستم بیشتر راجع بهش صحبت کنیم.
کلوب رو هم نظری داشتی راجع بهش صحبت می کنیم.

متاسفانه خیلی ها میشینن فقط میگن توی نت پول باشه همه کار میشه کرد!! اما واقعا تفکر احمقانه ایه، هر چقدر سرمایه پروژه بیشتر باشه نیاز به تجربه و پشتکار بیشتری داره
وقتی یه نفر میاد 100 میلیون هزینه پاپ آپ میکنه باید اون قدر برنامه ریزی و تجربه دقیقی داشته باشه که بتونه اندازه 1 میلیارد راندمان داشته باشه!
از شروع و بنیان فیس نما اشتباه بود، از اسم دامین که کپی فیس بوک هست، قالب که کپی فیس بوک بود و ...
کلوب و فیس نما زمین تا آسمون فرق دارن، کلوب فقط ایدش از فیس بوک برداشته شده اما از بنیان حرفه ای عمل شده، اما فیس نما از بنیان داغون و کپی خالص بود!!
اولین خشک رو معمار کج گذاشت و الان وقتیه که فیس نما از رنک 20 ایران رسیده به 700 ایران!!!
از اون همه کاربر نجومی که فیس نما جذب کرد، میشد هزاران هزار استفاده کرد، گروه قوی داشت، سایت های تفریحی قوی داشت، اپلودسنتر قوی داشت، اما اینا الان کجان؟!
توضیحات خیلی بیشتر از این حرفاست، فیس نما هم یه پروژه منهدمه مثه ادگاه که فقط و فقط پول حروم کرد...
در مورد کلوب هم که میگی، کلا سایت های وب فارسی رو به 2 دسته تقسیم میکنم، سایت هایی که مال شکوری مقدم باشه و اونایی که مال شکوری مقدم نباشه : ))))
کلوب رو من خیلی خیلی قبول دارم، چون واقعا کلاس کاری داره، تعداد خیلی زیادی از دانشجو ها و دانشگاه ها توش فعالن و واقعا باور نکردنیه که با این همه سختی و دردسر همچنان پا برجا مونده، اگر یک پروژه با هدف زودبازده باشه و سرسر گرفته بشه، هیچ وقت مثل کلوب سالها بالا نمیمونه!

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
من که 512 20 گیگ دارم حجم چند روز آخر کم میاد، سرعت دانلودش +200 هست تا 350 هم میره. اگه 40 میخوای هزینه کنی همین جواب میده.

20 گیگ یوخده زیاد نیست؟! :D
چی دانلود میکنی مگه؟ :-"

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
جهان 700 البته :happy: ایران 9
پ.ن : :blink:

به جدم از بس این چند روز دهنم سرویس شده مخم وایساده، فکر کردم رفیقمون گفت شده 700 ایران : ))))
دوشواری نیست، یه روزی اینم مثه ادگاه به فاک میره :)

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
متاسفانه خیلی ها میشینن فقط میگن توی نت پول باشه همه کار میشه کرد!! اما واقعا تفکر احمقانه ایه، هر چقدر سرمایه پروژه بیشتر باشه نیاز به تجربه و پشتکار بیشتری داره
وقتی یه نفر میاد 100 میلیون هزینه پاپ آپ میکنه باید اون قدر برنامه ریزی و تجربه دقیقی داشته باشه که بتونه اندازه 1 میلیارد راندمان داشته باشه!
از شروع و بنیان فیس نما اشتباه بود، از اسم دامین که کپی فیس بوک هست، قالب که کپی فیس بوک بود و ...
کلوب و فیس نما زمین تا آسمون فرق دارن، کلوب فقط ایدش از فیس بوک برداشته شده اما از بنیان حرفه ای عمل شده، اما فیس نما از بنیان داغون و کپی خالص بود!!
اولین خشک رو معمار کج گذاشت و الان وقتیه که فیس نما از رنک 20 ایران رسیده به 700 ایران!!!
از اون همه کاربر نجومی که فیس نما جذب کرد، میشد هزاران هزار استفاده کرد، گروه قوی داشت، سایت های تفریحی قوی داشت، اپلودسنتر قوی داشت، اما اینا الان کجان؟!
توضیحات خیلی بیشتر از این حرفاست، فیس نما هم یه پروژه منهدمه مثه ادگاه که فقط و فقط پول حروم کرد...
در مورد کلوب هم که میگی، کلا سایت های وب فارسی رو به 2 دسته تقسیم میکنم، سایت هایی که مال شکوری مقدم باشه و اونایی که مال شکوری مقدم نباشه : ))))
کلوب رو من خیلی خیلی قبول دارم، چون واقعا کلاس کاری داره، تعداد خیلی زیادی از دانشجو ها و دانشگاه ها توش فعالن و واقعا باور نکردنیه که با این همه سختی و دردسر همچنان پا برجا مونده، اگر یک پروژه با هدف زودبازده باشه و سرسر گرفته بشه، هیچ وقت مثل کلوب سالها بالا نمیمونه!
البته رنکش که 9 ایرانه
تو هر سایتی ، کاربرای سایت یکی از مهم ترین چیزهایی هست که برای سایت ارزش آفرینه
به هر حال فیس نما تونسته خیلی کاربر جذب کنه ، حالا اگه نتونه از این همه یوزر استفاده کنه ، یعنی هیچ برنامه ای نداشته !
کلوب رو جدیدا دیدم ، ظاهرش از بهتر ، خیلی بهتر شده. مجموعه سایت های شکوری مقدم ، اینترفیس خوبی دارن نسبت به سایت های دیگه ایرانی
درآمد زیادی هم دارند
ولی در مقابل نسبت درآمد به بازدید سایت های خارجی ، هنوز خیلی کمتر هستیم
یعنی شاید صد برابر یک سایت با این بازدید ها ، درآمد بیشتری داشته باشه.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
به جدم از بس این چند روز دهنم سرویس شده مخم وایساده، فکر کردم رفیقمون گفت شده 700 ایران : ))))
دوشواری نیست، یه روزی اینم مثه ادگاه به فاک میره :)

منم مونده بودم اینکه مدیر تبلیغش توی یاهو همش میگه زیر 10 ایرانیم.
چطور رفت 700 :blink:

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
البته رنکش که 9 ایرانه
به هر حال فیس نما تونسته خیلی کاربر جذب کنه ، حالا اگه نتونه از این همه یوزر استفاده کنه ، یعنی هیچ برنامه ای نداشته !
کلوب رو جدیدا دیدم ، ظاهرش از بهتر ، خیلی بهتر شده. مجموعه سایت های شکوری مقدم ، اینترفیس خوبی دارن نسبت به سایت های دیگه ایرانی
درآمد زیادی هم دارند
این شکوری مقدم کی هست اصلاً ؟؟؟
چه سایت هایی رو مدیریت میکنه؟؟؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
البته رنکش که 9 ایرانه
درآمد زیادی هم دارند

من مدیر یک سایت بزرگ با این بازدید نبودم و ادعایی هم نمیکنم، اون چیزی که تجربم میگه رو به همه میگم، و تجربه من میگه با این بازدید نجومی خیلی بیشتر از اینها میشه درآمد داشت و برندینگ انجام داد!!

این شکوری مقدم کی هست اصلاً ؟؟؟
چه سایت هایی رو مدیریت میکنه؟؟؟

مدیر شرکت صبا

موسسه صبا - تبلیغات اینترنتی - تعرفه تبلیغات اینترنتی - تبلیغات آنلاین - کمپین تبلیغات اینترنتی
سایتهای کلوب + میهن بلاگ + آپارات
Mihablog.com

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
یکی از سایت های دانلود هم تو قسمت تبلیغاتش دیدم خورده تعرفه تبلیغات شرکت صبا...

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
من مدیر یک سایت بزرگ با این بازدید نبودم و ادعایی هم نمیکنم، اون چیزی که تجربم میگه رو به همه میگم، و تجربه من میگه با این بازدید نجومی خیلی بیشتر از اینها میشه درآمد داشت و برندینگ انجام داد!!

مدیر شرکت صبا

موسسه صبا - تبلیغات اینترنتی - تعرفه تبلیغات اینترنتی - تبلیغات آنلاین - کمپین تبلیغات اینترنتی
سایتهای کلوب + میهن بلاگ + آپارات
Mihablog.com
الان داشتم نوشته های وبلاگ اش رو میخوندم به این رسیدم
چند وقتی میشه که دنبال گرفتن مجوز از ستاد ساماندهی برای [FONT=tahoma, arial]کلوب[/FONT][FONT=tahoma, arial] [/FONT]، [FONT=tahoma, arial]آپارات[/FONT][FONT=tahoma, arial] [/FONT]و [FONT=tahoma, arial]میهن بلاگ[/FONT] هستیم.

رفتیم تو سایتشون و هرچی خواستند پر كردیم و یه شماره رهگیری گرفتیم برای پیگیری.

امروز صبح وارد سایت شدیم تا اگر مجوز صادر شده بود بریم بگیریم بلكه یه جایی شاید به كارمون اومد .

وقتی وارد سایت شدیم پیام اومد که از ما نقص مدرك گرفته اند! زنگ زدیم به ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی و دلیلش را جویا شدیم خانوم محترمی كه اون سوی خط بود ، جواب داد ، نمی شه.

گفتیم ببخشید چی نمی شه؟

گفت اقای محمد جواد شكوری مقدم نمی شه مدیر سایت باشه .ایشون دیپلمه است و برابر مقررات؛ نمی تونیم به ایشان مجوز دهیم و باید حداقل فوق دیپلم داشته باشه.اگر فوق دیپلم ندارید کس دیگری را معرفی کنید.

اخوی گرامی جناب آ میرزا مهدی كه طرف مكالمه بود پرسید ، ببینم اگر یه جوان دبیرستانی ولی باهوش و با استعداد یعنی بخواد سایت بزنه شما بهشون مجوز نمی دید؟ گفت نه به ما گفتند زیر فوق دیپلم قبول نكنید!

پرسید مگر سواد به مدركه ؟ جواب داد به ما اینگونه گفتند و اگر فوق دیپلم دارید بیارید مجوز فعالیت در فضای مجازی بگیرید وگرنه نمی شه!

عشق به مدرک و مدرک گرایی از مشکلات بزرگ مملکت ما است و رابطه متقابل میان مدرک و حقوق اقتصادی و اجتماعی وجود داشته و دارد ، و امروز هم برای فعالیت در فضای مجازی كه خلاقیت و تجربه حرف اول را می زند از ما مدرک خواستند ، که نداریم !!

این موضوع باعث شده جوانان در رشته مورد پسند خود فعالیت نکنند و در یک روزمرگی صرف و حفظ یکسری کتاب ها و جزوات غرق شوند و همه در پی گرفتن آن مدرک هستند از هرجایی و با هر مصیبتی به امید شغل ، همسر و موقعیتی بهتر!
:||||

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
بچه ها بک لینک از کجا باید تهیه کنم؟ بعد باید چند ماهه بخرم؟ رنکها تا چند باشه خوبه؟
و کلا بک لینک چه سودی داره دقیقا؟

بالا