• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
مشکل دقیقا همینه.
صفحه ی ایندکس یه چیزی مثل pishvaaz.ir هست. (برای هر موضوع اصلی 10 تا پست آخر رو نشون میده)
کپی کنم همون موضوعات رو روی صفحه ی هر دسته نشون میده ...

سینگل رو کپی کن

به جاش مواردی که توی سینگل برای زمینه دلخواه و... رو تعریف کردی بردار و از تابع content برای لود page.php استفاده کن .

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
مشکل دقیقا همینه.
صفحه ی ایندکس یه چیزی مثل pishvaaz.ir هست. (برای هر موضوع اصلی 10 تا پست آخر رو نشون میده)
کپی کنم همون موضوعات رو روی صفحه ی هر دسته نشون میده ...

<?php the_content(); ?>
<?php endwhile; ?>
<?php endif; ?>

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
یه سایتم با حدود +1300 تا آیپی و 700 تا گوگل و در آمد ماهیانه بیشتر از 100 تا 150تومن رو میخوام بفروشم!
چون موضوعش خاص هست در آمد داره یک سال و نیم هم هست و مشکلی نداره توی کلمات کلیدی هم بیشتر اوله توی گوگل!
حوصله نداشتم تاپیک زنم گفتم اینجا بگم قیمت پیشنهادی دارید پ.خ بدید یکم به پول نیاز دارم

آدرس و هزینه ها؟

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان
مشکل قبلی حل شد و با تشکر.....
یک مشکل دیگه دارم
یک افزونه به غیر از اکسیمت بهم معرفی کنین که بتونم این نظرات اسپم رو فیلتر کنم ....... دیوونم کردن!!!! سایتم وردپرس هست

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
یه سایتم با حدود +1300 تا آیپی و 700 تا گوگل و در آمد ماهیانه بیشتر از 100 تا 150تومن رو میخوام بفروشم!
چون موضوعش خاص هست در آمد داره یک سال و نیم هم هست و مشکلی نداره توی کلمات کلیدی هم بیشتر اوله توی گوگل!
حوصله نداشتم تاپیک زنم گفتم اینجا بگم قیمت پیشنهادی دارید پ.خ بدید یکم به پول نیاز دارم

سلام
لطفا آدرس و شرایط رو برای بنده پخ کنید

ILOOP

Registered User
لایک‌ها
140
آیا قالب رنگارنگ طرفدار داره ؟

لینک
قالب های وین دیزاین رنگارنگند کلی هم طرفدار داره

پ ن کسی مقاله کامل درباره لینک بولدینگ داخلی ساخت سراغ داره؟
پ ن 2 از صفحه اصلی فقط یکبار به مطلب لینک شه یا محدودیتی نداره؟؟

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
آیا قالب رنگارنگ طرفدار داره ؟

لینک
این اول تبلیغات بوده بعد قالب شده فک کنم :D
زیر قسمت هدر اگه بتونی یه قسمت دربیاری که مثل قسمت مهمترین اخبار ورزش 3 باشه بهترم میشه. یه فوتر درست حسابی هم واسش طراحی کن ===> عالی میشه

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
الیکان نوشته :
بعد از سفارش برگشتی برای من پورسانت کم کرد :|

• عدم کسر هزینه سفارشات برگشتی
    برگشت خوردن سفارشات تقصیر بازاریاب نیست ! در الیکان هیچ هزینه ای بابت سفارشات برگشتی از حساب بازاریاب کسر نخواهد شد. الیکان تمام تلاش خود را به کار برده است تا شرایط ایده آلی را فراهم آورد تا بازاریاب فروش بیشتری داشته باشد. الیکان بیشتر سود فروش را به بازاریاب اختصاص داده است، با الیکان فروش حرفه ای را تجربه کنید !

اونا یه چیزی گفتن تو چرا باور کردی :lol::wacko:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
الیکان نوشته :
بعد از سفارش برگشتی برای من پورسانت کم کرد :|

• عدم کسر هزینه سفارشات برگشتی
    برگشت خوردن سفارشات تقصیر بازاریاب نیست ! در الیکان هیچ هزینه ای بابت سفارشات برگشتی از حساب بازاریاب کسر نخواهد شد. الیکان تمام تلاش خود را به کار برده است تا شرایط ایده آلی را فراهم آورد تا بازاریاب فروش بیشتری داشته باشد. الیکان بیشتر سود فروش را به بازاریاب اختصاص داده است، با الیکان فروش حرفه ای را تجربه کنید !

چيزي كم نميكنه

فقط اون 80 درصد ( جديدا 50 درصد ) پورسانتي كه موقع ارسال بهت داده رو كم ميكنه !!

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
یعنی هیچ کدوم از دوستان براشون همچین چیزی اتفاق نیفتاده!!!!!
سلام دوستان
مشکل قبلی حل شد و با تشکر.....
یک مشکل دیگه دارم
یک افزونه به غیر از اکسیمت بهم معرفی کنین که بتونم این نظرات اسپم رو فیلتر کنم ....... دیوونم کردن!!!! سایتم وردپرس هست

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دوستان مانیتور اپتایم چیزی سراغ دارین که sms بده تا مشکلی برای پینگ به سایت پیش میاد ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

hasti1988ie

Registered User
لایک‌ها
56
سلام و وقت به خیر دوستان....
یه سوال داشتم درباره سیستمهای COD و اون هم اینکه به نظرتون بهتره پنل این شرکت ها رو گرفت یا ماژول پرداختشون رو فقط ؟
توضیح اینکه من خودم دامنه و هاست هم دارم و فروشگاه سازم نصب کردم....

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
به نظرتون ارزش داره یه سایت فارسی کسب درامد به ازای نمایش تصویر مثل ImgServe.net | Earn Money Sharing Images بزنم ؟

كلا سايت هايي كه به زور تبليغات رو به كاربر نشون ميدن آينده دار نيستن و براي كسب درآمد موقت خوب هستن
اين هم بيشتر براي مواردي بكار ميره كه كاربر هر جور كه شده بخواد عكس رو ببينه (عكس هاي سكسي)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
سلام و وقت به خیر دوستان....
یه سوال داشتم درباره سیستمهای COD و اون هم اینکه به نظرتون بهتره پنل این شرکت ها رو گرفت یا ماژول پرداختشون رو فقط ؟
توضیح اینکه من خودم دامنه و هاست هم دارم و فروشگاه سازم نصب کردم....

وقتي با شركت قرارداد ببندي بهتون پنل ميدن ,منظورتون از ماژول پرداخت هم متوجه نشدم
فرقي نميكنه هاست يا دامنه و .. داشته باشيد يا نه در هر صورت بهتون پنل ميدن اگر فروشگاه ساز و ... هم داشته باشن و رايگان باشه بهتون ميدن
و اينكه اكثرا وب سرويس دارن . ميتونيد فروشگاه خودتون رو با وب سرويس آنها هماهنگ كنيد

بالا