• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
دیتابیس ساختش ضروریه و ربطی به اسم سایت نداره .

و در مورد آخر هم متوجه نشدم

منظورم این بود که ساخت دیتابیس برای مواقعی کاربرد داره که سایت بیشتر از یه نویسنده داشته باشه که گفتین ضروریه و باید ساخته بشه.....

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
تو یه روز 20 گیگ پهنای باند سوزوندم :دی اونم با فایل های کم حجم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان لطفا هر پيشنهادي يا امكاني براي سايت ثبت دومين هاي ملي و نمايندگي ثبت دومين هاي ملي داريد مطرح كنيد توي سايت پياده كنيم :heart:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
منظورم این بود که ساخت دیتابیس برای مواقعی کاربرد داره که سایت بیشتر از یه نویسنده داشته باشه که گفتین ضروریه و باید ساخته بشه.....

دوست عزیز دیتابیس اطلاعات سایت رو داخل خودش ذخیره میکنه شما چه یه نویسنده داشته باشید چه 100 تا باید دیتابیس داشته باشید ربطی نداره به تعداد نویسنده ها.

مشکلی بود در خدمتم

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان لطفا هر پيشنهادي يا امكاني مدنظر داريد براي سايت ثبت دومين هاي ملي و نمايندگي ثبت دومين هاي ملي داريد مطرح كنيد توي سايت پياده كنيم :heart:

دامین مفتی بزاره ثبت کنیم خیلی خوب میشه :دی

این امکان رو پیاده کن : به اضای ثبت دامین یه امتیاز بده به کاربر مثلاً طرف وقتی 100 تا دامین ثبت کرد و یه وقتی خواست دامین ثبت کنه پول تو حسابش نبود از اون امتیازه استفاده کنه دامینش رو ثبت کنه بعدش پولش رو بریزه .

نظر خودت در مورد این طرح چیه

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان لطفا هر پيشنهادي يا امكاني براي سايت ثبت دومين هاي ملي و نمايندگي ثبت دومين هاي ملي داريد مطرح كنيد توي سايت پياده كنيم :heart:

طراحی ایندکس + پنل رو یه دستی روش بکشین بهتره. اگه کمکی چیزی خواستین منم هستم،
ظاهرش جذاب باشه + چند تا افکت جالب استفاده بشه (مثلاً منو های شناور / اسلایدر / .. ) بازدهی بهتری داره.

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
هنوز امین نریسده ؟ :دی

رسیده بابا ماه رمضون من برم چیکار کنم :| میخوای بری استخر تعطیله باید بعد از ظهر بری

میخوای بری فالوده شیر حسین صبح تعطیله :|

بعد از ظهر هم بخوام برم ساعت شیش میرسم اونجا تا افطار کنن میشه ساعت 9 بعدش باید بری استخر استخر هم بخوای بری یه ساعت باید تو راه باشی یه ساعت هم تو خود استخر یه ساعت هم برگشت :| میشه ساعت 12 مشکل اینجاس که وقتی من بخوام برگردم دیگه ماشین گیرم نمیاد :( واسه همینه که باید کنسلش کنم روم نمیشه به این امین زنگ بزنم :(

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دامین مفتی بزاره ثبت کنیم خیلی خوب میشه :دی

این امکان رو پیاده کن : به اضای ثبت دامین یه امتیاز بده به کاربر مثلاً طرف وقتی 100 تا دامین ثبت کرد و یه وقتی خواست دامین ثبت کنه پول تو حسابش نبود از اون امتیازه استفاده کنه دامینش رو ثبت کنه بعدش پولش رو بریزه .

نظر خودت در مورد این طرح چیه

پيشنهاد خوبيه ولي اگر كاربر رفت و ديگه نيومد تكليف چي ميشه ؟
چون مثلا براي 100 تا دومين سودي كه حاصل ميشه 15 هزار تومان هست ... حالا ما بزاريم كاربر 5 تا دومين هم بدون موجودي ثبت كنه و كاربر بره و ديگه نياد ما يه چيزي هم جيب داديم

ظاهرش جذاب باشه + چند تا افکت جالب استفاده بشه (مثلاً منو های شناور / اسلایدر / .. ) بازدهی بهتری داره.

پنل كاربري يه قالب حرفه اي استفاده شده و خيلي تو دل برو هست :D
علاوه بر ظاهر امكانات فني چيزي مد نظر نيست ؟
چيزي كه احساس بشه نياز هست و توي سايت هاي فعلي نيست
اون پيشنهاد ثبت دومين يه مرحله اي باشه يا قبلش تاييد بگيره هم اعمال شده و توي تنظيمات كاربر انتخاب ميكنه كه كدوم حالت باشه

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

موافق و مخالفم :) موافق برای این که خب سایت باید ظاهر خوبی داشته باشه ولی مخالف برای چی برای این که سایت برای وبمسترها هستش و وبمستر ها خیلی به طراحی اهمیت نمیدن ( میدن البته برای ریپ :دی : )) )

ولی بهتره روی سیستم بیشتر کار بشه تا ظاهر

وبمستر نباید به ظاهر بسنده کنه اون کاربر هستش که به ظاهر بسنده میکنه و بس.

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
سلام.امروز رفتم بانک ملت حساب باز کردم .مراحل گرفتن درگاه رو پرسیدم.گفتن باید نماد اعتماد الکترونیکی بگیرم + مجوز محل کار از اداره صنایع یا کار و.....
من کارهای دست ساز خودم رو قراره تو فروشگاهم بذارم و از قالب پرستا استفاده خواهم کرد که ماژول بانک ملت رو داره...
به نظر شما این مراحل واقعا لازمه؟؟؟

شما ثبت نام کنید موقع ثبت نام تو به پرداخت میتونید بنویسید نماد ندارید .
اخوی گرفته مشکلی نداره . فقط محصولات آرایشی بهداشتی فیلم گیر میدن که شما ندارید.
برای شروع دو سه تا از محصولات رو بزارید و درخواست بدید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دامین چکر مشابه وب رمز
+affiliate system :D

ججوريه مگه چكرش ؟
aff رو خودم هم بهش فكر كردم ولي چون سود دومين ناچيز هست اين امكان غير كاربري ميشه و استقبال نميشه ...
نميدونم نظر دوستان چيه ؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
پيشنهاد خوبيه ولي اگر كاربر رفت و ديگه نيومد تكليف چي ميشه ؟
چون مثلا براي 100 تا دومين سودي كه حاصل ميشه 15 هزار تومان هست ... حالا ما بزاريم كاربر 5 تا دومين هم بدون موجودي ثبت كنه و كاربر بره و ديگه نياد ما يه چيزي هم جيب داديم

خب من نگفتم که 5 تا دامین بتونه ثبت کنه :دی یه دامین برای اون طرف کافی هستش ( یکی یه دامین توی لیست آزاد شده ها میبنه سریع میخواد ثبت کنه پول تو حسابش نی اینجوری خیلی ضد حال میخوره :دی یه دامین بتونه ثبت کنه بعدش پولش رو بده ( اکثراً هم میدن : از هر 100 نفر دو نفرشون در میرن ولی اینجوری یه برگ برنده خیلی بزرگ رو داری وبمستر سایتت رو به همه پیشنهاد میده به همه دوستاش و ... ) کم کم هم کاربرایی که اینجوری میکنن میشناسیشون تعداد ثبت دامین های پس از ثبت رو بیشتر میکنی مثلاً میکنی دو تا بهش ایمیل میزنی که شما چون کاربر خوش حسابی هستی از یه دامین به دو دامین برات ارتقا دادیم بسی خر کیف میشود . )

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
پنل كاربري يه قالب حرفه اي استفاده شده و خيلي تو دل برو هست :D
علاوه بر ظاهر امكانات فني چيزي مد نظر نيست ؟
چيزي كه احساس بشه نياز هست و توي سايت هاي فعلي نيست
اون پيشنهاد ثبت دومين يه مرحله اي باشه يا قبلش تاييد بگيره هم اعمال شده و توي تنظيمات كاربر انتخاب ميكنه كه كدوم حالت باشه

تنها چیزی که الان یادم مونده همونه ، البته منم با ثبت فوری موافق شدم :D
یه چیزی که پرشین رجیستر اضافه کرده ، شناسه پیش فرض هست

یعنی دیگه نیازی نیست شناسه رو هم وارد کنی ... خودش از آخرین سفارشت بر میداره میزاره تو ثبت یا خدمات دیگه

البته اگه بتونین یه باکس تو تنظیمات هم تعریف کنین که شناسه پیشفرض رو بشه تعریف کرد عالی میشه...
موافق و مخالفم :) موافق برای این که خب سایت باید ظاهر خوبی داشته باشه ولی مخالف برای چی برای این که سایت برای وبمسترها هستش و وبمستر ها خیلی به طراحی اهمیت نمیدن ( میدن البته برای ریپ :دی : )) )

ولی بهتره روی سیستم بیشتر کار بشه تا ظاهر

وبمستر نباید به ظاهر بسنده کنه اون کاربر هستش که به ظاهر بسنده میکنه و بس.

قبول دارم وب مستر اینا براش مهم نیست زیاد ،
ولی من شخصا سیستمی رو که راحت تر باشم باهاش چه سرعت ، چه زیبایی چه کاربرد استفاده می کنم ... و سیستمی که به نظر قدیمی بیاد ؛ زیاد تمایلی به نزدیک شدن به اون رو ندارم :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791

یعنی دیگه نیازی نیست شناسه رو هم وارد کنی ... خودش از آخرین سفارشت بر میداره میزاره تو ثبت یا خدمات دیگه

البته اگه بتونین یه باکس تو تنظیمات هم تعریف کنین که شناسه پیشفرض رو بشه تعریف کرد عالی میشه...

قبول دارم وب مستر اینا براش مهم نیست زیاد ،
ولی من شخصا سیستمی رو که راحت تر باشم باهاش چه سرعت ، چه زیبایی چه کاربرد استفاده می کنم ... و سیستمی که به نظر قدیمی بیاد ؛ زیاد تمایلی به نزدیک شدن به اون رو ندارم :D

یه چیز دیگه به ذهنم رسید :| فرجاد باید پول ایده هام رو بدی :( من خدای ایده هستم :دی

یه کادری ایجاد کن مثل همینی که فرزاد گفتش ولی با این تفاوت که طرف میتونه اطلاعات رو چندبار تتظیم کنه و سیو کنه برای مثال

اطلاعات شماره یک ( شناسه ebii-sd1 , دی ان اس ها مشخص شده باشه ) و این رو انتخاب کنه بعدش دامین بره برای ثبت

اطلاعات شماره دو ( شناسه ebii-sd2 , دی ان اس ها مشخص شده باشه ) و این رو انتخاب کنه بعدش دامین بره برای ثبت

اینجوری هم سرعت ثبت رو بالا میبره هم محبوبیت سایت رو البته این رو هم باید بگم که باید توی طراحیش هم دقت کنی چون نباید پیچیده بشه.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
خب من نگفتم که 5 تا دامین بتونه ثبت کنه :دی یه دامین برای اون طرف کافی هستش ( یکی یه دامین توی لیست آزاد شده ها میبنه سریع میخواد ثبت کنه پول تو حسابش نی اینجوری خیلی ضد حال میخوره :دی یه دامین بتونه ثبت کنه بعدش پولش رو بده ( اکثراً هم میدن : از هر 100 نفر دو نفرشون در میرن ولی اینجوری یه برگ برنده خیلی بزرگ رو داری وبمستر سایتت رو به همه پیشنهاد میده به همه دوستاش و ... ) کم کم هم کاربرایی که اینجوری میکنن میشناسیشون تعداد ثبت دامین های پس از ثبت رو بیشتر میکنی مثلاً میکنی دو تا بهش ایمیل میزنی که شما چون کاربر خوش حسابی هستی از یه دامین به دو دامین برات ارتقا دادیم بسی خر کیف میشود . )

هوووم اينجوري خوبه
نوشتم اينو اضافه كنم
مرسي
پيشنهاد ديگه؟

اين هم اضافه شده
كاربر شناسه پيشفرض رو بزاره يا براي هر سفارش يه شناسه وارد كنه (حالت انتخابي هست توي تنظيمات پنل)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
چکر مثل سایت های دیگه نیست. مثلا 100 تا دامین میدی 10 تا 10 تا چک میکنه خودش ، میزنی صفحه ی بعد.
ولی سایت های دیگه باید 20 تا دامین بدی بهش ، چک کنه بعد 20 تای بعدی رو بدی...
در مورد aff هم موافقم، ولی سود شارژ هم زیاد نیست باز این همه سایت شارژ میبینیم...

چكر رو بررسي ميكنم
اخه چيزي كه هست كساني كه روزانه كارت شارژ نيازدارن (جامعه هدف) كارت شارژ چقدر هست و جامعه هدف دومين چقدر !

یه چیز دیگه به ذهنم رسید :| فرجاد باید پول ایده هام رو بدی :( من خدای ایده هستم :دی

یه کادری ایجاد کن مثل همینی که فرزاد گفتش ولی با این تفاوت که طرف میتونه اطلاعات رو چندبار تتظیم کنه و سیو کنه برای مثال

اطلاعات شماره یک ( شناسه ebii-sd1 , دی ان اس ها مشخص شده باشه ) و این رو انتخاب کنه بعدش دامین بره برای ثبت

اطلاعات شماره دو ( شناسه ebii-sd2 , دی ان اس ها مشخص شده باشه ) و این رو انتخاب کنه بعدش دامین بره برای ثبت

اینجوری هم سرعت ثبت رو بالا میبره هم محبوبیت سایت رو البته این رو هم باید بگم که باید توی طراحیش هم دقت کنی چون نباید پیچیده بشه.

چشم سايت بالا اومد پنل رو شارژ ميكنم :D
توي پست قبلي گفتم الان فقط يه بار اطاعات پيش فرض رو ميگيره و از كاربر ميپرسه هميشه از اين اطلاعات استفاده بشه يا نه براي هر دومين اطلاعات جديد بگيره
حالا ميشه چند بار اطلاعات بگبره و باز هم كاربر مشخص كنه از كدوم اطلاعات به عنوان پيش فرض استفاده بشه

براي قسمت نمايندگي پيشنهادي نيست ؟

بالا