• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
یه سایت میخوام که سرعت لود سایت هارو فقط بر اساس سرور برسی کنه، 3 تا سایت هست روی سرورهای مختلف میخوام ببینم کیفیت کدوم سرور بیشتره
از بین سرور های ممد فخرایی و پارس وی پی اس و میزبان سایت، پارس وی پی اس الان وضع بهتری داره :D

حاج امین بالاخره بازدید سایت با تعویض سرور بالا رفت یا نه ؟ :D

من حدس میزنم مشکل از نت افراز هم نبوده چون آمار دوباره بالا رفته یه کم :|

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
کلاه بردار مطمئنا در همه جوامع بزرگ وجود داره...

من همکار بخش "بازارچه محصولات اینترنتی" شدم به دلیل اینکه چند تا از مدیران پرشین تولز ازم خواستن و هر کمکی هم که از دستم برمیومد و دسترسی داشتم برای بهتر شدن این بخشها کردم و میکنم بدون اینکه این همکاری نفعی برای بنده داشته باشه...

o_O
حسادت؟ من چرا باید به تو حسادت کنم؟ o_O به انجمنی که تازه شروع به کار کرده؟ :| یا به مدیریتت در آن انجمن؟ o_O
این شما هستید که خیلی علاقه به مدیر (همکار) شدن داشتی در همین پرشین تولز! جزئیاتش بدست بنده رسیده :)
انجمن شما ممکنه درآینده انجمن موفقی بشه که در اینصورت من هم ازش استفاده میکنم و ممکن هم هست که مثل خیلی از انجمنهای دیگه بلا استفاده بمونه و شکست بخوره...
دلیلی بر حسادت نیست. خیلی از دوستانم مدیر سایتهای مختلف و بزرگی هستن مدیر انجمنهای دیگر. واقعا حرفت خیلی خنده دار بود :lol:
از نوع حرف زدن و طرز برخوردت خیلی چیزها مشخصه!
(دیگه به این بحث ادامه نمیدم هرچند اگر باز هم بخوای جوابی به این صحبتهای من بدی...)
موفق باشی عزیز :)

بیخیال شین صلوات بفرستین

http://img.ir/DWdc.jpg

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
حاج امین بالاخره بازدید سایت با تعویض سرور بالا رفت یا نه ؟ :D

من حدس میزنم مشکل از نت افراز هم نبوده چون آمار دوباره بالا رفته یه کم :|

دیشب کارای تعویض سرور تموم شد، دیروز سایت 6000 آی پی داشت امروز های استیت پیش بینی کرده 600 آی پی بیشتر داشته باشه نسبت به دیروز، البته این چند روز آخر نت افراز کل مشکل داشت ارور سرور گوگل رفع نمیشد، حالا همچنان داریم تست میکنیم، سرور قوی میشه گرفت در حد خدا اما ماهی 600-800 پولش میشه باید 6-7 تا سایت رو جمع کنم روش، فعلا برای چند ماهی احتمالا میرم روی پارس وی پی اس
-
پ.ن:
هیچ وقت فکر نمیکردم این قدر روی سرعت لود و بهینه بودن قالب حساس باشم :D
قالب اختصاصی بخوام برام بزنن اصن عکس توش به کا نمیبرم میگم فقط متن و CSS بزاره :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه سایت میخوام که سرعت لود سایت هارو فقط بر اساس سرور برسی کنه، 3 تا سایت هست روی سرورهای مختلف میخوام ببینم کیفیت کدوم سرور بیشتره
از بین سرور های ممد فخرایی و پارس وی پی اس و میزبان سایت، پارس وی پی اس الان وضع بهتری داره :D

:D
بیا از لاگین وی پی اس بگیر خیلی هم عالیه دوشواری هم نداره

شما الان میخوای که مثلا یه بار از کانادا و یه بار از ژاپن سرعت سایت ها رو تست کنی ؟

خب یه بلیط بگیر برو ژاپن کافینت اشنا هستش بشین سایتت رو چک کن ببین سرعتش چطوره دیگه

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
حالا شما حساب کنید که مدیریت یک سایت محتوایی با انجمن آن به صورت حرفه ای چقدر سخت خواهد بود.

موفق باشید

این دقیقاً حرف خودم بودش درسته؟! یاد جواد خیابانی افتادم :(

حیف وقت ادیت نداشتم از زبان جواد عزیز میگم

قطعاً مدیریت یک فروم سخت تر از مدیریت یک سایت میباشد

1150406_390823091039569_835284443_n.jpg

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دیشب کارای تعویض سرور تموم شد، دیروز سایت 6000 آی پی داشت امروز های استیت پیش بینی کرده 600 آی پی بیشتر داشته باشه نسبت به دیروز، البته این چند روز آخر نت افراز کل مشکل داشت ارور سرور گوگل رفع نمیشد، حالا همچنان داریم تست میکنیم، سرور قوی میشه گرفت در حد خدا اما ماهی 600-800 پولش میشه باید 6-7 تا سایت رو جمع کنم روش، فعلا برای چند ماهی احتمالا میرم روی پارس وی پی اس
-
پ.ن:
هیچ وقت فکر نمیکردم این قدر روی سرعت لود و بهینه بودن قالب حساس باشم :D
قالب اختصاصی بخوام برام بزنن اصن عکس توش به کا نمیبرم میگم فقط متن و CSS بزاره :D

من یه قالب دارم آیکون هاش هم css هستش بیا بدم بهت :D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
پرشین رجیستر | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه ملی
میاد برای شما ؟ برای من الان میومد یهو ترکید .

پس چرا برای من این میاد ؟
54101351315645381976.jpg

شانسه ما داریم ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
ایا کسی هست روی نت افراز وی بی نصب کرده باشد؟ + وی بی سئو

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
امروز هر سایتی خواستیم بریم لنگید :(
من قدیم از لینک میرفتم جایی که میگیه هر کلمه چقدر سرچ میشه اما الان میره یه صفحه دیگه

/adwords.google.com/o/Targeting/Explorer?__c=1000000000&__u=1000000000&ideaRequestType=KEYWORD_IDEAS
میشه ادرس گوگل adword روی بدید ؟

میخوای برات توی 2 سطر وصفش کنم؟

چی رو وصف کنید ؟

mobile90002

Registered User
لایک‌ها
33
ایا کسی هست روی نت افراز وی بی نصب کرده باشد؟ + وی بی سئو

من ميخواستم نصب كنم اين پاسخ رو دادن: (خلاصش : به نظر تا مشكلي نداشته باشي با وي بي مشكلي ندارن)

با سلام خدمت شما

از آنجایی که تمامی سرور های شرکت نت افراز از دیتاسنتر های معتبر خریداری میشوند، در صورت دریافت هر گونه شکایتی مبنی بر نقض قوانین کپی رایت ملزم به اقدام در این خصوص میباشیم. در این خصوص ذکر موارد زیر خالی از لطف نمیباشد:

1- لطفا توجه داشته باشید که دیتاسنتر هایی که قوانین کپی رایت را رعایت نمیکنند و یا به قول معروف وارز هستند، همانگونه تعهدی به اجرای قوانین بین الملل ندارند، بنابراین دارای هیچ گونه ضمانت حقوقی جهت ارایه سرویس های معتبر و پایدار نیستند و در صورت بروز هر مشکلی به هیچ عنوان پاسخگو و قابل پیگیری نمیباشند.

2- توجه داشته باشید که استفاده از برنامه های نال یا کرک شده شاید در نگاه اول به صرفه بنظر برسند ولی در صورتی که شما در جریان این موضوع باشید که اکثر هک ها و مشکلات ایجاد شده برای کابران نتیجه استفاده از برنامه های نال شده میباشد، در استفاده از این گونه برنامه ها کمی تردید میکردید. توجه داشته باشید که اکثر برنامه های نال شده توسط افراد سود جو و هکر ها دستکاری شده است و بنابراین به لحاظ امنتی به هیچ عنوان قابل اعتماد نمیباشند. نکته مهم دیگر عدم وجود آپدیت و پشتیبانی برای این برنامه ها میباشد. بنابراین استفاده از اینگونه برنامه ها به هیچ عنوان توسط بخش پشتیبانی شرکت نت افراز توصیه نمیشوند.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
من ميخواستم نصب كنم اين پاسخ رو دادن: (خلاصش : به نظر تا مشكلي نداشته باشي با وي بي مشكلي ندارن)

با سلام خدمت شما

از آنجایی که تمامی سرور های شرکت نت افراز از دیتاسنتر های معتبر خریداری میشوند، در صورت دریافت هر گونه شکایتی مبنی بر نقض قوانین کپی رایت ملزم به اقدام در این خصوص میباشیم. در این خصوص ذکر موارد زیر خالی از لطف نمیباشد:

1- لطفا توجه داشته باشید که دیتاسنتر هایی که قوانین کپی رایت را رعایت نمیکنند و یا به قول معروف وارز هستند، همانگونه تعهدی به اجرای قوانین بین الملل ندارند، بنابراین دارای هیچ گونه ضمانت حقوقی جهت ارایه سرویس های معتبر و پایدار نیستند و در صورت بروز هر مشکلی به هیچ عنوان پاسخگو و قابل پیگیری نمیباشند.

2- توجه داشته باشید که استفاده از برنامه های نال یا کرک شده شاید در نگاه اول به صرفه بنظر برسند ولی در صورتی که شما در جریان این موضوع باشید که اکثر هک ها و مشکلات ایجاد شده برای کابران نتیجه استفاده از برنامه های نال شده میباشد، در استفاده از این گونه برنامه ها کمی تردید میکردید. توجه داشته باشید که اکثر برنامه های نال شده توسط افراد سود جو و هکر ها دستکاری شده است و بنابراین به لحاظ امنتی به هیچ عنوان قابل اعتماد نمیباشند. نکته مهم دیگر عدم وجود آپدیت و پشتیبانی برای این برنامه ها میباشد. بنابراین استفاده از اینگونه برنامه ها به هیچ عنوان توسط بخش پشتیبانی شرکت نت افراز توصیه نمیشوند.

نه مشکل از این نظر نیست
فقط برای وی بی سئو حس میکنم مشکل از نت افراز باشه کار نمیکنه:D

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوستان به نظرتون بدون محدودیت بودجه کدوم شرکت هاستینگ سرویس های مناسبی می ده؟

البته داخل کشور.

موفق باشید

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
فقط برای وی بی سئو حس میکنم مشکل از نت افراز باشه کار نمیکنه:D

تیکت بزن...
کلا برای نصب اسکریپتهای مختلف باید هی به نت افراز تیکت زد تا دسترسی قرار بدن. چون محدودیت روی پلن هاشون خیلی زیاده!

mobile90002

Registered User
لایک‌ها
33
بالا