• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان این طرح لیست اعضا رو ببینید خوبه ؟

1Mobilez - مرجع تخصصی موبایل ایران - لیست اعضا

و این پروفایل :

قوانین انجمن های تخصصی 1موبایلز

کلی کار کردم رو اینا :D موس رو روی نوع گوشی یا ... هم ببرید :D

اون ایهام اسمشو توضیح ندادی ها
میری روی عکس دار ها (اواتار و نوع گوشی) متن کنارش هم حرکت میکنه (نمیشه گفت عیب ولی نظر من اینکه نکنه بهتره)
بعد انجمن موبایله همه هم گوشی بازند لازم نیست عکس گوشی به اون بزرگی باشه (گوشی باز هم نباشند همچین حالتی هست) . خیلی بزرگه
همه اینها نظر شخصی بود ها ...

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
اون ایهام اسمشو توضیح ندادی ها
میری روی عکس دار ها (اواتار و نوع گوشی) متن کنارش هم حرکت میکنه (نمیشه گفت عیب ولی نظر من اینکه نکنه بهتره)
بعد انجمن موبایله همه هم گوشی بازند لازم نیست عکس گوشی به اون بزرگی باشه (گوشی باز هم نباشند همچین حالتی هست) . خیلی بزرگه
همه اینها نظر شخصی بود ها ...

راستشو بخای , هنوز تو فکر اینم که چی گفتی !! :D

عکس هارو هم از GSMARENA برداشتم , دیگه کوچیکتر از این زشت میشد !!!! اونی که میگی متن حرکت میکنه هم حالا بستگی به نظر شخصی هر نفر داره !!! در هر حال ممنون .

راستی اون قضیه رو یکم بیشتر تو خصوصی توضیح بده :D

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
راستشو بخای , هنوز تو فکر اینم که چی گفتی !! :D

عکس هارو هم از GSMARENA برداشتم , دیگه کوچیکتر از این زشت میشد !!!! اونی که میگی متن حرکت میکنه هم حالا بستگی به نظر شخصی هر نفر داره !!! در هر حال ممنون .

راستی اون قضیه رو یکم بیشتر تو خصوصی توضیح بده :D

من توضیح کامل برات فرستادم اگر مشگلی بود بازم بگو

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
یه سوال از دوستانی که تبادل لینک خودکار گذاشتن .
سال پیش که من فعالیت وبمستریم بیشتر بود این اسکریپت تبادل لینک رو بورس بود و بیشتر سایت ها داشتند . بعد چند تا مقاله تو سایت های سئو اومد که اگر به سایت اسپم لینک بدی برای سایت خودت بد میشه بعد این اسکریپت یه جورایی کم شد دوباره دارند بچه های سایت ازش استفاده می کنند .
هنوزم لینک سایت اسپم مضر هست یا نیست ؟

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
سال پیش که من فعالیت وبمستریم بیشتر بود این اسکریپت تبادل لینک رو بورس بود و بیشتر سایت ها داشتند . بعد چند تا مقاله تو سایت های سئو اومد که اگر به سایت اسپم لینک بدی برای سایت خودت بد میشه بعد این اسکریپت یه جورایی کم شد دوباره دارند بچه های سایت ازش استفاده می کنند .

فکر نکنم مضر باشه ...

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

شما داری در مورد الگوریتم های گوگل صحبت میکنی و این چیزی هست که هیچ کس ازش خبر نداره، اولی که پاندا اومد گوگل شدیدا حمله کرد به همه سایت ها و سایت های تفریحی وب فارسی تقریبا نابود شدن از اسپم بگیر تا تبادل لینک و غیره
هنوز هم شاید گوگل واکنشی نشون نده نسبت به تبادل لینک و خرید بک لینک ولی یکباره جو میگیرتش و گند میزنه به همه چیز، بهترین توصیه ای میتونم بکنم اینه که شما همیشه قوانین رو اجرا کنی و کار خودت رو بکنی و بگی گور بابای گوگل ;)

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
شما داری در مورد الگوریتم های گوگل صحبت میکنی و این چیزی هست که هیچ کس ازش خبر نداره، اولی که پاندا اومد گوگل شدیدا حمله کرد به همه سایت ها و سایت های تفریحی وب فارسی تقریبا نابود شدن از اسپم بگیر تا تبادل لینک و غیره
هنوز هم شاید گوگل واکنشی نشون نده نسبت به تبادل لینک و خرید بک لینک ولی یکباره جو میگیرتش و گند میزنه به همه چیز، بهترین توصیه ای میتونم بکنم اینه که شما همیشه قوانین رو اجرا کنی و کار خودت رو بکنی و بگی گور بابای گوگل ;)

قوانین کجا رو ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
با توجه به روش های موجود بک لینک های ورودی و لینک های خروجی فالو شما باید در موضوعات و یا برخی موضوعات مرتبط باشن با سایت شما .
مشکل اول در پنالتی شدن عدم ارتباط این ها هست . حالا بالفرض یه سایت اسپم هم دارید که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توشه . مسلما همه اینا مرتبط با موضوع سایت شما نیست مگر این که سایت دوم هم اسپم باشه !

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
بک لینک درست و اصولی خیلی هم خوبه. سایت رو از اعماق نتایج گوگل به پیج اول میاره :دی
لذت فوق العاده ای برای مدیر سایت داره :D

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
با توجه به روش های موجود بک لینک های ورودی و لینک های خروجی فالو شما باید در موضوعات و یا برخی موضوعات مرتبط باشن با سایت شما .
مشکل اول در پنالتی شدن عدم ارتباط این ها هست . حالا بالفرض یه سایت اسپم هم دارید که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توشه . مسلما همه اینا مرتبط با موضوع سایت شما نیست مگر این که سایت دوم هم اسپم باشه !

پس این اسکریپت ها خیلی مضرند تا مفید باشند .
ممکنه سایت اسپم بیاد و شما هم لینکش کنی
اون سود میبره که شما لینکش کردند ولی شما ضرر میکنید که اونو لینک کردید .
ولی سه طرفه فکر کنم مضر نباشه . نظرتون راجب اون چیه ؟
سه طرفه :
لینک سایت A در سایت B قرار بگیره اما لینک سایت B به جای قرار گرفتن تو سایت A توی سایت C قرار بگیره .
اینجوری اگر قرار باشه ضرری برسه به سایت C و B میرسه و فقط برای سایت A مفید میشه درست میگم ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
پس این اسکریپت ها خیلی مضرند تا مفید باشند .
ممکنه سایت اسپم بیاد و شما هم لینکش کنی
اون سود میبره که شما لینکش کردند ولی شما ضرر میکنید که اونو لینک کردید .
ولی سه طرفه فکر کنم مضر نباشه . نظرتون راجب اون چیه ؟
سه طرفه :
لینک سایت A در سایت B قرار بگیره اما لینک سایت B به جای قرار گرفتن تو سایت A توی سایت C قرار بگیره .
اینجوری اگر قرار باشه ضرری برسه به سایت C و B میرسه و فقط برای سایت A مفید میشه درست میگم ؟

همونطور که عرض کردم ورودی و خروجی تاثیر پذیر هست . البته اطلاعات دقیقی ندارم ولی احتمال میدم لینک های ورودی به سایت شما تاثیر بیشتری در صعود یا سقوط داشته باشند . ضمن این که شما با ابزار Disallow میتونید لینک های ورودی که دوست ندارید رو از گوگل حذف کنید .

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
همونطور که عرض کردم ورودی و خروجی تاثیر پذیر هست . البته اطلاعات دقیقی ندارم ولی احتمال میدم لینک های ورودی به سایت شما تاثیر بیشتری در صعود یا سقوط داشته باشند . ضمن این که شما با ابزار Disallow میتونید لینک های ورودی که دوست ندارید رو از گوگل حذف کنید .

اگر Disallow کنی اون وقت اگر اون سایت که Disallow شده روی لینکت کلیک کنند وارد سایتت نمی شند ؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
ابی صبح شد کجایی پس :rolleyes:

یک مشتری الان سفارش داد اس دادم ز زد کلی خندیدیم بعد دوست شدیم دیدم یارو هم وب مستر ا ! بعد هی من بگو هی اون بگو بعد دیدم از بچه های پی تی ا اما خیلی وقت ا ان نشده و اخرش انصراف داد :blink::D

ادد کنید

[email protected]

نمونه کارهاش رو هم خواستی بگو

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
این کروم هم داره یواش یواش مثل فایرفاکس میشه .... همینجوری 10 تا تب بازمیکنیم !! فریز میکنه .. :|

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این کروم هم داره یواش یواش مثل فایرفاکس میشه .... همینجوری 10 تا تب بازمیکنیم !! فریز میکنه .. :|

برای شما هم کرش میکنه ؟

دو جور میشه

برای اولین بار که فارسی بنویسی فریز میشه بعد درست میشه

بعضی وقت ها کلا کرش میکنه باید دوباره بازش کنی

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
لایسنس whmcs کسی داره برای فروش؟ لطفا پخ کنه...

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
سلام صبح مایل به ظهرتون بخیر
یه سوال :
رو یه سایت به آدرس : www.yoursite.com میشه یه صفحه به آدرس : www.yoursite.com/abcde آورد بالا که کلا ساختارش از بقیه صفحات جدا باشه ؟ (سایت اصلی وردپرس هست)
مثلا رو اون صفحه یه قالب دیگه نصب باشه و تمامی پستهایی که می خواد تو اونجا داده بشه ساختارش با سایت اصلی فرق کنه ؟؟

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
سلام صبح مایل به ظهرتون بخیر
یه سوال :
رو یه سایت به آدرس : www.yoursite.com میشه یه صفحه به آدرس : www.yoursite.com/abcde آورد بالا که کلا ساختارش از بقیه صفحات جدا باشه ؟ (سایت اصلی وردپرس هست)
مثلا رو اون صفحه یه قالب دیگه نصب باشه و تمامی پستهایی که می خواد تو اونجا داده بشه ساختارش با سایت اصلی فرق کنه ؟؟

میتونید یه پوشه با اسم ABCDE بسازید و توش یه وردپرس دیگه نصب کنید . با اتصال به یه دیتا بیس دیگه هم میتونید قالب دلخواه هم میتونید پست های جدا بزنید .

بالا