• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
کد:
#center_column .p_block .block_content {background: none repeat scroll 0% 0% rgb(255, 255, 255); padding: 0px;-webkit-border-radius: 5px;-moz-border-radius: 5px;-khtml-border-radius: 5px;border-radius: 5px;border: 1px #691604 solid; }

#center_column .p_block ul li:hover { background: linear-gradient(to bottom, rgb(255, 255, 255) 0px, rgb(234, 227, 208) 100%) repeat scroll 0% 0% transparent; }

#center_column .p_block ul li { float: right; border-bottom: 1px dashed rgb(222, 222, 222); border-left: 1px solid rgb(222, 222, 222); padding: 0px 0px 1px; width: 178px;border-left: medium none; }

HTML:
<div style="margin-top: 15px;" id="featured-p_block_center" class="block p_block">
<div class="block_content">
<ul>
<li>
</li>
</ul>
</div>
</div>

میخوام ارتفاع ul متناسب با تعداد il تغییر کنه ولی تو این حالت باید به ul
HTML:
style="height;320"

بدم تا ارتفاع پیدا کنم

پ ن: :blink:

Last edited:

arman100000

Registered User
لایک‌ها
798

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
شما اینحا عضو شدی که بیای جواب ایشونو بدی :blink :lol:

احتمالا فیک یوزر هستند :rolleyes:

خوب اگر مشكل فرهنگ هست و شما دلت براي فرهنگ اين مردم ميسوزه شما بيا كار فرهنگي بكن و به جاي اينكه وقت بزاري تا اين سايت فيلتر بشه همون زمان رو بزار يه ايميل به صاحب سايت بده و قانعش كن كه اگر راجع به اين عكس تجديد نظر كنه بهتره

همچین کاری رو بنده انجام نمیدم ! اومدیم و بنده صحبت کردم و این عکسو عوض کرد , فردا یه کار بد تر میکنه ! در ضمن بنده دلم برای فرهنگ کسی نمیسوزه , برای فرهنگ کشورم که میره سوال میره میسوزه !

اره ، اونجاش خنک میشه
coolsmiley02.gif

wacsmiley.gif
یعنی الان شما مخبری میکنی و زیراب میزنی میشی ادم خوب و با فرهنگ ؟
biggrinsmiley.gif

فکر کنم شما کلا مشکل داری ! به دکتر مراجعه کن !

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
بچه ها هاست ایران که هاست دی ال میده خوبه به نظرتون ؟ یه موقع گوگل جو بگریش تحریم کنه ایپی رو یا چیزهای دیگه ... نظرتون چیه؟

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
بچه ها هاست ایران که هاست دی ال میده خوبه به نظرتون ؟ یه موقع گوگل جو بگریش تحریم کنه ایپی رو یا چیزهای دیگه ... نظرتون چیه؟

گوگل آی پی ایران رو تحریم کنه :|

چندین صفحه قبل بحث شده ! نتیجه گرفتن همه که خوب هستش !

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036

احتمال اینکه گوگل ای پی رو تحریم کنه نزدیک به صفره ! چون در واقع خودش رو تحریم کرده با این کار وقتی ایندکس نکنه

ممکنه از نظر سخت افزاری برای سایت مشکل پیش بیاد (اپتایم و کیفیت نامناسب سرور) که در این صورت اخطار میده گوگل از بخش وب مستر .

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
گوگل آی پی ایران رو تحریم کنه :|

چندین صفحه قبل بحث شده ! نتیجه گرفتن همه که خوب هستش !

:(

احتمال اینکه گوگل ای پی رو تحریم کنه نزدیک به صفره ! چون در واقع خودش رو تحریم کرده با این کار وقتی ایندکس نکنه

ممکنه از نظر سخت افزاری برای سایت مشکل پیش بیاد (اپتایم و کیفیت نامناسب سرور) که در این صورت اخطار میده گوگل از بخش وب مستر .

الان نت افراز هم مثه قبل نیست 24 ساعت اخطار میاد از گوگل برام ... حالا هاست دی ال گفت هم سرویس های ایرانش خوبه و هم کاناداش گفت تصمیم با خودتون ... حالا دو دلم سایت رو ببرم رو سرویس های ایران یا کانادا

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستان کسی راه هک اینترنت آسیاتک داره ؟
10 گیگ هم شد حجم آخه :|
512 نامحدود سرعت 20 میده مجبور شدم حجمی بگیرم :| اگه راه هکشو بلدید به منم یاد بدید از خجالتتون درمیام . یه 2 مگ شرکتی نامحدود هک کنم حله :D

شاتل و آسیاتک قدیم راحت میشد هک کرد .
اما شاتل اومد جلوش رو گرفت یعنی با یوزر و پس هر کس فقط روی همون خط تلفن میشه وصل شد .
احتمال زیاد آسیاتک هم این کارو کرده چون اون تب و تاب که تو نت و ... بود برای فروش حجم ارزون دیگه نیست .

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
دوستان کسی راه هک اینترنت آسیاتک داره ؟
10 گیگ هم شد حجم آخه :|
512 نامحدود سرعت 20 میده مجبور شدم حجمی بگیرم :| اگه راه هکشو بلدید به منم یاد بدید از خجالتتون درمیام . یه 2 مگ شرکتی نامحدود هک کنم حله :D

دوسال پیش بود توی آشیانه یکی آموزش هک adsl گزاشته بود با فیلمش که خیلی راحت جواب میداد من اون فیلمو دانلود کردم نگه داشتم ولی هاردم سوخت اونم پرید :( بعد از دو ماه گفتن اون فرد رو گرفتن :D ولی آموزشش هنوز بود الان رو نمیدونم بگردی شاید باشه. (ولی شاید دیگه کار نکنه)

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
پیام گذاشتن روی سایت :

برای اینکه لینک باکس ما رو قرار بدید هزینه اش برای یکماه چقدره
رتبه الکسا ایرانمون 2000

پ ن : رتبه سایت تو قیمت تاثیر داره :blink:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
كسي اين پيام رو ديده بود تو وردپرس :‌ :D

فایل زیر رو پیدا کنید:
کد:
wp-admin/media-upload.php
بعد کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
PHP:
if ( ! empty( $_REQUEST['post_id'] ) && ! current_user_can( 'edit_post' , $_REQUEST['post_id'] ) )
تغییر بدید به:
PHP:
if ( ! empty( $_REQUEST['post_id'] ) && current_user_can( 'edit_post' , $_REQUEST['post_id'] ) )
تست کنید.

سورس

پ.ن: نمی دونم مشکل شما هم این حل می کنه یا نه :rolleyes:. (احتمالاً مشابه همین حل میشه) ;)

بالا