• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
یدونه پارتی درست حسابی نداریم توی هاست دی ال بشه پارتیمون بهم از اون هاست کانادا خوشملاش بدن
biggrinsmiley.gif

پارتی نمیخواد و پول میخواد :|
اما سرورهای کاناداشون هم در مقابل ایرانشون باید لنگ بندازه :)
الان میهن دانلود فیس نما و دانلود ها و .... اومدن روی ایران و ترکونده این سرعت !

ماهم میریم روی سرور ایرانشون !
خوب میشه دی:

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
تو ssh چطوری میشه فهمید مصرف بیش از حد رم توسط کدوم اسکریپت ــه ؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
وبمستر با افکار منحرف :دی
این هاست رایگان میده ولی خودم تا حالا فرصت نکردم برم تست کنم ببینم چطور هست ولی چند تا از ادد لیست هام استفاده کردن و همون ها معرفی کردن
Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel

نه هاست رایگان نمیخوام.
یه هاستی بود که هر پلانی که دوست داشتی انتخاب میکردی سال اول رو رایگان حساب میکرد بعدش باید پول میدادی. میگفت انتقال هم نمیدیم ولی ما خودمون بلدیم انتقال میدیم :D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
[h=3]Nginx[/h]
چه وب سرور خفنی هستش :دی
سرعتشم فوق العادس

پیشنهاد میکنم ازش به جای لایت اسپید استفاده کنید

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
واقعا کسی سایت دانلود پر بازدید نداره؟:D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
داشتم تعرفه های صنف طراح ها رو مدیدیم :|

طراجی لوگو چهارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر ملیون بودش :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
ارتش ایرانو که هر سال تو تلویزیون ایران میبینیم. این خیلی با 60-70 سال پیش فرق داره...

عزیزم داری از ارتشی حرف میزنی که با ***** فوق العاده میخواسته کل دنیا رو بگیره، اصلانباید همچین ارتش هدفمند و عظیمی رو با ارتش داغون ایرانی مقایسه کنی، همین ارتش فعلی هم ک داریم هی میگن کل تولید سلاح ها داخلی هست اوضاعش خراب تر از این حرفاست، با عموم رفتم توی ناو جنگی که اعلام کرده بودن 100% داخلیه، خدا شاهده فقط سیم هاش و دستگاه های ارتباطیش نمونه داخلی بود، الباقیش همش یا خودش روسی بود یا ساختش با کارخونه های ایرانی و مهندس های روسی بود :hmm::eek:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
:| الان دارید توان ارتش رو برای درگیری با امریکا میسنجید ؟

بحث خیلی بزرگ تر از این حرفاست که من بخوام دربارش حرف بزنم، اما با چند تا مسئول ستاد مشترک نیرو زمینی 4 کلمه حرف زدم فهمیدم هیچ شانسی نداریم :lol:
اینجوری که خودشون میگن اگر آمریکا مشکل هزینه های جنگ رو نداشته باشه و همچین ریسکی بکنه و کل نیرو هاشو خالی کنه سر ایران احتمال برد ایران خیلی کمه مگه اینکه دوباره معجزه ای بشه و یه بلایی سر آمریکا بیاد ایرانیا قصر در برن :D
در کل فعلا خبری از جنگ نیست شهر در امن و امانه، روسیه بی شرف هم فعلا سازش موافقه : )))
پس گور بابای جنگ به فکر هاست من باشید
laughingsmiley.gif
:D

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
بحث خیلی بزرگ تر از این حرفاست که من بخوام دربارش حرف بزنم، اما با چند تا مسئول ستاد مشترک نیرو زمینی 4 کلمه حرف زدم فهمیدم هیچ شانسی نداریم :lol:
اینجوری که خودشون میگن اگر آمریکا مشکل هزینه های جنگ رو نداشته باشه و همچین ریسکی بکنه و کل نیرو هاشو خالی کنه سر ایران احتمال برد ایران خیلی کمه مگه اینکه دوباره معجزه ای بشه و یه بلایی سر آمریکا بیاد ایرانیا قصر در برن :D
در کل فعلا خبری از جنگ نیست شهر در امن و امانه، روسیه بی شرف هم فعلا سازش موافقه : )))
laughingsmiley.gif

=)))

امین چند چندی تو؟! آخرش چه کردی

پ.ن پست قبلی : هیتلر هیچوقت نمیگفت طوری نکنید طوری بشود که مردم فکر کنند طوری شده است.

=))

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
موضوع فیلترینگ ک گفتی چند ماهی هست روی اعصابمه اما فکر نمیکردم تا این حد جدی باشه، هاست دی ال هم کنسله :(
الان ادامه رو پ.خ میدم :دی

از اینجا بگیر iranserver.com اینقده خوبه :D

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
موضوع فیلترینگ ک گفتی چند ماهی هست روی اعصابمه اما فکر نمیکردم تا این حد جدی باشه، هاست دی ال هم کنسله :(
الان ادامه رو پ.خ میدم :دی

موضوع فیلترینگ که کلا روی مخه و البته آقای روحانی با فیلتر مشکل و حرف قشنگی زده :
هر کس بخواد وارد سایت بشه به هر ترتیب میشه و این فیلتر فقط آسایش رو گرفته و از همه مهمتر به اقتصاد مجازی ما لطمه وارد کرده .
حتی نسبت به فیس پوک !

باشه :D

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
laughingsmiley.gif

زیادی به حرف اینا هم توجه نکنید
فکر کنم 6 پست دیگه تا صفحه 4444 مونده :D

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893

امین بخوای از این جا بخری حدود 200 خرج کنی ماهانه که پشتیبانی کنن (سرور ایران منظورمه !) البته با یه مشکل خفن ! اونم پهنای باند !

علیرضا ممنون از پیشنهادت :)

تازه پهنای باند هم محدود داده و یکم زوره !

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483

فعلا ممد فخرایی هست :D

موضوع فیلترینگ که کلا روی مخه و البته آقای روحانی با فیلتر مشکل و حرف قشنگی زده :
هر کس بخواد وارد سایت بشه به هر ترتیب میشه و این فیلتر فقط آسایش رو گرفته و از همه مهمتر به اقتصاد مجازی ما لطمه وارد کرده .
حتی نسبت به فیس پوک !

باشه :D

دیگه هیچ اعتمادی به همینم ندارم ، اینم یه دروغگو در میاد مثه بقیه مسئولین، خودش به زور 10% توان اجرایی داره تو مملکت حالا میخواد انقلاب کنه :blink:

زیادی به حرف اینا هم توجه نکنید
فکر کنم 6 پست دیگه تا صفحه 4444 مونده :D

آقا تو فکرم 3 تا سایتمو با هم ترکیب کنم :D

بالا