• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
اگر شما به قرار داد خیلی اعتقاد داری خیلی مسائل قرار داد ندارند پس شما ازادی داری دیگه ...
پس اگر روزی قالبی ایده جالبی که داشتی ازت دزدیدند ناراحت نشو بگو ما که قرار نبسته بودیم که دزدی نکنند . (چه ایرانی چه خارجی)
وقتی قراردادی وجود نداره کسی ملزم به رعایتش نیس یعنی بلانسبت آدم باید خیلی احمق باشه که خودشو محدود به قراردادی کنه که امضا نکرده .ولی اگه یه ایرانی قالب منو ریپ کنه خلاف قوانین و خلاف شرعه و اگر یک خارجی قالب منو ریپ کنه خلاف کپی رایته چون اونا کپی رایتو قبول کردن و ملزم هستند که رعایتش کنند. ما کپی رایتو قبول نکردییییییییم و قراردادی نبستییییییم پس نیازی نیست رعایت کنیم ولی اونا قرارداد بستن قانونششششو قبول کردن و باید رعایت کنن

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
شما بگردی همه چیز پیدا میشه . چرا همه فکر میکنید من از این شرکتیا میگم شما برو دنبال ارجینال بازی هم پک ارجینال هست کال اف دیتوتی هست ارجینال 50-60 تومن .
آفلاین هم بستنش راه داره ... (یه خورده بهش فکر کن بهش میرسی)

من بازی اورجینال Awesomenauts رو میخوام قیمتش چنده چون شما خیلی تو کار اورجینالی.
بستن آفلاین هم نمیدونم چون نه برنامه نویسم و کارم به این چیزا ربط داره.

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
وقتی قراردادی وجود نداره کسی ملزم به رعایتش نیس یعنی بلانسبت آدم باید خیلی احمق باشه که خودشو محدود به قراردادی کنه که امضا نکرده .ولی اگه یه ایرانی قالب منو ریپ کنه خلاف قوانین و خلاف شرعه و اگر یک خارجی قالب منو ریپ کنه خلاف کپی رایته چون اونا کپی رایتو قبول کردن و ملزم هستند که رعایتش کنند. ما کپی رایتو قبول نکردییییییییم و قراردادی نبستییییییم پس نیازی نیست رعایت کنیم ولی اونا قرارداد بستن قانونششششو قبول کردن و باید رعایت کنن

پس شما خیلی به قراداد اعتقاد داری ... (یه معایبی هم داره ها از من گفتن بود نمیخوام بحث کش دار بشه )

اگر خواستید بگید تو یاهو جایی صحبت کنیم چون یه سری قرارداد ها نیست میشه خیلی کار ها کرد .
من بازی اورجینال Awesomenauts رو میخوام قیمتش چنده چون شما خیلی تو کار اورجینالی.
بستن آفلاین هم نمیدونم چون نه برنامه نویسم و کارم به این چیزا ربط داره.

من ارجینال فروش نیستم .
ولی اگر تهران هستید ولیعصر و میدان امام ***** (توپ خونه) هر بازی ارجینالی بخواهید هست .
قیمت هاشونم حدودا 40-50 هست البته بازی که تازه میاد یه خورده گرون تر میدن بعد یه مدتی قیمتشو میارن پایین تر .

iranfuni

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
30
دوستان صلوات ختم کنید:):):):):):):)

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
پس شما خیلی به قراداد اعتقاد داری ... (یه معایبی هم داره ها از من گفتن بود نمیخوام بحث کش دار بشه )

اگر خواستید بگید تو یاهو جایی صحبت کنیم چون یه سری قرارداد ها نیست میشه خیلی کار ها کرد .

من ارجینال فروش نیستم .
ولی اگر تهران هستید ولیعصر و میدان امام ***** (توپ خونه) هر بازی ارجینالی بخواهید هست .
قیمت هاشونم حدودا 40-50 هست البته بازی که تازه میاد یه خورده گرون تر میدن بعد یه مدتی قیمتشو میارن پایین تر .
من هرچی قانون بگه قبول دارم :)

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

من ارجینال فروش نیستم .

من تهران نیستم ولی مطمئنم که ارجینالش نیست چون من پارسال کلی گشتم کل ایرانو زیرورو کردم نبود. شما اگه تهرانی برای من 40 50 تومن بخر من پولشو + کرایه شما و شیرینی شمارو میدم.

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
من هرچی قانون بگه قبول دارم :)

خوب اره منم قبول دارم .
قانون هیچ وقت نمیگه دزدی کنید یا دزدی از فلانی اشکال نداره . بگذریم دیگه ادامه ندیم .
ولی از قانون و شرع بالا تر انسانیت هست بعضی از مسائل تو قانون نیست که با اونا میشه خیلی کار ها کرد .
(یه سرچ کوچیک بکنید متوجه میشید که ایران قرار داد بسته که کپی رایت رو رعایت کنه و قانون جهانی هست و تو قرارداد ذکر نشده به جز امریکا و اسرائیل .... )

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
من تهران نیستم ولی مطمئنم که ارجینالش نیست چون من پارسال کلی گشتم کل ایرانو زیرورو کردم نبود. شما اگه تهرانی برای من 40 50 تومن بخر من پولشو + کرایه شما و شیرینی شمارو میدم.

باشه چشم من هر وقت خواستم برم اون ور ها بهتون پیام میدم چی میخواهید من قیمت میگیرم براتون میخرم میفرستم شیرینی هم نمیخوام . :)
مطمئن باشید همه چی هست . حتی سایت ها هم هستند که لایسنس بازی آنلاین بفروشند یه سرچ بکنید تو گوگل . پک فیزیکی هم هست مطمئن باشید .

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
درست خوندم فک نمیکنم مشکلی باشه . عنوان تاپیک هر دو سایت بحث و گفتگو بین وبمسترها هست که با سرچش وبمستر اوله اونی که وبمستر توش دومه عنوان بحث و گفتگو بین وب مسترها هست که در واقع عنوان هیچ کدوم از دو تاپیکه وبمستر و پی تی نیس

نمی خواستم بحث الکی بکنم!
خودت نوشتی دیگه من چیکار به عنوان تاپیک دارم!
خودم می دونم عنوان تاپیک اینجا چجوری نوشته شده، ولی هر کسی وب مستر رو یه شکل می نویسه یکی سره هم یکی جدا
گفتم جالبه که تو جدا نوشتنش می ره دوم! پست قبلشم درست می دیدی که تبریک گفتم(یعنی می دونم که تو سره هم مثل عنوان این تاپیک اول هست)
دقت کنی = تایپ کمتر = زندگی بهتر!

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
باشه چشم من هر وقت خواستم برم اون ور ها بهتون پیام میدم چی میخواهید من قیمت میگیرم براتون میخرم میفرستم شیرینی هم نمیخوام . :)
مطمئن باشید همه چی هست . حتی سایت ها هم هستند که لایسنس بازی آنلاین بفروشند یه سرچ بکنید تو گوگل . پک فیزیکی هم هست مطمئن باشید .

آخه من مطمئنم که اورجینال اون بازی نیست بهت گفتم وگرنه خودم خیلی قبل تر خریده بودم :D اگر هم اورجینالش باشه همش الکیه . بازیش آنلاینه و کرک شده هارو متوجه میشه.

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
خوب اره منم قبول دارم .
قانون هیچ وقت نمیگه دزدی کنید یا دزدی از فلانی اشکال نداره . بگذریم دیگه ادامه ندیم .
ولی از قانون و شرع بالا تر انسانیت هست بعضی از مسائل تو قانون نیست که با اونا میشه خیلی کار ها کرد .
(یه سرچ کوچیک بکنید متوجه میشید که ایران قرار داد بسته که کپی رایت رو رعایت کنه و قانون جهانی هست و تو قرارداد ذکر نشده به جز امریکا و اسرائیل .... )
نیازی به سرچ نیس از همون لینکی که گذاشتین بهتون میگم :

copyright-1024x164.png

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
نمی خواستم بحث الکی بکنم!
خودت نوشتی دیگه من چیکار به عنوان تاپیک دارم!
خودم می دونم عنوان تاپیک اینجا چجوری نوشته شده، ولی هر کسی وب مستر رو یه شکل می نویسه یکی سره هم یکی جدا
گفتم جالبه که تو جدا نوشتنش می ره دوم! پست قبلشم درست می دیدی که تبریک گفتم(یعنی می دونم که تو سره هم مثل عنوان این تاپیک اول هست)
دقت کنی = تایپ کمتر = زندگی بهتر!

دوستان جوّ صمیمی اینجا رو با یه موضوع بی ارزش به هم نزنیم :) من شخصاً معذرت میخوام سایتم در گوگل باعث بحث شد :D

فرقی نمی کنه ... اصلا ارزش بحث نداره :)

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
دوستان جوّ صمیمی اینجا رو با یه موضوع بی ارزش به هم نزنیم :) من شخصاً معذرت میخوام سایتم در گوگل باعث بحث شد :D

بخاطر آقا فرزاد اصلاح شد :)

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
یه نفر پرسید از قالب ریپ استفاده کنه یا نه ببین بحث به کجا کشده شده :|

منم دقیقا همون اول گفتم که شر میشه :

بحث کپی رایت رو بخوای باز کنی شر میشه !

خب اونی که اینطوریه وضعش ، غلط میکنه پول ایرانو تحریم میکنه

حق نداره ما رو از پی پال محروم کنه که این وضع اقتصاد مون بشه

شما ناراحتی برو لایسنس ویندوز رو با قیمت بالا از همون خارجی مفت خور بگیر

:D

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978

نمی دونم ... من توهینی نکردم هر 5 تا پست منو در رابطه با این قضیه کنار هم بذارید ببینید مشخصه
بخاطر آقا فرزاد اصلاح شد :)

من توهینی به شما نکردم که این حرفو می زنید. خود دانید
شما الان می گید بابت سئو فرقی نداره ولی قبلا گفتید که من اشتباه کردم در صورتی که من 3 تا لینک مجزا رو بررسی کردم و در مورد سئو و .. نظری ندادم! وفقط گفتم جالبه

کلا از بحث الکی متنفرم
الان 4 صفحه راجع به کپی رایت بحث شد که از بی اطلاعی یک نفر نسبت به موضوع بود
که با یه سرچ ساده همه چی مشخصه
کافیه کنوانسیون برن رو سرچ کنید

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
نمی دونم ... من توهینی نکردم هر 5 تا پست منو در رابطه با این قضیه کنار هم بذارید ببینید مشخصه

من توهینی به شما نکردم که این حرفو می زنید. خود دانید
شما الان می گید بابت سئو فرقی نداره ولی قبلا گفتید که من اشتباه کردم در صورتی که من 3 تا لینک مجزا رو بررسی کردم و در مورد سئو و .. نظری ندادم! وفقط گفتم جالبه

کلا از بحث الکی متنفرم
الان 4 صفحه راجع به کپی رایت بحث شد که از بی اطلاعی یک نفر نسبت به موضوع بود
که با یه سرچ ساده همه چی مشخصه
کافیه کنوانسیون برن رو سرچ کنید

اینجا همه قرار نیس همه چیزو بدونن بخاطر همین می پرسن و هر کسی آزاده نظر بده . اگه اینجوره همه چیو میشه با سرچ پیدا کرد پس باید در تاپیکو تخته کنن

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
اینجا همه قرار نیس همه چیزو بدونن بخاطر همین می پرسن و هر کسی آزاده نظر بده . اگه اینجوره همه چیو میشه با سرچ پیدا کرد پس باید در تاپیکو تخته کنن

حق با شماست
عنوان تاپیک : بحث و گفتگو بین وبمسترها ( من اشتباه کردم. فکر کردم به این تاپیک مربوط نمی شه)

بالا