• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

kamkar

Registered User
لایک‌ها
621
برای بزرگ جلوه دادن سایت خودت، اینجا رو خراب نکن :|
البته با این حرفت چیزی از پی تی کم نمیشه جز اعتبار خودت...

این دیگه سایت من نیست جناب ! سایت یک گروهه و دیگه من ادمین نیستم می تونین هویز بگیرین :|
یعنی می خوای بگی الان اینجا پر از کلاه برداری نیست ؟!

می خواین همین الان 10 تا تاپیک کلاه برداری و دروغ رو درجا معرفی کنم ؟؟!
(موارد کلاه برداری و دروغ رو اینجا زیاد دیدم ولی صدام هم در نمیاد ... که بماند. ولی خیلی از یوزر های دیگه از جمله شما بدون توجه از کنارش عبور کرده و میکنن...)

در هر صورت اینکه شما چطور فکر می کنی اهمیتی خاصی نداره ،

مهم اینه ما نمی خوایم یک فروم مثل اینجا بزنیم که طرف بیاد با 20 تومن بشه معتبر و از طرف دیگه یوزری هم باشه که با 40 فیدبک مثبت کلاه بردار از آب دربیاد و ... ..... (..) × بقیه اش رو بهتره نگم × .. :blush:

پ.ن: شما هم حسادت رو بزار کنار زیاد خوب نیست ;)

کلاه بردار مطمئنا در همه جوامع بزرگ وجود داره...

من همکار بخش "بازارچه محصولات اینترنتی" شدم به دلیل اینکه چند تا از مدیران پرشین تولز ازم خواستن و هر کمکی هم که از دستم برمیومد و دسترسی داشتم برای بهتر شدن این بخشها کردم و میکنم بدون اینکه این همکاری نفعی برای بنده داشته باشه...

o_O
حسادت؟ من چرا باید به تو حسادت کنم؟ o_O به انجمنی که تازه شروع به کار کرده؟ :| یا به مدیریتت در آن انجمن؟ o_O
این شما هستید که خیلی علاقه به مدیر (همکار) شدن داشتی در همین پرشین تولز! جزئیاتش بدست بنده رسیده :)
انجمن شما ممکنه درآینده انجمن موفقی بشه که در اینصورت من هم ازش استفاده میکنم و ممکن هم هست که مثل خیلی از انجمنهای دیگه بلا استفاده بمونه و شکست بخوره...
دلیلی بر حسادت نیست. خیلی از دوستانم مدیر سایتهای مختلف و بزرگی هستن مدیر انجمنهای دیگر. واقعا حرفت خیلی خنده دار بود :lol:
از نوع حرف زدن و طرز برخوردت خیلی چیزها مشخصه!
(دیگه به این بحث ادامه نمیدم هرچند اگر باز هم بخوای جوابی به این صحبتهای من بدی...)
موفق باشی عزیز :)

واقعا چرا سر همچین مسئله کم اهمیتی دعوا شد؟ با این که بحثش چند صفحه پیش تموم شد، اما کدورتش توی دل همه میمونه. منم دوست ندارم بین دو تا از دوستان مشترکم دعوا بشه.
تالار وب مستر در شرایط الان اصلا با اینجا قابل مقایسه نیست. اگر خوب پیش بره و مشکلی براش پیش نیاد و دچار اینجور حواشی هم نشه چندین سال طول میکشه تا به شرایط الان pt برسه، پس دعوا سر این موضوع از پایه و اساس الکیه، چون اونجا اصلا شرایط رقابت با این جا رو نداره.
از طرفی موضوع فعالیتشون هم با هم فرق میکنه، اینجا خیلی عمومی تر از اون جاست.
ضمناً، دارید سر بازارچه دعوا میکنید، در حالی که اونجا اصلا بازارچه نداره اما اینجا یک بازارچه موفق داره. با تمام ایراداتی که میشه به بازارچه اینجا وارد کرد نمیشه منکر موفقیت اینجا شد. بازارچه اونجا هم به این زودی ها افتتاح نمیشه.
مشکلات هم در عمل باید حل بشه، مسلما اگر اونجا بازارچه داشته باشه، مدیران تلاش میکنند توش کلاهبرداری نباشه، اما باید نتیجه نهایی رو دید.
مطمئنم مدیران اینجا هم دلشون نمیخواد در این سایت کلاهبرداری صورت بگیره، ما در wht تمام تلاشمون رو کردیم تا با هاستینگ های متخلف، بی کیفیت، تابستونی و کلاهبردار مقابله کنیم، اما هرکاری کردیم به نتیجه نرسیدیم. کاربران هم شاکی هستند که چرا در سایت شما این هاستینگ ها فروش دارند؟ اما واقعا کاری نمیتونیم بکنیم.
ایراد هم به بازارچه اینجا وارد شده، نه آقای M+J...
پس این دعوا و بحث از اساس اشتباهه.

من اونجا فرد تصمیم گیرنده نیستم، مدیرش هم که کلا عوض شد، یک مدیر عادی هستم، اما به نظر اگر برای افتتاح بازارچه از کمک و تجربیات آقای M+J استفاده کنیم احتمال موفقیت خیلی بیشتر میشه، روی این موضوع هم اصرار دارم، فقط کسی که در این شرایط بوده میتونه برای ایجاد یک بازارچه موفق قانون گذاری کنه.

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
توی google trends کدوم عدد نماینگر تعداد سرچ هست ؟

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
جنگم بشه خدا بخواد شهیدیم , عجب آهنگ تمیزی اینو زمزمه کن تو درگیری :: ما در حال انجام وظیفه ایم ... :D
اصلا مقایسه بهرام و هیچکس جایز نیست :| آخه هر کسی رو با هم سطحش باید سنجید :)))))))))))
هیچکس (ع) میگه : من غول آخرم تو رپ. هه رسیدی مرحله چن ?????
اسپم زدایی : متن آهنگای غیر مجاز از نظر فیلترینگ رو بزاریم دوشواری داره آیا ؟(adele , rihana , .... )

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
جنگم بشه خدا بخواد شهیدیم , عجب آهنگ تمیزی اینو زمزمه کن تو درگیری :: ما در حال انجام وظیفه ایم ... :D
اصلا مقایسه بهرام و هیچکس جایز نیست :| آخه هر کسی رو با هم سطحش باید سنجید :)))))))))))
هیچکس (ع) میگه : من غول آخرم تو رپ. هه رسیدی مرحله چن ?????
اسپم زدایی : متن آهنگای غیر مجاز از نظر فیلترینگ رو بزاریم دوشواری داره آیا ؟(adele , rihana , .... )

آره مشکل داره
البته اهنگای خارجی رو فکر نکنم زیاد گیر بدن ولی آمار سایت بالا باشه گیر میدن، متن آهنگای خارجی مثه زیرنویس فارسی فیلم های خارجی میمونه :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
همین :rolleyes:

پ.ن : هیچکس 92 داره سعی میکنه یه چیزی مثل بهرام 90 بشه. تازه سنش هم بیشتر از بهرام هست (موضوع آهنگای جدیدش هم کاملا مشخصه)
طرفدار هیچکسی ولی ملتفت نیستی.

پ.ن.ن : سطــــــــــــــــــــــــــــــــــــح ؟ شیب ؟ :blink:
هیچکس 92 یه چیزی از بهرام 95 96 هم اون ور تره :)
شما همین بنگ رو گوش کن حساب کار + سطح میاد دستت :)
در ضمن طرفدار هیچکس باشی و ملتفت نباشی مثل اینه که بخوای بهرام رو بیاری بالاتر از هیچکس که جفتش غیر عقلانیه :D :)
راستی این رو هم گوش کن
ببین دنیا دست کیه :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
لینک های تبلیغاتی رو برداشتن از بالای سایت؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
وبمستری که به ساسی مانکن و عمو تَتَل گوش ندهد و وقت خود را با خزعبلات بهرام و همه کس و ... تلف کند وبمستر نیست! :eek:
کلهم خدمتتان ارظ کنم که وبمستری و ساسی پیوستگی جداناشدنی با هم دارند

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
:| بخش موزیک پی تی جاش خالیه !

@کامکار جوون :دی پ.خ رو چک کن :D

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
137803831466082.gif

سایت منتقل شده رو سرور ممد، سرعت اصن هلو
137803831466082.gif

حاج محسن شهبازی یدونه باشه کارش خیلی درسته :-*
با تشکر از خانواده رجبی
137803831466082.gif

Alireza.W

Registered User
لایک‌ها
7
اقا کسی از یوزر wolf خبری نداره؟
تو یاهو هم ایدیش اینه : l3l3.wolf
520 هزار تومان دادم بهشون برام عضو گیری کنه 5500 عضو تا آخر شهریور
ولی هنوز 340 ممبر داریم

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
ولی هنوز 340 ممبر داریم
خوب بسه دیگه ، فقط حدود 95 درصدش مونده دیگه : )))))))

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
مشکل هم حل شد با تشکر از پشتیبان نت افراز:D

Alireza.W

Registered User
لایک‌ها
7
ولی هنوز 340 ممبر داریم
?????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
وبمستری که به ساسی مانکن و عمو تَتَل گوش ندهد و وقت خود را با خزعبلات بهرام و همه کس و ... تلف کند وبمستر نیست! :eek:
کلهم خدمتتان ارظ کنم که وبمستری و ساسی پیوستگی جداناشدنی با هم دارند

امید جهان :))))))))))

بالا