• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
وبمستران خواب و بیدار چطور میتونم ویدئویی که انکد h264 هست رو پخش کنم؟ با مدیا پلیر نمیشه:jealous:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
با عرض سلام ، به هارد مکس تور دور 7200 اینترنال 500 گیگ سالم دسته دوم هست به نظرتون قیمت چند بخرم خوبه ؟ از یکی از دوستان میخوام دست بگیرم نه اون قیمت داره نه من لطفا قیمت رو پی ام کنین تشکر

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
لینک قالب 3علی3 رو کسی داره؟
اختصاصی هست و صاحبش راضی نیست.
با عرض سلام ، به هارد مکس تور دور 7200 اینترنال 500 گیگ سالم دسته دوم هست به نظرتون قیمت چند بخرم خوبه ؟ از یکی از دوستان میخوام دست بگیرم نه اون قیمت داره نه من لطفا قیمت رو پی ام کنین تشکر

اینجا بیشتر قیمت هاست ، وی پی اس ، سایت ، سئو و هرچی به وب مستری ربط داشته باشه رو میدونن:D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
قابل توجه : دوستانی که فکر میکنند اسپم نمیدن (یا اگر اسپم میدن 4 تا پس مفید هم میدن)

درست نیست شور یه چیزی رو دربیارید . شما ها اسپم شناس هستید و به فکر این تاپیک هستید که باز بمونه دیگه لازم نیست هی تکرار کنید .
کاش به جای حساس بودن روی اسپم و این تاپیک روی انسانیت و روابط بین انسان ها هم حساس بودید .
تا کم اوردید ننویسید " آیا برای اضافه کردن F A R Z A D به لیست سیاه خود اطمینان دارید؟ "
تا قبلش که جواب درست حسابی نمی دادید حالا برم تو لیست سیاه فکر کردید فرقی برام میکنه ؟
دیگه ببخشید شما همش پست مفید می دید یکی هم هست اینجا اسپم میده به پست های مفید خودتون ببخشید دیگه .

همه شما ها اسپم نمی دید فقط من اسپم میدم لطفا دیگه متذکر نشید .
قابل توجه : دوستانی که فکر میکنند اسپم نمیدن (یا اگر اسپم میدن 4 تا پس مفید هم میدن)

درست نیست شور یه چیزی رو دربیارید . شما ها اسپم شناس هستید و به فکر این تاپیک هستید که باز بمونه دیگه لازم نیست هی تکرار کنید .
کاش به جای حساس بودن روی اسپم و این تاپیک روی انسانیت و روابط بین انسان ها هم حساس بودید .
تا کم اوردید ننویسید " آیا برای اضافه کردن F A R Z A D به لیست سیاه خود اطمینان دارید؟ "
تا قبلش که جواب درست حسابی نمی دادید حالا برم تو لیست سیاه فکر کردید فرقی برام میکنه ؟
دیگه ببخشید شما همش پست مفید می دید یکی هم هست اینجا اسپم میده به پست های مفید خودتون ببخشید دیگه .

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

ایگنور هم کمه ...... !

:weird::guilty::confused:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
F A R Z A D
آواسه همین بحث کردنا و کشدارکردنشونه که بقیه باهات اینجوری رفتار میکنن. وگرنه کسی اینجا با بقیه مشکلی نداره! شمام کوتاه بیا دیگه :|

اقایون کسی رو تگ عکس باربی تجربه داشته؟ بالا بیام بعدا مشکل ساز نمیشه؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
F A R Z A D
آواسه همین بحث کردنا و کشدارکردنشونه که بقیه باهات اینجوری رفتار میکنن. وگرنه کسی اینجا با بقیه مشکلی نداره! شمام کوتاه بیا دیگه :|

اقایون کسی رو تگ عکس باربی تجربه داشته؟ بالا بیام بعدا مشکل ساز نمیشه؟

لایک :D

-------

تجربه که نه ،

ولی اگر فقط تگش باشه بعید می دونم گیر بدن . بیشتر به محتوا حساس باید باشن (ساماندهی ثبت باشی گیر هم بدن می فهمی سریع...)

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88
به اون اندازه که دلم میخواد حرفه ای نیستم.

به خاطر همین قیمت گرونش دارم دارم زور میزنم تا خودم اسکریپت بنویسم. همزمان با کار آموزش هم میبینم.

جایی کلاس درست حسابی پیدا کردی به من هم خبر یده.
جدیدا تو خیابون که راه میری فرت و فرت تبلیغ آموزشگاه برنامه نویسی میدن دستت ولی وقتی زنگ میزنی بهشون ....

--------------------------------------------------------

یکی یه توضیحی در مورد این پیام توی افزونه Seo Yoast میده:
The keyword density is 0%, which is a bit low, the keyword was found 6 times.
این پیام رو وقتی میده که کل متن 165 کلمه است.

-------------------------------------------------------

چند روز درگیر نصب یه اسکریپت روی سایتم هستم که نال شدست ولی توی فروم های خارجی خیلی ها نصبش کردند.
خودم هم یه بار چند وقت پیش برای تست نصب کردم ولی الان هر کار میکنم نمیشه .
دیروز هم به نت افزار پیام دادم که میتونید کمک کنید ورداشتن چند تا از فایل ها رو دستکاری کردن کلا پوکوندن سایتو:D
الان موندم چی کار کنم؟!:(

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
File 1376633031_-YT-f18EObbEDn3uo.mp4 cannot be saved in directory /home/tikdatai/public_html/video-converter/uploaded
Try to chmod the folder to 777.
Try again

یعنی طرف یه بار سایتشو تست نکرده؟ :weird:

پ.ن : طراح هدر پی ام بده

armin39

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان وبمستر عزیز...1 سوال داشتم از خدمت شما...من می خواستم 1 سایت بزنم ..پست ها رو اختصاصی میزنم..اما حجم فایل هابالا هست...به نظرتون اگه از سایت های آپلود فایل مثل رودفایل و آپلودبوی استفاده کنم برای آپلود و امکان خرید پستی بزارم سایت خوبی میشه؟؟؟یا اگه لینک مستقیم نزارم هیچ وقت جواب نمی ده/؟؟؟ممنون میشم دوستان با تجربه کمک کنند....بعد اگع بخوام لینک مستقیم بدم نیاز به سرور دارم...الان دقیقا سرور بخوام بگیرم ماهی چقدر در میاد کامل با چه هارد و رمی؟

بالا