• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
این دفعه که نمیشه، تا 31ام هستیم، اونم هر ظهر و شب یه جا دعوتیم.
یه دفعه با ماشین خودم بیام به شما هم سر میزنم.

یه سایت دانلود میخواستم بزنم خیلی خــــفن! کلی پروپوزال براش نوشتم و ذهن و وقت و فکر و پول گذاشتم، اما به مرحله اسکریپت نویسی که رسید گیر کردم. متوجه شدم یه ضعف شدید تو php دارم و باید برم دنبال آموزش و یادگیری و......................... خلاصه عقب افتاد.
به نظرت یه سایت دانلود با وردپرس بالا بیارم و بعدا که اسکریپت تکمیل شد از از ورژن جدید سایت رونمایی کنم؟ معلوم نیست کی اسکریپت تکمیل بشه.
نظرت؟

هروقت تشریف بیارین در خدمتیم :X
یه حرفی رو ممد فخرای 1-1.5 سال پیش به من گفت، از اون موقع سرلوحه کارم قرارش دادم، گفت چه الان میخوای استارت بزنی چه 10 سال دیگه مهم نیست فقط قوی استارت بزن! :rolleyes:
غیلی عالیه که از همین شروع کار همه چیز رو برسی کردین، اما الان اگر یه سایت دانلود با وردپرس بیارین بالا بعد بخواین کلا اسکریپت رو عوض کنین سایت ضربه میخوره و همین طور طول میکشه کاربر به سایت عادت کنه،
من فقط در چند صورت اینکارو میکردم
1) تجربه کافی در مورد سایت دانلود نداشتم و میخواستم تجربه کسب کنم
2) حجم قابل توجهی کاربر و بازدیدکننده داشتم ک اگر من سایت نمیزدم میرفتن از سایت های دیگه استفاده میکردن
3) این یک ایده ناب باشه و سایت رقیبی وجود نداشته باشه (که برای سایت دانلود صدق نمیکنه :D )
-
نظر من بدون شک اینه که حتی شده تا 10 سال دیگه هم صبر کنین ولی با اسکریپت قوی و برنامه طولانی مدت و بودجه درست و حسابی استارت بزنین. :rolleyes:

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
دست همتون درد نکنه، خیلی با معرفتین، الان اشک تو چشم من و خانواده جمع شده.
یعنی من فقط به خاطر همین تاپیک میام پی.تی

یه حرفی رو ممد فخرای 1-1.5 سال پیش به من گفت، از اون موقع سرلوحه کارم قرارش دادم، گفت چه الان میخوای استارت بزنی چه 10 سال دیگه مهم نیست فقط قوی استارت بزن!
غیلی عالیه که از همین شروع کار همه چیز رو برسی کردین، اما الان اگر یه سایت دانلود با وردپرس بیارین بالا بعد بخواین کلا اسکریپت رو عوض کنین سایت ضربه میخوره و همین طور طول میکشه کاربر به سایت عادت کنه،
2) حجم قابل توجهی کاربر و بازدیدکننده داشتم ک اگر من سایت نمیزدم میرفتن از سایت های دیگه استفاده میکردن
3) این یک ایده ناب باشه و سایت رقیبی وجود نداشته باشه (که برای سایت دانلود صدق نمیکنه )
-
نظر من بدون شک اینه که حتی شده تا 10 سال دیگه هم صبر کنین ولی با اسکریپت قوی و برنامه طولانی مدت و بودجه درست و حسابی استارت بزنین.
ممنون، متقاعدم کردی :D

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
یکی تو تاپیک من آپ بده، گوشیم 370 پرید از دستم! :D
http://forum.persiantools.com/t440526.html

حوصله ام از بی سایتی سر رفت. وب مستر بدون سایت مگه میشه؟ :(
شیطونه میگه سایت دانلود با وردپرس بزنم، بعداً اسکریپت اختصاصی بنویسم براش، سنگ بزرگ نشونه نزدنه.

شما توی وب هاستینگ تالک نبودی برادر.......

خب سایت بزن!

اما سایت دانلود دیگه.......

یه ایده نو داشته باش عزیز.....

ارادتمند....
+......

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
نیک ازم برای دامنه تعهد خواسته،چی بفرستم؟

تعهد کتبی + اسکن کارت ملی
لینکش هم توی همون ایمیل باید باشه

دست همتون درد نکنه، خیلی با معرفتین، الان اشک تو چشم من و خانواده جمع شده.
یعنی من فقط به خاطر همین تاپیک میام پی.تی

ممنون، متقاعدم کردی :D

نوغرم به مولا :D
خیلی وقت پیش دامنه SabaDownload.com رو داشتم فروختمش 20 تومن :(
هنوز پشیمونم چرا این قدر مفت فروختم :|
تعهد ندی یه وقت، بیخیال دامین شو، یکی دیگه ثبت کن!

برای چی همه این قدر از تعهد میترسن؟ :D
مگه چی میشه یه تعهد؟ :D
یادش بخیر اولین تعهدی فرستادم فکر کنم برای irtv.ir بود :D

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
شما توی وب هاستینگ تالک نبودی برادر.......

خب سایت بزن!

اما سایت دانلود دیگه.......

یه ایده نو داشته باش عزیز.....

ارادتمند....
+......

بله، تو وب هاستینگ تاک هم هستم.

برای سایت دانلود ایده دارم، تکراری نیست، به خاطر همین لنگ نوشتن اسکریپت اختصاصی شدم.

برای چی همه این قدر از تعهد میترسن؟
مگه چی میشه یه تعهد؟
یادش بخیر اولین تعهدی فرستادم فکر کنم برای irtv.ir بود
اینا هیچ کاری نکرده باشی بهت گیر میدن، تعهد داده باشی که....................

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اگه بخوام برای پستام مطالب مرتبط بزارم باید چیکار کنم؟ اصلا میشه گذاشت؟

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
یه 5 تا سفارش تو دایان دارم که در حالت ارسال شده هستن الان تقریبا یه 20 روز میشه . اینا تکلیفشون چیه چرا تغییر وضعیت نمیدن؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
این دفعه که نمیشه، تا 31ام هستیم، اونم هر ظهر و شب یه جا دعوتیم.
یه دفعه با ماشین خودم بیام به شما هم سر میزنم.

یه سایت دانلود میخواستم بزنم خیلی خــــفن! کلی پروپوزال براش نوشتم و ذهن و وقت و فکر و پول گذاشتم، اما به مرحله اسکریپت نویسی که رسید گیر کردم. متوجه شدم یه ضعف شدید تو php دارم و باید برم دنبال آموزش و یادگیری و......................... خلاصه عقب افتاد.
به نظرت یه سایت دانلود با وردپرس بالا بیارم و بعدا که اسکریپت تکمیل شد از از ورژن جدید سایت رونمایی کنم؟ معلوم نیست کی اسکریپت تکمیل بشه.
نظرت؟

صبر کنی خیلی بهتره ولی میتونی بدی به یکی هم که بنویسه برات

یزد گیر خانواده بودم به من چه؟ :D
بنده پذیرای تک تک وبمستران در دیار کریمان هستم :D
فقط مسعود فاطمی اومد که اونم باز خود شهر کرمان نیومد بریم استقبالش :D
ممد فخرایی رو دارم یه برنامه میریزم بکشونمش اینجا ترورش کنم : )))

به اون فخرایی بگو کارت دارم این فیس پوک رو برداره :|

یه حرفی رو ممد فخرای 1-1.5 سال پیش به من گفت، از اون موقع سرلوحه کارم قرارش دادم، گفت چه الان میخوای استارت بزنی چه 10 سال دیگه مهم نیست فقط قوی استارت بزن! :rolleyes:
3) این یک ایده ناب باشه و سایت رقیبی وجود نداشته باشه (که برای سایت دانلود صدق نمیکنه :D )
-
نظر من بدون شک اینه که حتی شده تا 10 سال دیگه هم صبر کنین ولی با اسکریپت قوی و برنامه طولانی مدت و بودجه درست و حسابی استارت بزنین. :rolleyes:

بازم تاکید میکنم به فخرایی بگو :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یه جانباز داره عکساشو توی نودی آپلود میکنه الان ذوق مرگم :blush:

برای سایت دانلود ایده دارم، تکراری نیست، به خاطر همین لنگ نوشتن اسکریپت اختصاصی شدم.

یه زمانی خیلی روی اطلاعات حساس بودم، ولی گفتم توی مملکت ما ک چیزی به نام حریم خصوصی به هیچ وجه معنایی نداره، کل زندگیمون هم توسط 10تا سازمان و مرکز و وزارت چک میشه پس بهتره این قدر خودمو اذیت نکنم و قدری بیخیالتر باشم :D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یه تاپیک تو بخش عکس بزنم و توش والپیپر هایی که میاد رو سایتم رو بزارم ، خلاف قوانینه ؟
چی گفتم :D

تبلیغ برای سایته زیاد جنبه خوبی نداره آنچنان بازدهی هم نداره :D

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190

عزیز دل....

انشالله که برنامه نویسی؟؟....

یه اسکریپت لازم داشتم... به یه برنامه نویس توضیح دادم و.... گفت چشم...... میشه 2 تومن.... 30% اول 30% آخر .... 40% دو هفته بعد..........!!

گفتم چشم من بعد از ماه رمضون مزاحمت میشم.....

آقا دو سه روز پیش صحبت کردم گفت........ 4 ملیون......:wacko:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
این چی میگه؟

سلام. من ترانه هستم . پژ<هشگر هستم و بیشتر روی مسائل اجتماعی کار می کنم. در حال حاضر با یک تیم 5 نفره روی موضوع ترنس ها کار می کنیم . و به کمک شما که عمل کردید خیلی احتیاج داریم. اگر قبول کنید به ما کمک کنید خیلی ممنون میشم. این شماره تماس منه: 093*******42 و این هم ایمیلم: SL********@YAHOO.COM . + اینکه لطفا پیامم رو منتشر کنید تا بقیه دوستان هم ببیند. من منتظر تماس و یا ایمیل شما هستم. در ضمن تمام شرایطی که شما برای همکاری تعیین می کنید نیز قبول می کنیم
ترنس دیگه چیه؟ :wacko:

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
یه جانباز داره عکساشو توی نودی آپلود میکنه الان ذوق مرگم :blush:

یه زمانی خیلی روی اطلاعات حساس بودم، ولی گفتم توی مملکت ما ک چیزی به نام حریم خصوصی به هیچ وجه معنایی نداره، کل زندگیمون هم توسط 10تا سازمان و مرکز و وزارت چک میشه پس بهتره این قدر خودمو اذیت نکنم و قدری بیخیالتر باشم :D

راستش رو بگم بهتون، من از دامین .ir فقط برای طراحی سایت مسجد محل استفاده کردم!! :D همیشه خودم رو جر میدم تا .com پیدا کنم.
سر اسم صاحب الزمان هم ازم تعهد خواستن که ندادم. :D یه اسم دیگه انتخاب کردم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
نه پلی لیست که چیز خواصی نیستش

منظورم از کالکشن این هستش

یارو میاد یه آهنگ رو میبینه از این آهنگ خوشش میاد میزنه ( اضافه کردن به کالکشن شخصی , هر وقت میره توی کالکشنش این آهنگ هستش میتونه دانلودش کنه مثل این میمونه که شما بیایی یه فولدر بسازی و توش هر آهنگی که میخوای بریزی و این آنلاین هستش )

بله وقتی خواننده ها رو دنبال میکنن هر وقت آهنگ جدیدی ازشون میاد توی پروفایل بهشون نشون میده و بالای سایت هم بهشون اعلام میکنه که شما پیگیر این خواننده هستی و این خواننده هم آهنگ جدید خونده دانلودش کنید .

یه چیز دیگه هم اضافه کردم هیستوری ( کاربر امروز اومده سایت چه کارهایی کرده , برای مثال یوزر میاد توی سایت لاگین میکنه میره آهنگ امیر تتلو رو دانلود میکنه

آرشیو مینویسه که از این مطلب بازدید کردی )

اگر بشه میخوام این رو هم اضافه کنم که موزیک به صورت آنلاین پخش بشه و هر جای موزیک یکی بتونه نظر بده ( مشابش توی سایت های خارجی هستش )

و یه چندتا امکان که میخوام سوپرایز باشه :دی

من هر وقت کار هم دارم بیکارم :( اصلاً بیکاری برای خودش دنیایی داره :دی

خوب این همونه Playlist میشه دیگه ، مثل این سایت https://soundcloud.com/ ، شما می تونی یک لیست بسازی هر اسمی که دلت خواست روش بذاری و آهنگ ها تو بهش اضافه کنی و بعدا هر بلایی که بخواهی سرش بیاری.
بعضی از سایت های هم میشه Playlist ها رو بین کاربرها اشتراک گذاشت ، بهش رای بدن و بهترین لیست ماه انتخاب بشه و ...

این هیستوری هم همون activity هست بعضی از سایتهای اجتماعی دارند ، به اینصورت که کاربر وقتی میاد تو سایت هر غلطی که بکنه ثبت میشه.

اون اخری هم اسمش waveform هست ، ولی من همون پلیر ساده رو ترجیح میدم.

اسکریپت ات اختصاصی یا از CMS استفاده می کنی ؟

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
عزیز دل....

انشالله که برنامه نویسی؟؟....

یه اسکریپت لازم داشتم... به یه برنامه نویس توضیح دادم و.... گفت چشم...... میشه 2 تومن.... 30% اول 30% آخر .... 40% دو هفته بعد..........!!

گفتم چشم من بعد از ماه رمضون مزاحمت میشم.....

آقا دو سه روز پیش صحبت کردم گفت........ 4 ملیون......:wacko:

به اون اندازه که دلم میخواد حرفه ای نیستم.

به خاطر همین قیمت گرونش دارم دارم زور میزنم تا خودم اسکریپت بنویسم. همزمان با کار آموزش هم میبینم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بالا