• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان بنظر شما بهترین vBulletin کار ایران کیه؟

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
؟ اشتباه نمی گی ؟
باید برهSimple Dns zone editor => A record ایجاد کنه متصل می شه به جایی که می خواهد . نیازی به این دستور العمل نیست

ممنون دوست عزیز
اما کنترل پانل من DirectAdmin هست..... چطور باید اینکارو انجام بدم؟

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
راستی من درخواست ثبت کردم انجمن موبایلمون رو داده بودم , از کجا بفهمم ثبت شده یا نه ؟

کد رهگیری رو که میزنم فقط توضیح هایی که خودم موقع ثبت نوشتم رو میده بهم :|
توی ثبت عادی که من ثبت کردم قبلا کد رهگیری نداده بنظرم درخواست مجوز دادی .تا جایی که یادم هست جواب اش بهت اس ام اس می شه . من هم 2 ماه قبل درخواست مجوز خبرگزاری دادم ارجاعم دادند به رسانه ارشاد .

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ممنون دوست عزیز
اما کنترل پانل من DirectAdmin هست..... چطور باید اینکارو انجام بدم؟
با دایرکت ادمین کار نکردم ولی الان از دمو دایرکت نگاه کردم باید بری داخل DNS Management از اینجا می تونی انجام بدی.

P E R S I A N

Registered User
لایک‌ها
343
بالاخره منم از جزیره بیرون اومدم

پ.ن: یارو سایتشو گزاشته بود برای فروش من فقط تاییدش کردم بدلیل اسپم بلاک شدم o0

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
تو چه بازه ی زمانی شیلترینگ عالی بود ؟
چه افرادی و توی چه مدتی قبول رده بودند ؟

اوایل که اینترنت کلا آزاد بود
بعد اومدن گفتن سایتای غیر اخلاقی رو میخوایم حذف کنیم و اینا که نوجونا میرن اینترنت پدر مادرا خیالشون راحت باشه، ملتم گفتن باشه! خیلی هم خوب!
نمیدونم شما یادتون میاد یا نه.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
اوایل که اینترنت کلا آزاد بود
بعد اومدن گفتن سایتای غیر اخلاقی رو میخوایم حذف کنیم و اینا که نوجونا میرن اینترنت پدر مادرا خیالشون راحت باشه، ملتم گفتن باشه! خیلی هم خوب!
نمیدونم شما یادتون میاد یا نه.

همون زمانی که ویندوز 3.1 داشت می رفت و جاش ملت ویندوز 98 و Me فارسی می ریختن ؟ :)

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
همون زمانی که ویندوز 3.1 داشت می رفت و جاش ملت ویندوز 98 و Me فارسی می ریختن ؟ :)

یادش بخیر!
میدونی واسه ماهایی که با داس کار میکردیم nc یه تحول عظیم!!! محسوب میشد فکر کن ویندوز چی بود که وقتی به 98 رسید دیگه به نظر ما ترکونده بود!
من درایو فلاپی 5 1/4 خودم رو هنوز رو کیسم میبدندم حتی وقتی کیس عوض میشه. یه حسی بهش دارم. اولین کیس فوق پیشرفته! 386 م رو هم نگه داشتم.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
یادش بخیر!
میدونی واسه ماهایی که با داس کار میکردیم nc یه تحول عظیم!!! محسوب میشد فکر کن ویندوز چی بود که وقتی به 98 رسید دیگه به نظر ما ترکونده بود!
من درایو فلاپی 5 1/4 خودم رو هنوز رو کیسم میبدندم حتی وقتی کیس عوض میشه. یه حسی بهش دارم. اولین کیس فوق پیشرفته! 386 م رو هم نگه داشتم.

من هیچ وقت DN و NC رو یادم نمیره :)

زمانی که مهد کودک نرفته بودیم داشتیم با dn کار می کردیم ، کپی پیست می کردیم ؛ کلی هم کیف میکردیم ... :D

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462

زمانی که مهد کودک نرفته بودیم داشتیم با dn کار می کردیم ، کپی پیست می کردیم ؛ کلی هم کیف میکردیم ... :D

دیروز اتفاقا یکی از آشناها خونمون بود ... میگفت یه بازی داشتی 20 فلاپی بود یادته؟!
یادش بخیر.
این نوستالژی پدر منو در میاره آخرش.

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

چی کپی میکردی اون موقعه ؟:blink:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دیروز اتفاقا یکی از آشناها خونمون بود ... میگفت یه بازی داشتی 20 فلاپی بود یادته؟!
یادش بخیر.
این نوستالژی پدر منو در میاره آخرش.

بازی نه ولی یادمه چند تا برنامه حسابداری ما داشتیم اون زمان ، کلاً تا میخواست نصب بشه حداقل 10-15 تایی فلاپی باید میخورد تا بالاخره نصب میشد برنامه اش ..

البته برنامه اش زیاد یادم نیست ، ولی برای حسابداری خرج و مخارج خودم یادمه نرم افزار "رافع 6" ریخته بودم رو ویندوز 98 چند سال بعدش ..

یه سری از بازی ها الان یادمه ولی اسمش یادم نمیاد :( واقعا ضد حاله اسم شون رو نمی دونم الان :lol:

چی کپی میکردی اون موقعه ؟
blinksmiley.gif

بازی و عکس و فایل های خودم ...

یاد acdsee بخیر عکسهامونم با اون می دیدیم :|

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
دوستان لطفا ایده بدین،؛ روی OOF.ir چه سایتی بزنم؟ :D
اووووف :p

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
بازی نه ولی یادمه چند تا برنامه حسابداری ما داشتیم اون زمان ، کلاً تا میخواست نصب بشه حداقل 10-15 تایی فلاپی باید میخورد تا بالاخره نصب میشد برنامه اش ..

البته برنامه اش زیاد یادم نیست ، ولی برای حسابداری خرج و مخارج خودم یادمه نرم افزار "رافع 6" ریخته بودم رو ویندوز 98 چند سال بعدش ..

یه سری از بازی ها الان یادمه ولی اسمش یادم نمیاد :( واقعا ضد حاله اسم شون رو نمی دونم الان :lol:

بازی و عکس و فایل های خودم ...

یاد acdsee بخیر عکسهامونم با اون می دیدیم :|

عکس اون کیس فوق پیشرفه رو بذارم ببینن بچه ها یاد خاطرات کنن
the-old.JPG

بالا