• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
به نت افراز گفتم کد تخفیفم رو چطوری اعمال کنم ؟ گفت شماره صورتحساب رو بدید
ارسال کردم دیدم 1800 تومن تخفیف دادن :D
فک کنم میخواستن دلم نشکنه :lol:

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
خطاب به دوستانه خودم...
وب مستری...

وقتی هر فردی ( به قول دوستان 16 ساله ) بهترین وب مستر میشه باید پرسید چرا و چگونه..؟؟؟
خوب وقتی منم از بابام مثلا 2 تومن پول بگیریم بدم به یه شرکت واسم سایت بزنند بقیشو هم بدم واسه تبلیغ و نویسندگی سایتم بیاد بالا آیا به نظر شما این میشه وب مستری

وقتی هنوز ایمیل آدرسو طرف با www. می نویسه میشه وب مستر
چون هزینه کرده موفق شده بدون هیچ تلاشی یعنی همه چی اوکی هست؟؟؟؟؟
همین 16 - 15 ساله شما هنوز فرق هاست دایرکت و سی پنلو نمی دونه...
ما که چندین سال هست توی وب هستیم خودمو وب مستر حرفه ای نمی دونیم...چون فقط یک سایت نیست خیلی چیزای دیگه هست از مدیریت بازاریابی بگیر تا جا به جا کردن 4 کد تو قالب و...

هیچوقت هزینه ی بدون برنامه و بدون تلاش موفق نمیشه مث همون قضیه ی ادگاه که حتما خودت بهتر میدونی چقد خرج کرد . ینی هرکی 16 سالشه فرق دایرکت ادمینو سی پنلو نمیدونه ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
هیچوقت هزینه ی بدون برنامه و بدون تلاش موفق نمیشه مث همون قضیه ی ادگاه که حتما خودت بهتر میدونی چقد خرج کرد . ینی هرکی 16 سالشه فرق دایرکت ادمینو سی پنلو نمیدونه ؟

30-40 سال خوبه؟:D
چقدر رو سن حساسی

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
30-40 سال خوبه؟:D
چقدر رو سن حساسی

نه بابا من حساس نیستم من همه جا گفتم 16 سالمه 30-40 ساله هم نیستم ولی با این کلمه که اونی که 16 سالشه فرق دایرکت ادمین و سی پنلو نمیدونه یا ایمیلشو با www مینویسه شدیدا مخالفم :|

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان به شما هم ناسزا میگن تو نظرات؟ :D

بعضی ها اینقدر تعریف میکنن از سایت که آدم شاخ درمیاره ، بعضی ها میان یه فحش هایی میدن تو عمرم کم شنیدم = )

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996

بعضی ها اینقدر تعریف میکنن از سایت که آدم شاخ درمیاره ، بعضی ها میان یه فحش هایی میدن تو عمرم کم شنیدم = )
اووووووووووووه اصن عجیب . آخه سایت من لینک غیر مستقیم میزارم بعد مینویسم لینک مستقیم آمپرشون میزنه بالا :D
پ.ن : ولی دخترای سایتم خیلی غوب و با شخصیتن :دی

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659

من یه فحشایی تو نظرات شنیدم که از بابام باید معنیشو سوال می کردم :|
کلن تهش قسمت ارسال نظرات رو برداشتم :)
(قالبای جوملا که سایتا می فروختن رو می گشتم تو سایتای غیر ایرانی و رایگانشو می زاشتم تو سایت :D مدیرای سایتای دیگه سرافرازمون می کردن با فحشاشون)

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
اووووووووووووه اصن عجیب . آخه سایت من لینک غیر مستقیم میزارم بعد مینویسم لینک مستقیم آمپرشون میزنه بالا :D
منم سر این قضیه با خودم درگیرم :D
لینک آپلودبوی میذارم بعد میگم اینکه مستقیم نیست...آخر مینویسم لینک مستقیم از سرور آپلود بوی :D

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
برای آپلود یوی نوشتن مستقیم یا نیمه مستقیم اشکالی نداره چون لینکش تا 72 ساعت برای هر IP مستقیم هستش
آخه از لینک مستقیم انتظار میره با کلیک دانلود باز بشه ولی به هر حال مینویسم مستقیم از آپلودبوی که دروغم نگفته باشم :D

iranfuni

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
30
دوستان متخصص به نظرتان یک بسته2تا3هزار ای پی از یکی از سیستم های کسب درامد از پاپ اپ مثل ایران پاپ بگیریم بعد تو ادرس سایت ادرس یکی از محصول های پرفروش را بدیم به نظرتان بازدهی داره برای فروش محصول؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دایان و میهن استور رو تایید میکنین؟ میخوام با جفتشون کار کنم، کسی مشکلی نداشته باهاشون؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
دایان و میهن استور رو تایید میکنین؟ میخوام با جفتشون کار کنم، کسی مشکلی نداشته باهاشون؟
آره این سیستما خوبن,ولی سمت وب شاپر نرو که کاملا کلاه بردار و دله دزدن!الیکان هم فقط اولش خوب بود
برمودا + پایگان هم خوبن

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798
چقدر بدم میاد از این سایت های موزیکی بر می دارند تمام تگ های آهنگ رو با اسم سایتشون عوض می کنند ، به جای Album art عکس ساتشون رو می زارن.

جایی رو سراغ داری همه تگ ها رو اصولی پر کرده باشه ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ممنون از دوستان
خوب کدوم همکاری در فروش رو میشناسین که همه مواردش اکی باشه و این محصولات رو داشته باشه؟
مجموعه 30 مستند برتر
آموزش مسائل زناشویی(آشنای محبوب)
عینک زنانه روبرتو کاوالی - Roberto Cavalli
آموزش ماساژ درمانی (دوبله فارسی)

iranfuni

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
30
دوستان متخصص به نظرتان یک بسته2تا3هزار ای پی از یکی از سیستم های کسب درامد از پاپ اپ مثل ایران پاپ بگیریم بعد تو ادرس سایت ادرس یکی از محصول های پرفروش را بدیم به نظرتان بازدهی داره برای فروش محصول؟
سوال ما هم بیاد بالا

بالا