• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
سرعت ایندکس سایت شما بستگی به موارد خیلی زیادی داره، به پیج رنک سایتتون، نظم توی ارسال حتواتون، کیفیت محتوا و ورودی گوگل و .... میتونه بستگی داشته باشه
سرعت ایندکس سایت های من معمولا بعد از 6 ماه یا یکسال میرسن به زیر 30 ثانیه و البته خیلی از سایت ها هم همین جورند، انگار اسپایدر های گوگل تو سایت پلاسن :D

سایت من 100% مطالبش اختصاصیه. بعد 3 ماه ایندکسش رسیده به حدود ده مین!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
البته به روز بودن پینگ های یک سایت نیز بسیار موثر است!

اما محتوا و مواردی که شما عرض کردید از اهمیت بیشتر برخوردارند

ارادتمند شما حسینی

در مورد سرعت ایندکس زیاد وسواس به خرج ندین خیلی بهتره، کلا سرعت ایندکس زیر 20 دقیقه خوب و کافیه و نیاز نیست زیاد حساس شد
صبر داشته باشید همین سایت شما هم بعد از یه مدت به زیر 30 ثانیه میرسه ;)

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سرعت ایندکس سایت شما بستگی به موارد خیلی زیادی داره، به پیج رنک سایتتون، نظم توی ارسال حتواتون، کیفیت محتوا و ورودی گوگل و .... میتونه بستگی داشته باشه
سرعت ایندکس سایت های من معمولا بعد از 6 ماه یا یکسال میرسن به زیر 30 ثانیه و البته خیلی از سایت ها هم همین جورند، انگار اسپایدر های گوگل تو سایت پلاسن :D

به قالب سایت هم بستگی داره ؟؟؟

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
در مورد سرعت ایندکس زیاد وسواس به خرج ندین خیلی بهتره، کلا سرعت ایندکس زیر 20 دقیقه خوب و کافیه و نیاز نیست زیاد حساس شد
صبر داشته باشید همین سایت شما هم بعد از یه مدت به زیر 30 ثانیه میرسه ;)
قاعدتا به همین صورت است و اگر مطالب صرفا برای کاربران بهینه شده باشند و نه برای موتور های جستجو سرعت ایندکس مطالب و بالا آمدن آن در نتایج گوگل بسیار کاهش می یابد و حتی در مورد ایندکس ممکن است به زیر دو ثانیه هم برسد!

تنها نیازمند صبر و حوصله می باشد و بیشتر هدف باید ایجاد محتوای مناسب و تامین نیاز کاربر باشد.

ارادتمند شما حسینی

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
به قالب سایت هم بستگی داره ؟؟؟
بهینه بودن قالب وب سایت یکی دیگر از معیار ها می باشد و تاثیر نسبتا بالایی دارد اما شما تمرکزتان را بیشتر بر روی مطالب و ترتیب منظم ارسال آن های بگزارید.

بهینه بودن قالب بیشتر به بالا آمدن مطالب در نتایج جست و جو کمک می کند تا سرعت ایندکس آن ها.

ارادتمند شما حسینی

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان عزیز ، هاست وارز کی سراغ داره ؟
از extabit.ir گرفتم
پدرمونو در اورده
روزانه 2000 تا ایپی هست با 8000 پج ویو
سرورش نمیکشه
150 گیگ پهنای باند هم تو 20 روز تموم میشه
بهش میگم DDOS میشیم
میگه نه
میگم پَ چرا اینقدر ترافیک زود تموم میشه ؟ میگه ترافیکتون بالاست :wacko:
رو هاست قبلی که بودم 1 ماه رو به زور 3 گیگ مصرف میکرد با همین بازدید

دوستان راه حلی چیزی ندارید ؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725

من سايت قبلي مو در كمتر از 3 ماه سرعت ايندكس رو رسوندم به زير 7 ثانيه ( كه فروختمش )

الان اين سايت جديدم هم سه ماهه ست و سرعت ايندكس شو مي ببينيد : http://p30up.ir/images/l106vm65c2o8fxcgtn6.jpg

( البته فك مي كنم اينم زير 10 ثاينه ايندكس ميكنه ولي سرعت باز شدن گوگل من خيلي پايينه - بعد ارسال مطلب تا گوگل باز شد ي 20 ثانيه اي هدر رفت :D

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776

سایت من هم مطالبش اختصاصیه، کلمات کلیدی داره، تصویرهای مرتبط هم داره، بازم تاکید میکنم که محتوا کاملا یونیکه و کلا تو اینترنت فارسی مشابه نداره، همیشه هم 4-5 تا اسپایدر و روبوت تو لیست انلاین هستن (ساتم ویبولتین هست با CMS) ولی یه روز طول میکشه که ایندکس بشه! :( شماها میخواید تست کنید که ایندکس شده چطوری اینکارو میکنید؟ مثلا عنوان مطلب یا یه بخشی از اون رو توی گوگل جستجو میکنید؟ یکی به من هم یاد بده

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان یه سوال

چطور دسترسی ایجاد شدن ارور لاگ رو ببندم؟!

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
سایت من هم مطالبش اختصاصیه، کلمات کلیدی داره، تصویرهای مرتبط هم داره، بازم تاکید میکنم که محتوا کاملا یونیکه و کلا تو اینترنت فارسی مشابه نداره، همیشه هم 4-5 تا اسپایدر و روبوت تو لیست انلاین هستن (ساتم ویبولتین هست با CMS) ولی یه روز طول میکشه که ایندکس بشه! :( شماها میخواید تست کنید که ایندکس شده چطوری اینکارو میکنید؟ مثلا عنوان مطلب یا یه بخشی از اون رو توی گوگل جستجو میکنید؟ یکی به من هم یاد بده

از دستور زیر کمک بگیرید:

عبارت site:yourdomin.com را در گوگل جست و جو کنید

از قسمت Search Tools زمان (Time) را از بدون محدودیت و همیشگی به 24 ساعت قبل ببرید.راحت می تونید مطالب ایندکس شده در 24 ساعت قبل سایتتان را ملاحظه فرمایید.

ارادتمند شما حسینی

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
من سايت قبلي مو در كمتر از 3 ماه سرعت ايندكس رو رسوندم به زير 7 ثانيه ( كه فروختمش )

الان اين سايت جديدم هم سه ماهه ست و سرعت ايندكس شو مي ببينيد : http://p30up.ir/images/l106vm65c2o8fxcgtn6.jpg

( البته فك مي كنم اينم زير 10 ثاينه ايندكس ميكنه ولي سرعت باز شدن گوگل من خيلي پايينه - بعد ارسال مطلب تا گوگل باز شد ي 20 ثانيه اي هدر رفت :D

متوسط چندتا مطلب درج میکنید که اینقدر سرعت ایندکس بالا میره؟ چه مطالبی هست؟ یکی بمن یاد بده منم سایتم ایندکس بشه. بازدید سایتم کمه :(

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
متوسط چندتا مطلب درج میکنید که اینقدر سرعت ایندکس بالا میره؟ چه مطالبی هست؟ یکی بمن یاد بده منم سایتم ایندکس بشه. بازدید سایتم کمه :(

من برخلاف گفته دوستان كه ميگن بايد در ساعت منظمي و تعداد مشخصي پست در روز ارسال بشه , هر ساعتي كه حال داشتم و هر تعدادي كه تونستم پست مي دم ( البته شده كه بعضي روزا اصلا پست ندم )

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
عزیزم کمی صبر داشته باشید.نباید انتظار داشته باشید پس از چند ماه سرعت ایندکس به طور چشمگیری کاهش پیدا کند مگر با محتوای بسیار عالی.

فقط محتوا،محتوا و باز هم محتوا!محتوای تک و کارپسند باعث افزایش سرعت ایندکس می شود.تنها را افزایش بازدید بالا آمد نتایج گوگل شما و ارتقا آن به صفحات اول است که ففط با استفاده از محتوای مناسب و سئو و بهینه سازی خوب می توان به آن رسید.

ارادتمند شما حسینی

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
نوشته اصلی توسط Web-Master متاسفانه خیلی ها میشینن فقط میگن توی نت پول باشه همه کار میشه کرد!! اما واقعا تفکر احمقانه ایه، هر چقدر سرمایه پروژه بیشتر باشه نیاز به تجربه و پشتکار بیشتری داره
وقتی یه نفر میاد 100 میلیون هزینه پاپ آپ میکنه باید اون قدر برنامه ریزی و تجربه دقیقی داشته باشه که بتونه اندازه 1 میلیارد راندمان داشته باشه!
از شروع و بنیان فیس نما اشتباه بود، از اسم دامین که کپی فیس بوک هست، قالب که کپی فیس بوک بود و ...
کلوب و فیس نما زمین تا آسمون فرق دارن، کلوب فقط ایدش از فیس بوک برداشته شده اما از بنیان حرفه ای عمل شده، اما فیس نما از بنیان داغون و کپی خالص بود!!
اولین خشک رو معمار کج گذاشت و الان وقتیه که فیس نما از رنک 20 ایران رسیده به 700 ایران!!!
از اون همه کاربر نجومی که فیس نما جذب کرد، میشد هزاران هزار استفاده کرد، گروه قوی داشت، سایت های تفریحی قوی داشت، اپلودسنتر قوی داشت، اما اینا الان کجان؟!
توضیحات خیلی بیشتر از این حرفاست، فیس نما هم یه پروژه منهدمه مثه ادگاه که فقط و فقط پول حروم کرد...
در مورد کلوب هم که میگی، کلا سایت های وب فارسی رو به 2 دسته تقسیم میکنم، سایت هایی که مال شکوری مقدم باشه و اونایی که مال شکوری مقدم نباشه : ))))
کلوب رو من خیلی خیلی قبول دارم، چون واقعا کلاس کاری داره، تعداد خیلی زیادی از دانشجو ها و دانشگاه ها توش فعالن و واقعا باور نکردنیه که با این همه سختی و دردسر همچنان پا برجا مونده، اگر یک پروژه با هدف زودبازده باشه و سرسر گرفته بشه، هیچ وقت مثل کلوب سالها بالا نمیمونه!
امین مطمئنی رنک 20 ایران امده 700 ایران ؟؟ اشتباه میکنی به نظرم..
9 ایران و 730 جهانی هست رتبه ش .

بالا