• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اي نماد رو ول كن :دي
بازي مثل call of duty d چي هست ؟
من كلا 2-3 تا بازي تا حالا انجام دادم(مبتدي هستم :دي),اين call of duty چون يار داشت خيلي خوب بود :D

بازی battlefield هم تو سبک بازی Call of Duty هست ، نسخه 4 هم قرار اکتبر بیاد ، تازه تو نسخه 3 اش همش فارسی حرف می زنند ، (ایرانی ها تروریست بودند و فقط فحش می دادند)

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
تو این سبک crysis 2 خوبه.
crysis 3 هم حجمش بالا بود دانلود نکردم :دی
الانم farcry 3 نصبه گرافیک خوبه ولی سخته.

پ.ن : هیچکدوم یار ندارن :D

ahh crysis تنها بازی بود که از دانلود کردنش پشیمون شدم - مسخره بود
ولی کال خیلی خوب بود... همه مدلش ...

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
lمن خودم 15 سالم بود یه هاستینگ راه انداختم :D
ولی kamkar گفت یه هاستینگ درست حسابی که فک نکنم بشه بدون یه پول درست حسابی راه انداخت :| :)

هاستینگ راه انداختن سرمایه میخواد، اما گنج نمیخواد.

در این چند سال فعالیتم تو وب هاستینگ تاک، هم با مشتریان در ارتباط بودم هم با فروشنده ها، تمام شکایت های مشتریان رو دنبال میکردم، خودم هم که همیشه مشتری بالقوه بودم.
به همین دلیل گاهی اوقات فکر میکنم شاید اگر یک هاستینگ ایجاد کنم و از تجربیات دیگران هم که در این چندسال دنبال کردم استفاده کنم احتمال موفقیت هست.
منظورم این هاستینگ هایی نیست که یه بچه 14 ساله نمایندگی میگیره و فروش راه میندازه و گند میزنه به بازار هاستینگ

برای راه اندازی یک هاستینگ با کیفیت یک تیم نیازه.
بخش فروش، بخش بازاریابی، بخش فنی، ارتباط با مشتریان، شکایات و...
باید سرمایه حداقل 6 ماه رو داشته باشه، چون در 6 ماه اول سودی وجود نداره و باید از جیب بزاره.
برای شروع لازم نیست یک سرور 10 میلیونی خریداری بشه، با مبلغ حدود 600 هزار تومن میشه یه سرور اختصاصی خوب تهیه کرد.
هزینه لایسنس دایرکت ادمین یا سی پنل هم زیاد نیست. اگر بخوای خیلی قانونی کار کنی باید از WHMCS اورجینال استفاده کنی که اون هم هزینه ای نداره.
بخش سخت کار کانفیگ سروره، بعد از انجام کانفیگ اولیه سرور باید 24 ساعته مانیتور بشه و تا مشکلی پیش اومد رفع بشه. این کار رو میشه واگذار کرد به شرکت های متخصص، هم به شرکت های خارجی هم شرکت های ایرانی

باید اعصاب داشته باشی، بعضی مشتری ها خیلی بی فرهنگن، بعضی ها هم از هیچی سر در نمیارن و فکر میکنن حق با خودشونه و تقی به توقی میخوره میرن تاپیک میزنن.
در این موارد نباید اصلا بی احترامی کرد، حتی باید با مشتری راه اومد و چیزی نگفت... ایرانه دیگه.

رمز موفقیت اینه که اورسل نکنی، این نت افراز رو ببینید، اگر یکی از پلن هاش موجود نباشه برمیگرده تو روت میگه نداریم! از سودش میزنه اما کیفیت رو حفظ میکنه، با این که از یک دیتاسنتر آشغال سرور گرفته اما باز هم کیفیتش عالیه.

به مشتری بگید بک آپ گیری بر عهده خودته، اما به این اکتفا نکنید، چون مطمئن باشید خودش بک آپ نمیگیره، حتما یک سرور دیگه از یک دیتاسنتر دیگه بخرید و هر روز و هر هفته روش بک آپ گیری انجام بدید.

یک سری نکات خیلی خیلی ساده هست که اگر رعایت کنی برنده مسابقه ایه، بعضی ها فقط به خاطر چندرغاز پول آبروی خودشون هم میبرن...

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
persianregister رو خواستم شارژ کنم زرین پال از درگاه پارسیانش رفتم پرداخت انجام شد ولی زرین بال ارور داد که همچین پرداختی وجود نداره دوباره هم همین اتفاق افتاد
یه 10 دقیقه هم گذشته بر گشت نخورده
از کجا پیگیری کنم ؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان، میاید اینجا از من دفاع کنید؟
http://forum.persiantools.com/t356492-page17.html#post7877337

گیر یک آدم ناشی و زبون نفهم افتادم.

من پست هارو خوندم ولی انصافا نفهمیدم باید چجوری جواب ایشون رو داد!! :|
پیشرفت ایران چه ربطی به حرفی ک این اقا زده داره الان؟ :|

در این چند سال فعالیتم تو وب هاستینگ تاک، هم با مشتریان در ارتباط بودم هم با فروشنده ها، تمام شکایت های مشتریان رو دنبال میکردم، خودم هم که همیشه مشتری بالقوه بودم.
به همین دلیل گاهی اوقات فکر میکنم شاید اگر یک هاستینگ ایجاد کنم و از تجربیات دیگران هم که در این چندسال دنبال کردم استفاده کنم احتمال موفقیت هست.
منظورم این هاستینگ هایی نیست که یه بچه 14 ساله نمایندگی میگیره و فروش راه میندازه و گند میزنه به بازار هاستینگ

باید سرمایه حداقل 6 ماه رو داشته باشه، چون در 6 ماه اول سودی وجود نداره و باید از جیب بزاره.
برای شروع لازم نیست یک سرور 10 میلیونی خریداری بشه، با مبلغ حدود 600 هزار تومن میشه یه سرور اختصاصی خوب تهیه کرد.
هزینه لایسنس دایرکت ادمین یا سی پنل هم زیاد نیست. اگر بخوای خیلی قانونی کار کنی باید از WHMCS اورجینال استفاده کنی که اون هم هزینه ای نداره.
بخش سخت کار کانفیگ سروره، بعد از انجام کانفیگ اولیه سرور باید 24 ساعته مانیتور بشه و تا مشکلی پیش اومد رفع بشه. این کار رو میشه واگذار کرد به شرکت های متخصص، هم به شرکت های خارجی هم شرکت های ایرانی

باید اعصاب داشته باشی، بعضی مشتری ها خیلی بی فرهنگن، بعضی ها هم از هیچی سر در نمیارن و فکر میکنن حق با خودشونه و تقی به توقی میخوره میرن تاپیک میزنن.
در این موارد نباید اصلا بی احترامی کرد، حتی باید با مشتری راه اومد و چیزی نگفت... ایرانه دیگه.

رمز موفقیت اینه که اورسل نکنی، این نت افراز رو ببینید، اگر یکی از پلن هاش موجود نباشه برمیگرده تو روت میگه نداریم! از سودش میزنه اما کیفیت رو حفظ میکنه، با این که از یک دیتاسنتر آشغال سرور گرفته اما باز هم کیفیتش عالیه.

به مشتری بگید بک آپ گیری بر عهده خودته، اما به این اکتفا نکنید، چون مطمئن باشید خودش بک آپ نمیگیره، حتما یک سرور دیگه از یک دیتاسنتر دیگه بخرید و هر روز و هر هفته روش بک آپ گیری انجام بدید.

یک سری نکات خیلی خیلی ساده هست که اگر رعایت کنی برنده مسابقه ایه، بعضی ها فقط به خاطر چندرغاز پول آبروی خودشون هم میبرن...

توضیحات همه چیز عالی بود، باشد که سرلوحه کارمان قرار دهیم :D
فقط اون قسمت اورسل رو نفهمیدم چند دقیقه ای تو فکرش بودم خدایا اورسل یعنی چی : )))
اگر منظورتون Over Sell بود باشد که از معادل فارسیش استفاده کنیم مثل فروش بیش از اندازه یا فروش بیش از حد :D

persianregister رو خواستم شارژ کنم زرین پال از درگاه پارسیانش رفتم پرداخت انجام شد ولی زرین بال ارور داد که همچین پرداختی وجود نداره دوباره هم همین اتفاق افتاد
یه 10 دقیقه هم گذشته بر گشت نخورده
از کجا پیگیری کنم ؟

خبر آمد خبری در راه است! :rolleyes:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

فقط اون قسمت اورسل رو نفهمیدم چند دقیقه ای تو فکرش بودم خدایا اورسل یعنی چی : )))
اگر منظورتون Over Sell بود باشد که از معادل فارسیش استفاده کنیم مثل فروش بیش از اندازه یا فروش بیش از حد :D

چه خبری ؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
برای منم ارور میده ولی شارژ میشه. صفحه ی پرشین رجیستر رو رفرش کنی مشخص میشه.
پ.ن : چرا پی لاین نمیگیرن :|

نه متاسفانه واسه من تو زرین ارور داد اصلا منتقل نشد به پرشین
شارژم نشده
18 تومنم پرید :(

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
یه امروزی میخواستم بشینم تا جایی که میتونم سایتمو بروز کنم شانس ما الان تیکت زدم چرا سایتم بالا نمیاد و در جواب گفتند
((IP سرور بدلیل abuse توسط دیتاسنتر بلاک شده است. درحال پیگیری هستیم.
در صورتی که IP باز نشود IP جدید را جایگزین خواهیم کرد. از طریق تیکت در تماس باشید.
))
حالگیری بدیه واقعا......

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

من میدونم چه ربطی به پیشرفت ایران داره. میگه خفه شو و حرف نزن، بزار هرکس هر غلطی دلش میخواد بکنه، اینجوری ایران هم پیشرفت میکنه.
با قوانین پایه یک انجمن هم آشنا نیست، فکر میکنه اگر بحث منحرف شد دیگه منحرف شده. باید در مورد موضوع جدید حرف زد.
بخش بد ماجرا اینه که وقتی بهش تذکر هم میدم فکر میکنه حق با خودشه و کم نمیاره!

آره، همون Over sell ه!
تایپ فروش بیش از اندازه سخته، انگلیسی کردن کیبرد هم سخته :D همه همینجوری میگن :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

تو ایران هم وبمستر های مقصر هستند هم هاستینگ ها.

وب مسترهای ما باید بدونند که سایت های پر بازدید رو نمیشه روی هاستینگ اشتراکی میزبانی کرد ، هاستینگ ها ما هم که به هیچکی دست رد نمی زنند ، گوگل بیاد هاست بگیره ، میگه مشکلی نداریم میزبانی می کنیم.

بهترین راه حل اینه هاستینگ های برای سایت ها کم بازدید از هاستینگ های اشتراکی استفاده کنند ، برای سایت های پربازدید هم هاست اختصاصی در نظر بگیرند.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
معنیش فروش بیشتر از اندازه ی مجازه.
یعنی سرور با 32 گیگ رم بخری به 64 نفر رم یه گیگ بفروشی :D
پ.ن : مطمئن نیستم.

یه سری نرم افزار هستن که بااین نرم افزارا میشه کاری کرد که اگه یه مشتری مثلا 10% فضاش رو استفاده می کنه اون 90% رو میشه داد به یکی دیگه.

البته کار این نرم افزار جوریه که باعث نمیشه مشتری اولنتونه از اون 90% باقی مونده استفاده نکنه.

بلکه استفاده کاملا بهینه می کنه از تمام ظرفیت هارد و رم.:blink:

یکی از دلایل اور سل شدن همینه فک کنم:wacko:

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342

وب مسترهای ما باید بدونند که سایت های پر بازدید رو نمیشه روی هاستینگ اشتراکی میزبانی کرد ، هاستینگ ها ما هم که به هیچکی دست رد نمی زنند ، گوگل بیاد هاست بگیره ، میگه مشکلی نداریم میزبانی می کنیم.

بهترین راه حل اینه هاستینگ های برای سایت ها کم بازدید از هاستینگ های اشتراکی استفاده کنند ، برای سایت های پربازدید هم هاست اختصاصی در نظر بگیرند.

عزیز در مورد این هاست اختصاصی کمی توضیح بده من چیزی در موردش نمیدونم

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621

بعضی ها چندتا سرور میگیرن.
پلن های کم بازدید رو روی یکی نگه میدارن.
متوسط رو هم روی یکی و پلن های پرفشار هم روی یکی دیگه.

قدرت این سرورها هم با هم فرق میکنه، تعداد محدودی هم روی هر کدوم نگهداری میکنند.

یک کار جالب دیگه که میکنند استفاده از cloud linux ئه، خیال خودشون و مشتری رو راحت میکنن، فقط یکم گرونه.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
عزیز در مورد این هاست اختصاصی کمی توضیح بده من چیزی در موردش نمیدونم

بعضی ها چندتا سرور میگیرن.
پلن های کم بازدید رو روی یکی نگه میدارن.
متوسط رو هم روی یکی و پلن های پرفشار هم روی یکی دیگه.

قدرت این سرورها هم با هم فرق میکنه، تعداد محدودی هم روی هر کدوم نگهداری میکنند.

یک کار جالب دیگه که میکنند استفاده از cloud linux ئه، خیال خودشون و مشتری رو راحت میکنن، فقط یکم گرونه.

منظورم اینه بیان اول کار سایت بررسی کنن ، طبق اون منابع بهش سرویس بدن.

مثل این سایت Cloud Website Hosting from VPS.NET حیف که به ایرانی ها سرویس نمیده.

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
یه سری نرم افزار هستن که بااین نرم افزارا میشه کاری کرد که اگه یه مشتری مثلا 10% فضاش رو استفاده می کنه اون 90% رو میشه داد به یکی دیگه.

البته کار این نرم افزار جوریه که باعث نمیشه مشتری اولنتونه از اون 90% باقی مونده استفاده نکنه.

بلکه استفاده کاملا بهینه می کنه از تمام ظرفیت هارد و رم.:blink:

یکی از دلایل اور سل شدن همینه فک کنم:wacko:

مبحث اورسل خیلی گسترده است.
تا الان داشتم تایپ میکردم و بخش های مختلفش رو توضیح میدادم، اما کلش رو پاک کردم. پیچیده تر از این حرف ها است.

اگر هاستینگی بخواد خودش رو راحت کنه، یکم پول بیشتر میده و cloud linux استفاده میکنه.

بالا