• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
سلام دوستان !
صبح که نه ، ظهر بخیر !!

کسی میتونه دقیقا کدی برای اینکه مطالب مرتبط سایتم اینطوری بشه رو بهم بده ؟!

مشاهده پیوست 436766

نمایش مطالب مرتبط بر اساس دسته بندی با تصویر از این کد استفاده شه :

کد:
<!---Related Posts ---> <div class="relatedposts"> <h5>Related Articles</h5> <?php $orig_post = $post; global $post; $categories = get_the_category($post->ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'posts_per_page'=> 2, 'caller_get_posts'=>1 ); $my_query = new wp_query( $args ); while( $my_query->have_posts() ) { $my_query->the_post(); ?> <div class="relatedthumb"> <a rel="external" href="<? the_permalink()?>"><?php the_post_thumbnail(array(100,100)); ?><br /> <?php the_title(); ?> </a> </div> <? } } $post = $orig_post; wp_reset_query(); ?> </div> <!---Related Posts --->
Read more at http://www.bloggercent.com/536/related-posts-with-thumbnails-on-wordpress-without-plugin.html#ec7s1PFjfFG64Kiu.99

نمایش مطالب مرتبط بر اساس برچسب ها :

کد:
<!---Related Posts ---> <div class="relatedposts"> <h5>Related Articles</h5> <?php $orig_post = $post; global $post; $tags = wp_get_post_tags($post->ID); if ($tags) { $tag_ids = array(); foreach($tags as $individual_tag) $tag_ids[] = $individual_tag->term_id; $args=array( 'tag__in' => $tag_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'posts_per_page'=> 2, 'caller_get_posts'=>1 ); $my_query = new wp_query( $args ); while( $my_query->have_posts() ) { $my_query->the_post(); ?> <div class="relatedthumb"> <a rel="external" href="<? the_permalink()?>"><?php the_post_thumbnail(array(100,100)); ?><br /> <?php the_title(); ?> </a> </div> <? } } $post = $orig_post; wp_reset_query(); ?> </div> <!---Related Posts --->
Read more at http://www.bloggercent.com/536/related-posts-with-thumbnails-on-wordpress-without-plugin.html#ec7s1PFjfFG64Kiu.99

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
من از یه هاستینگ دیگه ، دامنه دات کام ، ثبت کردم . حالا الان داره تموم میشه و باید تمدید کنم ! میخوام که برم اون رو روی طلا هاست تمدیدش کنم !

چیکار باید کنم الان ؟! (من کلا با دامین دات کام مشکل دارم :D معلوم نیست چی به چیه !! ) :D

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
نمایش مطالب مرتبط بر اساس دسته بندی با تصویر از این کد استفاده شه :

کد:
<!---Related Posts ---> <div class="relatedposts"> <h5>Related Articles</h5> <?php $orig_post = $post; global $post; $categories = get_the_category($post->ID); if ($categories) { $category_ids = array(); foreach($categories as $individual_category) $category_ids[] = $individual_category->term_id; $args=array( 'category__in' => $category_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'posts_per_page'=> 2, 'caller_get_posts'=>1 ); $my_query = new wp_query( $args ); while( $my_query->have_posts() ) { $my_query->the_post(); ?> <div class="relatedthumb"> <a rel="external" href="<? the_permalink()?>"><?php the_post_thumbnail(array(100,100)); ?><br /> <?php the_title(); ?> </a> </div> <? } } $post = $orig_post; wp_reset_query(); ?> </div> <!---Related Posts --->

نمایش مطالب مرتبط بر اساس برچسب ها :

کد:
<!---Related Posts ---> <div class="relatedposts"> <h5>Related Articles</h5> <?php $orig_post = $post; global $post; $tags = wp_get_post_tags($post->ID); if ($tags) { $tag_ids = array(); foreach($tags as $individual_tag) $tag_ids[] = $individual_tag->term_id; $args=array( 'tag__in' => $tag_ids, 'post__not_in' => array($post->ID), 'posts_per_page'=> 2, 'caller_get_posts'=>1 ); $my_query = new wp_query( $args ); while( $my_query->have_posts() ) { $my_query->the_post(); ?> <div class="relatedthumb"> <a rel="external" href="<? the_permalink()?>"><?php the_post_thumbnail(array(100,100)); ?><br /> <?php the_title(); ?> </a> </div> <? } } $post = $orig_post; wp_reset_query(); ?> </div> <!---Related Posts --->

استایلش هم مثل اینه ؟!

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
List Subscriptions ███████████████ P.M:4815162342
یکی فک کنم با ربات از سایتم کپی میکنه راهی هست بشه فهمید و آی پی شو بست؟ مطالب اون زودتر از من ایندکس میشه :|

سایتش رو پیدا کن (برای پیدا کردنش یکسری تایتل یکسری از پست هات رو خاص بزن بعد توی گوگل تایتل همون پستت رو سرچ کن سایتش پیدا میشه) بعد آی پی سرورش رو گیر بیار بعد از توی httaccess آی پیش رو بن کن

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
سایتش رو پیدا کن (برای پیدا کردنش یکسری تایتل یکسری از پست هات رو خاص بزن بعد توی گوگل تایتل همون پستت رو سرچ کن سایتش پیدا میشه) بعد آی پی سرورش رو گیر بیار بعد از توی httaccess آی پیش رو بن کن

آی پی سایتش با آی پی ربات یکی هست؟ (سایتشو دارم.)

spanish

Registered User
لایک‌ها
407

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
منظورم اینه که واسه دومین شاکی نشده... اینطور که من از پستش فهمیدم میگه یا پول یا دومین، حالا شما دومین رو گرفتی پول هم دادی! مدعی شد دو نفر! واسه شما که ترنسفر تائید کرده و مونده مدارک. باز یه قدم پیش رفته! زیر میزی کلا سرش بی کلاهه!

تاخیر توی واریز وجه داشتم که براش ریختم.کلاهبرداری کجا بود؟ lol

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
تایید کردن ترنسفر که ارزشی نداره چون مدارک رو نفرسته درخواست انتقال اکسپایر میشه، توی تاپیک گفتم من دامین رو خریدم و الان مالکم ایشون اسم دامین رو لطفا نیاره و وجهی که از این آقا طلب داره رو بگیره، صبر میکنیم ببینیم ایشون میاد توضیحی بده درباره بدقولیش یا نه اگر داد که به سلامتی اگر نه از راه های دیگه وارد میشیم :eek:

توی پ.خ توضیحش رو برات فرستادم

spanish

Registered User
لایک‌ها
407

spanish

Registered User
لایک‌ها
407

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
دیروز یه نفر اعلام کلاه برداری کرد

چار کلمه اول اسم کاربری کلاه بردار span بودش

:| عایا ؟

بابا کلاهبرداری کجا بود؟یک روز ب نت دسترسی نداشتیم شدیم کلاهبردار.یک هفته نباشیم حکم ارتدادم میاد :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
بنر هاشون خوبه اما عالی نیست ! کاور که ندارند !

دوستان معرفی از شما خدمت از ما !!!

خدمت که میکنی برا خودت میکنی نه واسه ما :دی

یکی هستش به اسم مهدی رحمتی گرون میگیره ولی خوب میزنه شب بهت اطلاعاتش رو میدم

خوب بنر میزنه :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
توی پ.خ توضیحش رو برات فرستادم

مرسیانو، بنده هم بخاطر قولی که داده بودی و جواب پ.خ ندادی یکم ناراحت شدم که الان مشکلی نیست، رسا موزیک مال شما بود آیا؟ چرا ارور DB میده؟ :D

spanish

Registered User
لایک‌ها
407
اونی که گفته بود کلاهبرداری تا پستش رو خوندم منظورش رو فهمیدم ایشونه :D
ولی جالبه یوزر زیرمیزی دامین رو میخواسته 30 تومن داده به ایشون تا فهمیده دامین فیلتره توی تاپیک گفته دامین رو نمیخوام و من 20 هزار تومن ریختم به حساب ایشون درخواست انتقال هم دادم توسط ایشون تایید شده و دیشب قرار بود مدارک رو بفرستن حالا یوزر زیرمیزی شاکی شده که من دامین رو میخوام :blink:
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif
blinksmiley.gif

دامین متعلق به شماست و وجه ایشون باز گشت داده شده

بالا