• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
راهی هست که وردپرس فارسی خودش قالب ها رو راست چین نکنه ؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
تمامی عوامل محیطی دست به دست هم دادند و ایشون رو از این تاپیک بیرون کشاندند !!

البته خودش هم مقصر نبود ... بنده خدا پ.خ عذر خواهی هم به من داد !

دلم سوخت :( مام بد برخورد کردیم گناه داش ...

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
بینگ رو چه حسابی سایتا رو ردیف میکنه؟
الان من نمیدونم چرا صفحه اولم و چه جوری تو همین صفحه اول بمونم! یه هفتس پستی مرتبط با خبر ورزشی نزدم ولی همینجوری داره میاد بالا.:D
همینجوری پیش بره از ورزش3 میزنه بالا!!!

یعنی موضوع سایت خیلی طرفدار نداشت؟

موضوع طرفدار داشت اما سایت اختصاصی واسش نبود. بعد یک ماه اومد صفحه اول و همونجا موند.
پ.ن: دوستان رنک سایتایی مثل نارنجی, زومیت, پی سی وار با این همه سابقه و مطلب اختصاصی نباید بیشتر از 3 و 4 باشه؟ علتش چیه که روی همین 3 موندن اما یه سایتی مثل آپ سیتی رنک 5 میگیره؟

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
خداوند تك تك مديران و كاركنان شركت گوگل رو غرين لعنت كند و اميدوارم خانواده مديران گوگل تماما بيماري لاعلاج بگيرن و درجا گور به گور بشن. زدن ري*دن به تمام سايت هاي فيلم الان رفيقم سايت موزيك داره وبگذرش رو داد 700 نفر آنلاين !!! بر پدر و مادر مديران گوگل لعنت و تك تكشان نابود باد. روزي 23 هزار تا ورودي گوگل !!! يك سايتي كه دائم فيلتر ميشه 23 هزار تا ورودي اونوقت سايت فيلم معروف كه دائم صفحه اول هست تو نتايج فيلم وروديش اصلا به 2 هزار تا نميرسه.. بار الها به حق عزيزانت به حق دوست دارانت مديران گوگل را نابود و لعنت بفرما .. الهي آمين بار پروردگارا خانواده كاركنان گوگل را نابود و ذليل بگردان ... الهي آمين چشم انتظار نابودي عزيزان مديران گوگل هستيم كه با سايت هاي فيلم لج افتادن و تيشه به ريشه زندگي جوانان زيادي زدند . و هيچ موقع هم گوگل رو درست نكردن. 4 ماه گذشت و به كار ننگين خود ادامه دادند. بار خدايا ما چشم انتظار نابودي فرزندان مديران گوگليم .. به حق خودت نابودشان كن.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
محاسبه دقیق: دوستان اگه برنج آنگولایی تایلندی هندی مصرف میکنن برنج رو چندهزار تومن کمتر حساب کنن و اگه تهران بالاشهر نیستند گندم رو کیلویی 1500 تومن و اگر قوت غالبتون مثل بعضی کاربرا مثلآ web-master فقط نون بربری است فی رو پائین بیارن

دهنت سرویس کلی خندیدیم : ))))))))))))))))))))))))))))

خداوند تك تك مديران و كاركنان شركت گوگل رو غرين لعنت كند و اميدوارم خانواده مديران گوگل تماما بيماري لاعلاج بگيرن و درجا گور به گور بشن. زدن ري*دن به تمام سايت هاي فيلم الان رفيقم سايت موزيك داره وبگذرش رو داد 700 نفر آنلاين !!! بر پدر و مادر مديران گوگل لعنت و تك تكشان نابود باد. روزي 23 هزار تا ورودي گوگل !!! يك سايتي كه دائم فيلتر ميشه 23 هزار تا ورودي اونوقت سايت فيلم معروف كه دائم صفحه اول هست تو نتايج فيلم وروديش اصلا به 2 هزار تا نميرسه.. بار الها به حق عزيزانت به حق دوست دارانت مديران گوگل را نابود و لعنت بفرما .. الهي آمين بار پروردگارا خانواده كاركنان گوگل را نابود و ذليل بگردان ... الهي آمين چشم انتظار نابودي عزيزان مديران گوگل هستيم كه با سايت هاي فيلم لج افتادن و تيشه به ريشه زندگي جوانان زيادي زدند . و هيچ موقع هم گوگل رو درست نكردن. 4 ماه گذشت و به كار ننگين خود ادامه دادند. بار خدايا ما چشم انتظار نابودي فرزندان مديران گوگليم .. به حق خودت نابودشان كن.

بابا ما رو روده بر کردین : )))))))))))))))))))))

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
امشب اولین بار آنلاینام از 100 گذشت :rolleyes:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیزی که برای فطریه اعلام آمادگی کردند
اگر فقط قصد اددن فطریه برای کمک به خانواده مستحقی که گفتم رو دارند طبق سوالی که الان کردم نمیشه از الان فطریه جمع کرد.
دوستانی که واریز کرده بودند رو شماره کارت میگیرم واریز می کنم باقی دوستان که شماره گرفتند و واریز نکردند واریز نکنند در صورت تمایل روز عید واریز کنند.
البته اگر قصد کمک بغیر از فطریه دارید بحثش جداست و مشکلی نداره.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
آخیش.

امشب رفتیم توی نخ درست کردن در و دیوار کانتر.

انشالله زودتر می رسیم به تفنگ و نارنجک و بقیه ماجرا : )))))))

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
بار پروردگارا فراموش نكن كه منتظر مريضي لاعلاج فرزندان مديريت تك تك بخش هاي گوگل هستيم .
بابت گندي كه به سايت هاي فيلم زد.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
کدهای تفلب یادت نره اوکی کنی :دی

اتفاقا می خوام کاری بکنم هیشکی نتونه تقلب بکنه.

یعنی کاربرا دهنمو سرویس کردن :|||

این می گفت بازی باگ داره ، اون یکی میگفت یکی دیگه داره تقلب می کنه.

می خوام کاری بکنم خودمم نتونم تقلب بکنم : ))))))

خسنه نباشی :دی

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
از دوستان کسی ioncube decoder جدید و کاردرست داره دریغ نکنه. مخصوصا :
@ Best
&
@ windesign

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
منم تو 2 روز 29 میلیون تومن جنس میفروختم خسته میشدم
فقط پول شمردنه کلی خسته می کنه :دی

136821790336892_0%D8%B3%D8%B3%D8%B3.gif

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
کسی میدونه چرا امارگیر هیستاتس برای من کار نمیکنه هر کاری میکنم بازدید نمیشماره خواهشا راهنمایی کنید

بالا